Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Infiniti M: První ženevské dojmy

Japonské Infiniti se do boje s BMW řady 5 a Mercedesem třídy E pouští na jejich téměř domácí půdě s novou generací sedanu M. V nabídce bude benzinový, dieselový i hybridní pohon.
Zpět na článek
21. 5. 2010 20:26
neregistrovaný "skippyv"
21. 5. 2010 20:22
neregistrovaný "skippyv"
5. 3. 2010 09:43
21. 5. 2010 20:29
neregistrovaný "skippyv"
5. 3. 2010 13:04
21. 5. 2010 20:32
neregistrovaný "skippyv"
5. 3. 2010 13:39
neregistrovaný "bertrand"
5. 3. 2010 17:47
neregistrovaný "playtom"
21. 5. 2010 20:34
neregistrovaný "skippyv"
7. 3. 2010 21:37
neregistrovaný "AirForce"
8. 3. 2010 20:13
12. 3. 2010 21:18
15. 3. 2010 09:31
19. 3. 2010 18:52
22. 5. 2010 08:37
neregistrovaný "skippyv"
4. 3. 2010 08:52
...Špatná zpráva
pro Lexus, Infiniti přišlo později, ale útočí zbraněmi, které člověk u evropských modelů očekává.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - KANKUNEN
4. 3. 2010 09:00
Re: ...Špatná zpráva
Infiniti se začne s dieslem prosazovat. Interiér je navíc útulný, Mercedes má hrany jak ve starém MANu a BMW zase utekla palubka k A sloupkům.
Avatar - CIZEK
4. 3. 2010 20:49
Nemá na německou konkurenci
Myslím že Infiniti nemá proti BMW 5,Audi A6 a Mercedes-Brnzu E nejmenší šanci.Německé značky mají dlouholeté uznání a preztiž.To Infiniti zkrátka nemůže nabídnout.I co se týče designu u mě vede německá trojice.Když k tomu připočtu kvalitu, komfort, pohodlí, jízdní vlastnosti(které bude Infiniti M bez pochyby také slušné, i když na nové 5er mít rozhodně nebude)je to jasná volba.Já osobně bych volil nové BMW 5, které je zkrátka dokonalé ve všem. >:-[]
Rozbalit vlákno
21
Re: Nemá na německou konkurenci
Dokonalá je akorát příroda a její všeobecná rozmanitost.
Takže brzdi s tou tvojí 5kou.
Jinak jedna věc je image a druhá skutečná realita. Mám obavy, že celá slavná 2 (audi nepočítám, protože to jen marketingová prémie) ničím tohodle Infiniťáká nepřevyšuje. Spíše naopak.
Avatar - pelikoš
5. 3. 2010 20:58
Re: Nemá na německou konkurenci
jak trefné ;-)
Avatar - Ricardo
4. 3. 2010 22:28
Re: Nemá na německou konkurenci
Je dobré vědět už předem podle fotek a pár technických údajů, že nové auto typ A "rozhodně nebude mít" na jiné nové auto typ B. život se pak stává hned snadnějším :-) :yes:
Avatar - strýček BOB
5. 3. 2010 09:45
Re: Nemá na německou konkurenci
To není o tom "má nebo nemá". Tady se "hraje" na to, kdo si to Infiniti koupí? Odpověď na tuto otázku nejlépe znají v Lexusu, odpověď zní - nikdo, až na pár exotů nikdo.

