Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Fabia 2010: První ženevské dojmy

Dosud nejlevnější škodovka prodělala mírný facelift. Tak mírný, že si ho na první pohled ani nevšimnete...
Zpět na článek
3. 3. 2010 12:40
Re: Jo
Mne sa paci spredu a aj zozadu, velmi pekna...ale mohla si obliect nieco vyzivavejsie ta blondava slecna pri kombiku. ;-)
3. 3. 2010 10:41
Jo
Já myslím, že se úprava vzhledu zdařila. Teď se může Fabia klidně postavit vedle Fiatu Punto, Peugeotu 206 nebo Renaultu Clio Storia.
3. 3. 2010 10:23
Re: nová Fábia
Jednoduše. Mlhovky protáhli až ke kolům, a tak se přední převis nezdá tak mohutný. Podobně působí i nárazník nové RS, kde místo mlhovek je mřížka. Spíše se divím, že to neviděli tvůrci u FII hned. To se tak dělá běžně, viz. třeba Audi.
3. 3. 2010 09:58
Re: Fabia.
Souhlasím! Modelka by konečně dostala nějaká prsa a Fabia se dočká mlhovek větších, než hlavní světla ... >:-[]
3. 3. 2010 09:11
Pracovníci ve Škodě nestačí
Jedno je jisté, pracovníci ve Škodě nebudou stačit vyrábět nové 1,2 TSI motory.
anonym
3. 3. 2010 08:47
Nelíbí se mi
Prostě to nějak není ono. I přes ten žlutý kabátek z ní nečiší to co jsem si představoval, je na pohled jakási chladná. Určitě není ošklivá, to ne, dokonce chválím to že není široká. Široký já nerad. tak, a příště okomentuju i to auto co stojí vedle ní ;-)
3. 3. 2010 08:30
Re: facelift
Určitě jsi myslel "českou" i30, i20 se vyrábí v Chennai v Indii. :-)
3. 3. 2010 00:30
Re: Fabia.
no na muj vkus by potrebovaly jeste jeden facelift obe >:-[]
2. 3. 2010 23:19
Re: Vzhled
No a o to právě jde - připadat si jako v tanku = bezpečně.
Ach - kéž by se vrátily staré MB-S-klassy - myšleno MAMUTY.
To byly káry - tam jsem si připadal taky jako v tanku. >:D :yes: :-!
Avatar - pocitac
2. 3. 2010 23:18
Re: nová Fábia
jj hezčí je i z boku, nevim jak se jim to povedlo, ale je to tak ;-)
Avatar - pocitac
2. 3. 2010 23:16
Re: facelift
Pro Čechy jsou tady ještě dvě možnosti, koupit si třeba "Český" Hyiundai i20 nebo "Českou" Kia Venga ... namísto "České" Fabie ;-)
2. 3. 2010 23:15
Re: Už aby bola Fabia III ...
Nové Polo se mi zdá asi nejlepší z malých aut
(spolu se Seatem Ibizou - ten se mi zdá nejhezčí, co se týče exteriéru - na ten podle mě nemá ani Polo).
Jediná věc, která se mi u něj ale nelíbí a to dost,
je orámování dveří kolem skel - připomíná mi to starší Renault Espace. Jinak je Polo skvělé!
2. 3. 2010 23:10
Fabia.
O Fabii po faceliftu jsem již psal.
Jen chci ještě připsat, že se mi líbí nové barevné kombinace exteriéru i interiéru.
Ani ta modelka nevypadá špatně. >:D
Avatar - JGucci
2. 3. 2010 23:09
Re: Ceny
Mas pravdu, predrazena neni, ale to vis, kdyz si clovek zvykne na levnejsi, tak by se mu najednou vice platit nechtelo ;-) a konkurence nespi - vzdyt pred rokem se prodavala fiesta pres 250 tis a dnes je za 220 tis
Avatar - chlapecx
2. 3. 2010 23:06
Re: Ceny
to tak bejvá že po FL se ceny nenápadně drobně laděj nahoru, ale oni to zase snížej:-)
u ambiente padly¨kliky za oběť dálkovýmu centrálu? hmmm:-D
Avatar - chlapecx
2. 3. 2010 23:02
Re: nová Fábia
si piš, nejen zepředu je hezčí, interiér je hezčí, ten volant je strašnej, ale zase nejni takstrojeh, tak působí fabka hendka jinak a live ten volant ujde...
a ty motory! upravený HTPčko o půl litru nižší spotřeba! po 2,5 roku od koupě taky za ty prachy by bylo 100 koňový TSIčko. no:-)
Avatar - twistedTSD
2. 3. 2010 22:47
Re: Ceny
229000 za modernizovany classic plus mi prijde dobry...jeste minuly rok bys za stejnou cenu dostal obycejny classic...
Avatar - centr19
2. 3. 2010 22:05
facelift
já si ňák nemůžu pomoct ale mě se ten facelift celkem líbí... jinak souhlasim na tutěch fotkach vypadá fakt pěkně, ale na silnici to stejně budeme potkávat nejčastějc s plechovejma kolama, základní červenou nebo modrou barvou, černejma lištama, zrcátkama klikama apod. + HTP k tomu >:D
počítam ale s tim že cena takhle vybavený jako je na těch fotkach bude někde kolem 450 000 - 500 000 kč ... takže čechům vlastně nezbyde nic jinýho než si to koupit v základu kolem 300000 ;-\
2. 3. 2010 22:02
Už aby bola Fabia III ...
Fábia II je jednoducho hnus a ak chce niekto koncernovú techniku, nech si radšej kúpi Ibizu, alebo Pola. Majú nový podvozok a motory sú o tom istom ...

