Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai i-Flow: Vize evropského nástupce Sonaty, sériová i40 přijde za rok

Jihokorejská automobilka Hyundai vystavuje v Ženevě celkem osm novinek. Jednou z nich je i koncept budoucího zástupce značky v segmentu D.
Zpět na článek
4. 3. 2010 17:16
4. 3. 2010 18:40
5. 3. 2010 02:02
5. 3. 2010 04:44
5. 3. 2010 07:50
5. 3. 2010 09:37
4. 3. 2010 17:16
i40 kde jsi?
Tak já osobně čekal, že se v Ženevě ukáže již hotová i40, která bude lehce upravenou novou Sonatou (vypadá dost dobře), tedy jak se původně očekávalo. Ovšem to, že si Evropa na i40 ještě rok počká, mi přijde jako dost dlouhá doba. Současná "evropská" generace Sonaty mi přijde už dost zastaralá a prakticky nekonkurenceschopná. Na druhou stranu model kombi by mohl Hyundai prosadit se výrazněji ve střední třídě. Každopádně mi tady schází fotky FL i30.
Rozbalit vlákno
1
4. 3. 2010 18:40
Re: i40 kde jsi?
To mě docela překvapilo, že se nová Sonata nebude dovážet do Evropy, je to opravdu pěkné auto,ale oproti tomuto konceptu je to jen takový slabý odvar. Tento koncept i-Flow je jedno z nejkrásnějších aut v Ženevě (interiér nekomentuji). Je mi jasné, že koncepty vypadají vždy o moc lépe než pak seriová verze. Např. Suzuki Kzashi, nebo v minulosti Ford Iosis (v seriové verzi pak Mondeo) Každopádně nová Sonata, alias i40 má vééélmi dobře našlápnuto.
4. 3. 2010 22:36
Ten interiér je co ?
Záměr nebo se jim plasty roztekly teplem ? ;-\
Rozbalit vlákno
0
5. 3. 2010 02:02
i40
auta navrhuju a vyrabaju odbornici na zaklade nejakych momentalnych ludskych, technickych a ekonomickych moznosti a nie laik od domaceho pc >:D ja by som i40ku bral vsetkymi desatimi, je naozaj krasne, prava "future" :-)
Rozbalit vlákno
0
5. 3. 2010 04:44
Wow!
Prestoze se mi podobne koncepty vetsinou moc nelibi, tady rad priznavam opak. Divocina, to kazdopadne, ale jaksi vyvazena, propracovana, nevypada jako vetrelec, prestoze po usednuti za volant bych asi dostal morskou nemoc.
Rozbalit vlákno
2
5. 3. 2010 07:50
Re: Wow!
Jo jako celek to působí docela dobře, ale v jednotlivostech designéři Hyundaie zase sprostě vykrádali! Není tu nic, co by už někde dříve nebylo k vidění. Nejvíce kopírovali od největšího designového mága (Jistě znáte pod různými jmény. Pravda některá jeho dílka nemusím a některá se ukázala jako neživotaschopná, ale např. model dle prototypu Eva původně pro Rajskou zahradu se na Zemi s malými obměnami produkuje už hezkou řádku let a stále je nač se koukat. Ostatně i v Ženevě prý vystavují pár zajímavých kousků).