Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mansory Conquistador: anglický aristokrat

Mansory se specializuje na tuning anglických luxusních automobilek, jako je Bentley nebo Aston Martin. Modelem Conquistador rozšiřuje nabídku i pro majitele vozů Rolls-Royce Phantom.
Zpět na článek
neregistrovaný "LAMBO/ LAMBORGHINI"
21. 3. 2007 17:40
Oficiální prohlášení k Fantomu conquistador / oficiální
Když jsem psal do fora své příspěvky ještě jsem netušil jaké budou reakce . Netušil jsem že budu nepochopen , některé mé reakce pochopili někteří lidé jako hanobEní značky MANSORY , bohužel jsem vše myslel ale přesně obráceně . Protože nejsem zaměstnanec přímo firmy Mansory , ale jiné firmy která s touto přímo spolupracuje nemůžu si dovolit šlapat na někoho kdo mi dává peníze na život . Pravda mám jenom 12000 ale mám taky rodinu a dvě krásné děti .Platím hipotéku na barák a splácím nové auto , takže jistě pochopíte že bych byl blázen kdybych šel proti proudu řeky a snažil se jí zastavit .Když jsem zde napsal že tento člověk vyrábí některé díly pro jiné tuningové firmy věhlasných značek a jestli se vám tyto značky také íbí , bylo to myšleno tak že pokud se vám líbí tyto značky -musí se vám líbit i výrobky MANSORY nechápu proč si moji nadřízení myslí že jsem tím chtěl firmu pošpinit . POKUD JSEM NĚKOHO POPUDIL A ROZHNĚVAL VČETNĚ VEDENÍ FIRMY , TAK SE ZDE TĚMTO JEDINCŮM A FIRMĚ MANSORY OFICIÁLNĚ OMLOUVÁM . Tímto bych považoval tuhle záležitost za uzavřenou a již se nebudu k celé věci více vyjadřovat .


s pozdravem T.
neregistrovaný "LAMBO"
21. 3. 2007 17:38
Oficiální prohlášení k Fantomu conquistador / oficiální
Když jsem psal do fora své příspěvky ještě jsem netušil jaké budou reakce . Netušil jsem že budu nepochopen , některé mé reakce pochopili někteří lidé jako hanobEní značky MANSORY , bohužel jsem vše myslel ale přesně obráceně . Protože nejsem zaměstnanec přímo firmy Mansory , ale jiné firmy která s touto přímo spolupracuje nemůžu si dovolit šlapat na někoho kdo mi dává peníze na život . Pravda mám jenom 12000 ale mám taky rodinu a dvě krásné děti .Platím hipotéku na barák a splácím nové auto , takže jistě pochopíte že bych byl blázen kdybych šel proti proudu řeky a snažil se jí zastavit .Když jsem zde napsal že tento člověk vyrábí některé díly pro jiné tuningové firmy věhlasných značek a jestli se vám tyto značky také íbí , bylo to myšleno tak že pokud se vám líbí tyto značky -musí se vám líbit i výrobky MANSORY nechápu proč si moji nadřízení myslí že jsem tím chtěl firmu pošpinit . POKUD JSEM NĚKOHO POPUDIL A ROZHNĚVAL VČETNĚ VEDENÍ FIRMY , TAK SE ZDE TĚMTO JEDINCŮM A FIRMĚ MANSORY OFICIÁLNĚ OMLOUVÁM . Tímto bych považoval tuhle záležitost za uzavřenou a již se nebudu k celé věci více vyjadřovat .