Všichni ostatní kupují německou trojku...
Avatar - Ricardo
5. 3. 2010 09:55
Re: Nemá na německou konkurenci
Tak já v tom příspěvku čtu že "kvalitu, komfort, pohodlí, jízdní vlastnosti" Infiniti, kterým jezdilo zatím pár desítek lidí, na nové BMW 5, kterým jezdilo zatím pár desítek lidí, prostě "nemá". Ale jestli ty mu vidíš do hlavy a víš, že to myslel úplně jinak, než psal...
Avatar - twistedTSD
5. 3. 2010 17:28
Re: Nemá na německou konkurenci
:yes:
Avatar - lamal
5. 3. 2010 10:04
Re: Nemá na německou konkurenci
To infinity ma na 5ku vsetkym hlavne spracovanim, designom aj motormi hocikedy aj ked nebudem mat taky vyber z pohonnych jednotiek... jazdne vlastnosti to sa uvidi aj ked myslim, ze bude slapat silne na paty a mozna aj predstihne uvidime ake bude mat riadenie. Inac aj mne sa 5ka moc paci, ale infinity je proste velmi kvalitna exotika so spickovou technikou a spracovanim
Avatar - Ricardo
5. 3. 2010 10:04
Re: Nemá na německou konkurenci
Jojo :yes:
Avatar - CIZEK
5. 3. 2010 22:14
Re: Nemá na německou konkurenci
No, to nevim.Je vidět že kvalita interiéru je slušnáa ale nové BMW řady 5 převedlo naprosto nejlepší interiér ve třídě a jentak ho žádné Infiniti nepřekoná.A co se týče designu interiéru tak tedy žádná sláva alespon tedy mě se příliš nelíbí.Zato 5er to je jiné kafe.Interiér je v něm zkrátka boží.
Avatar - lamal
6. 3. 2010 09:40
Re: Nemá na německou konkurenci
jen tak ho `zadne` infinity neprekona? to ako BMW tu je Boh na interiery? to asi tazko >:D Este si ani jedno nevidel na zivo a uz ty urcite vies, ze ho urcite neprekona, takych tu je dost to ani pisat nemusis, urcite uz aj vies ako to jazdi ...
Avatar - CIZEK
6. 3. 2010 20:35
Re: Nemá na německou konkurenci
Já už jsem Infiniti viděl a také jsem v něm i seděl(FX 35).A také musím konstatovat že BMW je opravdový mistr i co se interiérů týče a Infiniti zrovna moc v tomto ohledu neválí.A pokud si přečteš recenze nových 5er (např.v Auto Tipu)dočteš se tam že toto BMW má nejlepší interiér ve své třídě.A mě nezbývá nic jiného než s nimi souhlasit.Já zkrátka mám raději BMW.Pro mě jasná volba.
Avatar - lamal
6. 3. 2010 21:43
Re: Nemá na německou konkurenci
tu ide ale o M a pokial to nikto neporovnal ani si nesedel v nom dokonca ani v 5ke tak neviem... jedna recenzia ktora nebrala do uvahy infiniti M napise ze naj tak je naj ! no jo, tvoj nazor a dobre podlozeny to uznavam... btw bmw vobec nieje opravdovy mistr na interiery ale na ine veci tak co kecas ? hruza
Avatar - CIZEK
7. 3. 2010 20:41
Re: Nemá na německou konkurenci
Hlavně že ty ve svém prvním příspěvku píšeš o tom jak Infiniti ve všem BMW předčí a předpokládám že si neseděl taky ani v jednom z nich.Já říkám že si to myslím podle dosavadních fotek..A BMW je známé tím že je mistr na vše a interiéry BMW jsou známé svou precizností a ergonomií.
Avatar - lamal
7. 3. 2010 21:05
Re: Nemá na německou konkurenci
spracovanie design motory...to neznamenalo ze lepsie ale, ze nezaostava, na hodnotenia co je lepsie niesu dokazy... takze ja si to tiez len myslim podla doterajsich veci, uvidi sa ..
7. 3. 2010 21:03
Re: Nemá na německou konkurenci
ten interier je "opravdu" nejlepší - např. v X3. Jak dlouho jim potrvá, aby s tím něco udělali??? Snad na přelomu roku 2010 a 2011, uvidíme?
neregistrovaný "skippyv"
21. 5. 2010 20:26
Re: Nemá na německou konkurenci
jj, každopádně doporučuju si naživo sednout do Infiniti a pak do BNW. Úsudek o útulnosti interiéru ať si každý udělá sám. >:D
Avatar - Katikakus
5. 3. 2010 11:17
Re: Nemá na německou konkurenci
Motto v tvem profilu mluvi za vse :no:
Avatar - twistedTSD
5. 3. 2010 17:37
Re: Nemá na německou konkurenci
>:D :yes:
Avatar - twistedTSD
5. 3. 2010 17:36
Re: Nemá na německou konkurenci
no myslim ze minimalne designem je to uplne jinde, zbytek nema cenu hodnotit...ano v evrope nema takovou prestiz, ale prave to se mi na nem libi...
7. 3. 2010 20:59
Re: Nemá na německou konkurenci
Pane, částečně máte pravdu, přišli pozdě a ani těch motorů nenabízejí tolik, co konkurence. Já bych ale osobně asi šel do Infiniti, za tím se každý "odborník" na auta ohlédne, za "němci" nikoliv! A v Infinity se jezdí super - měl jsem možnost je vyzkoušet!
neregistrovaný "skippyv"
21. 5. 2010 20:22
Re: Nemá na německou konkurenci
no třeba u BMW je dnešní době poměrně dost velké riziko špatné kvality. Rozhodně bych upřednostnil Infiniti (a taky upřednostním - za pár týdnů budu mít FX :-) ). Kdo nezkusil, neví :-|
5. 3. 2010 09:43
kvalita
no o kvalitu bych se zrovna u infinity neobával, na rozdíl od současných bmw a mercedesů (zvlášť nad elektronikou a turbodiesely by člověk zaplakal ...) o audi se nemá cenu bavit, předražné vw, které působí (působilo) leda tak ve vidlákově jako je čr ...
Rozbalit vlákno
2
Avatar - strýček BOB
5. 3. 2010 09:46
Re: kvalita
Hmm, je vidět, že tomu odpravdu rozumíš :yes:
neregistrovaný "skippyv"
21. 5. 2010 20:29
Re: kvalita
Co je z němců fakt kvalitní, je bohužel v tuto chvíli jen Audi. Infiniti ale kvalitní bezpochyby je.
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2010 10:14
infiniti je ine kafeee
infiniti a lexus su auta ktore su nad nemeckoou trojkou ;-)

v com?