A sú to hlavne pekné autá ...
Avatar - JGucci
2. 3. 2010 21:59
Ceny
Tak nejdrive musim pochvalit vydareny facelift predni casti - fabii rozhodne pomohl! Mrzi me vypusteni oranzove metalizy z nabidky a to, ze fabia ma porad i ve verzi Clasik "diry" v palubce a ve verzi Ambiente uz nejsou lakovane vnitrni kliky dveri:-/

Horsi je to uz s cenami - zakladni easy sice zustalo na 199 900,- ale jinak se ceny zvedly - napr. v lednu a unoru byla Fabia clasik s paketem plus za 216 900,- ted stoji s paketem plus (klima+central) 229 900,- !! Na to, ze se fabii prodava v CR cim dal mene docela odvazny krok! Ale mozna se to zmeni, az se vyprazdni sklady soucasne fabie;-) Jeste nedavno se za Combika priplacelo 5 tis a ted 15 tis.....
Motor 1,2 63 kw bude urcite dobry, ale az na nej skonci akce, tak bude stat fabia clasik s paketem plus 269 900,- Za tu cenu si mnoho lidi mozna pujde koupit radeji Ceeda, i30 nebo Megana - sice je fabie kvalitnejsi, ale mensi.

U Rommsteru si odbory stezuji, ze se prodava moc draze - a co udela Skodovka? Oproti lednu a unoru ho zdrazila o 7 tisic.....

Tak snad brzy dorazi akcni modely jako byly Duo a Magic a nova hezci Fabie si vybuduje silnou pozici na nasem trhu - rozhodne ji to preji!
Avatar - pocitac
2. 3. 2010 21:55
Re: Vzhled
jj to musím potvrdit, ten samý pocit "jako v tanku" mám vždycky když přesednu z mého Francouze do Octavie, je to asi dáno malými okny a fádním interiérem. Hned jak si ale vzpomenu na super slícování plastu v zadu v kufru a super přesnou převodovku a perfektní ergonomii úplně všech ovladačů ve Škodovce tak mám hned lepší náladu. ;-)
Avatar - dr.biker
2. 3. 2010 21:41
Vzhled
Tady nejde jenom o přední mlhovky, ale mě se nelíbí celkový vzhled Fóbie, a to nepoměr výšky a šířky, ale hlavně strašně nízká okna a vysoká a mohutná palubovka. V takovém autě si připadám jako v tanku. A jel jsem v novém Superbu a je to to samé, jak v tanku, akorát v tanku jsou určitě širší sedadla >:-[]
Avatar - DBS
2. 3. 2010 21:35
Re: hmm...
Přesně tak,na techhle fotkách se zdá být mnohem hezčí a i ty mlhovky mi nepřijdou tak strašný...
Avatar - pocitac
2. 3. 2010 21:28
nová Fábia
Pěkné, s těma novýma mlhovka je to úplně jiné auto... a já pořád, co se mi na té Fábii II nezdá :-O Kdo si koupil starý model, musí si rvát vlasy z hlavy ;-)
neregistrovaný "kubiii"
2. 3. 2010 21:26
Re: hmm...
...brzy uvidíš!
Avatar - twistedTSD
2. 3. 2010 21:08
hmm...
musim uznat, ze na techto fotkach vypada zase podstatne lepe nez na tech prvnich...ale stejne se nemuzu zbavit dojmu ze s tema mlhovkama to trochu prepiskli...ale vazne by me zajimalo jak vypada na čtrnáctkách, v zakladni modre barve, bez vybavy... :-)