s pozdravem T.
neregistrovaný "BrankOhMan"
15. 3. 2007 10:54
Re: hrozné
No toto im moc oku nelahodi, ale ked to maju komu predat tak vo co go? Continental Flying Spur vyzera podstatne lepsie.
neregistrovaný "hawkeye"
14. 3. 2007 09:21
hrozné
Úplna hrôza. Tak takto doj.... som videl maximálne Fabku.Ešte by mu mali dať nejaké plastové krídlo, aby to bolo úplne dokonalé. Ale niggas už objednávajú. Páni Rollse a Royce sa obracajú v hrobe. :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:
neregistrovaný "Lambo"
13. 3. 2007 23:12
Re: to bude asi ten stejny, co?
To:P

ano je to ten samý , je totiž jediný na světě . Budete se divit , ale v tuto dobu má Mansory podepsanou smlouvu na dodávku 36 Ks takto upravených Fantomů do Ar.Emirats.A věřím že do konce výstavy přibudou ještě další a zase se nezastavíme a ty prémie na výplatu to bude letos dovolená .
neregistrovaný "Lambo"
13. 3. 2007 23:06
Re: Tunit RR?
to: Lovap ,

A právě o tom to je přesně tak měl Fantom vypadat , bohužel to nikdo krom tebe nepobral .
neregistrovaný "Lambo"
13. 3. 2007 23:03
Re: heh, bullshit *!
Tak to já ti klidně pošlu fotky ještě předtím než se to auto složilo a odvezlo . Ta soška tam fakt je (kEmo) máš pravdu .
neregistrovaný "LAMBO"
13. 3. 2007 22:58
Re: BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
Taky nejsem nadšený tím jak Fantom Mansory nakonec vypadá , ale dalo nám to hodně práce aby vypadal aspoň tak jak vypadá mohlo to být i horší . Bohužel nikomu tady asi nedošlo že jde jen o demonstraci toho co je a není ještě možné a i když se to nezdá jde o prestižní záležitost . Ono se dobře diskutuje a krytizuje , ale nikdo z Vás by možná nevydržel pracovní zátěž ve firmě Mansory dopručuji nejdříve vyzkoušet a potom titulovat zaměstnance z této společnosti jako degeny .Když tři dny před Genevou začnete předělávat půl auta protože to nebo ono se na poslední chvíli přestalo líbit je to pakárna. Víte myšlenka celého projektu je pouze záležitost pana Mansoryho a my jen kroutíme hlavou ale práci potřebujeme takže děláme a děláme on platí a jen on si nese na bedrech úspěch nebo pád jednotlivých projektů .
Ještě nějaké otázky ?
anonym
13. 3. 2007 22:37
Re: Ukřižovat, rozčtvrtit, zakopat!
Nekoupíš si ho ani tak proto že by byl příliš uzký a vysoký , ale proto že nemáš 470 000 eur.
anonym
13. 3. 2007 22:35
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
Ta soška není potažená úžasně matovým plastem !pod tím úžasně matovým plastem jak píšeš je originál sošky , ten originál je pouze nastříkán stříbrnou barvou a lakován mat lakem . OK
Ještě nějaký dotaz ?
neregistrovaný "Soška tam je"
13. 3. 2007 22:28
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
Ta soška je skutečně zasunutá je nastříkaná do mat stříbrné tak jako veškeré doplňky .Není vysunutá protože vůz nereprezentuje RR , ale Kourose samotného . Karbon použitý v interieru skutečně není imitace , ale jde skutečně o uhlík ,použité dřevěné díly jsou také skutečné vše je lakováno 15ti vrstvama špičkového tvrzeného laku opatřeného UV filtrem . Ještě něco Vás zajímá ? jen se ptejte můžu odpovědět , informací mám víc než redaktor celého článku a to z první ruky .
anonym
13. 3. 2007 20:58
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
Tak tak...katastrofa...tahle znetvořit automobilového aristokrata!!! Fůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!! :'-(
neregistrovaný "petry888"
13. 3. 2007 16:51