kazdy si to svoje najde :yes:
Rozbalit vlákno
0
5. 3. 2010 13:04
Super Auťák
skutečným soupeřem pro Infiniti je Lexus, MB a BMW možná jen v Česko-Polském ***ákově a v Německu, Němci se neradi liší od sousedů, u Infiniti mně jenom vadí "zápach" z Renaultu, ale i přes to, že jsem fanda Toyoty, musím uznat :yes:
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "skippyv"
21. 5. 2010 20:32
Re: Super Auťák
Infinity je potřeba s benzínem a není nutné se toho bát. Je to jen otázka přístupu a úvah. S FX jsem teď najel 600km a bylo to za 11,2, což je docela dost slušná spotřeba s autem o hmotnosti 2t, sportovním motorem o 320PS a 6ti válci. Vždyť porovnejte skutečně výkonného diesela s velikostí mamuta, o kolik skutečně bude brát méně??? A navíc: nafta patří do kamen >:D
neregistrovaný "bertrand"
5. 3. 2010 13:39
INFINITI - kdo nezkusil, neví...
strýčku BOBe, jedno BMW mi stojí v garáži, ale tak zanícený fanda
do BMW jako ty asi nikdy nebudu. >:D
O tom, že BMW, MB a dnes už i Audi budou v Evropě v prémiovém segmentu ještě dlouho kralovat není žádných pochyb. Ale každá zajimavá konkurence je potřebná.
Ale jestli je INFI lepší než BMW rozhodnou až první zákazníci, kteří se těmi auty svezou. Já osobně jsem byl velmi příjemně překvapen z INFI FX50, X5 ani X6 na ni jízdními vlastnostmi opravdu nemají a hoši z AUTOCARU mi to v testu potvrdili.
Takže jestli pojede i M-ko jako FX, má se 5ka co ohánět :-!
Rozbalit vlákno
5
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2010 14:15
Re: INFINITI - kdo nezkusil, neví...
suhlasim s kazdym riadkom

ono to je tak ze bmw ma dnes kdejaky blb z holou hlavou a retazami aj na zadku, kto chche byt in, cool a frajer zaroven zvoli si infiniti

:yes:
5. 3. 2010 16:02
Re: INFINITI - kdo nezkusil, neví...
Takové názory se mi strašně líbí. V Audi, BMW, MB jezdí samí blbové. V Infiniti, v Lexusu atd. jen samí fajnšmekrové a osvícenci. Na jaké vzorku respondentů jsi ten průzkum dělal?
Avatar - twistedTSD
5. 3. 2010 17:40
Re: INFINITI - kdo nezkusil, neví...
myslim ze nejde o to kdo v nich jezdi, ale kolik jich jezdi ;-)
7. 3. 2010 21:07
Re: INFINITI - kdo nezkusil, neví...
Pane, je vidět, že nepotřebujete nikomu stranit a že jste s nimi jezdil, máte pravdu!
Avatar - Ronault.
9. 3. 2010 16:24
Re: INFINITI - kdo nezkusil, neví...
:yes: :yes:
neregistrovaný "playtom"
5. 3. 2010 17:47
infiniti fx ..
právě je to rok co jsem se začal vozit v FX 50 ... prošel jsem toho myslím dost, nevím o ničem rozumném co bych mohl pochválit víc. jen tak dál, žasnu co si ti japonci dovolí... dávám jedničku. a těším se až vyzkouším tuhle novinku - myslím že opět trefa.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - pelikoš
5. 3. 2010 21:03
Re: infiniti fx ..
gratuluji k vyjímečnému vkusu a přeji hodně šťastných kilometrů ;-)
p.s.fx je můj sen
neregistrovaný "skippyv"
21. 5. 2010 20:34
Re: infiniti fx ..
Souhlas, teď jsem zkusil FX a kupuju :-)
neregistrovaný "AirForce"
7. 3. 2010 21:37
bmw 5
nemozem si pomoct ale ten predok, hlavne svetla, mi strasne pripominaju dosluhujuce bmw 5. inak design toho auta (az na ten divny zadok) aj auto celkovo su fakt dobre :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CIZEK
8. 3. 2010 20:13
Re: bmw 5
Ano, tvar světlometů mi trochu připomíná BMW 5 e60.A tak souhlasím s tou zvláštně zaklenutou zádí. ;-\
Avatar - VelkejChytrák
12. 3. 2010 21:18
No,
zprohejbaný je to, až hrůza. Ta boule nad zadnim kolem, to se někomu líbí? A ten bordel uvnitř, to bych teda ve svym autě mít nechtěl. Technika je jedna věc, ovšem pokud jde o design, je třeba znát míru. Bez ní krása prostě nevznikne. Tady klucí asijský dost přestřelili. Hnus fialovej, jednoznačně.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - pelikoš
19. 3. 2010 18:52
Re: No,
mno,je vidět,že nick mluví za vše...a v tom nicku bych změnil "chytrák"
neregistrovaný "skippyv"
22. 5. 2010 08:37
Re: No,
kde myslíš bordel uvnitř? ty jsi v tom seděl? docela pochybuju, že sis to vyzkoušel...