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
Pro tvou informaci čtu celkem dobře a narozdíl od tebe nevěřím každé kravině, kterou kdo napíše. Takže speciálně ještě jednou pro tebe: Ta soška tam je!!! Kdyby ses alespoň místo toho kritizování kouknul na ten článek na www.autoweb.cz, tak bys jí tam vyděl v celé své kráse. Potaženou úžasně matovým plastem. Jo a co se týče zdejších autorů, nic proti nim nemám, ale kvůli tomu, že jde o automobilový časopis, tak čekám taky trochu odbornosti a ne příspěvky typu, že Launch Control od BMW je na burnouty a podobné kraviny. Kdybych si chtěl číst pohádky, tak si radši přečtu Blesk. :no:
neregistrovaný "Lovap"
13. 3. 2007 12:32
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
Tak jest. Tag Heuer Carrera
neregistrovaný "Ondra"
13. 3. 2007 09:40
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
TAG Carrery? To jsou nejake hodinky na zpusob Porsche? ;-)
anonym
13. 3. 2007 09:40
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
TAG Carrery? To jsou nejake hodinky na zpusob Porsche? ;-)
neregistrovaný "kEmo"
12. 3. 2007 22:52
heh, bullshit *!
Která buzna to psala? Normálně sošku má, jen na těch fotkách je schovaná. To u Rollse bývá, víte, aby ji nikdo nemohl ukrást. Pokud se podíváte na fotky z Ženevy, tak tam je soška vidět. Zdar internetovým pisálkům!!! A pokud žádné fotky nemůžete najít, tak je klidně pošlu. Nazdar :D
neregistrovaný "Boss"
12. 3. 2007 21:03
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
Znovu opakuji, protože bys to nemusel pochopit: soška tam NENÍ!!! ;-)
neregistrovaný "Boss"
12. 3. 2007 21:01
Re: HUMUS!!!!!!!!!!!!!
Mít sebevědomí - dobré, mít znalosti - obdivuhodné, mít mozek - k nezaplacení!!! Máš snad nějaké problémy se čtením??? Autor jasně říká, že soška musela být odstraněna! Podrobným vysvětlením jak funguje mechanismus spirit of ecstasy se nezaobíral, protože ví, že jde o něco jiného a o něco již probraného. Speciálne pro tebe to ještě rozepíšu: ano, soška na Phantomu má vysunovací mechanismus, ale zde se jedná o registrovanou ochrannou značku, jelikož se nejedná o Rolls Royce (bohudíky), ale o Mansory! Představa některých jedinců o jejich vědomostní nadřazenosti nad redaktory mě nepřestává udivovat. Co se týče toho auta - koupili byste si dobrovolně TAG Carrery, nebo hodinky z tržnice od rákosníčka, se stejneou, ne-li vyšší cenou? A co záruka, co servis? To bych se před těma mechanikama z RR musel stydět!
12. 3. 2007 21:00
Fuj!
Jak to říct a nebýt sprostý? Nejde to, takže prostě dávám :no: :no: :no: ! 8-s
neregistrovaný "Vavris"
12. 3. 2007 20:50
Jak na nas budou vzpominat ???
Myslim ze zacatek tohoto tisicileti bude v pozdejsi dobe nazyvano jako "zlata doba PRZNENI automobilismu", protoze to co se poslednich par let a predevsim posledni ROK deje, to je priserne 8-s
Tenhle RR se posadil tesne na druhe misto v top *, hned za Hummera H2 na 22" kolech a v barvach Gulfu... :no: :no:
Avatar - ManInBlack
12. 3. 2007 18:22
Hmpf
Tak teda žádnej šlágr ;-\ Jediný, co se mi na tom líbí, je ta fotka interiéru ve tmě, ale tím to hasne :-(
neregistrovaný "SheepPeace"
12. 3. 2007 17:17
BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
no tak tohle je snad horsi nez votuzena Š 120 L hruza ty degeny co to udelali bych normalne postavil pred zed a zastrelil a to auto podminoval a smazal na netu vsechny fotky aby nikdo nikdy uz nic takovyho neudelal >:D
anonym
12. 3. 2007 16:06
Ukřižovat, rozčtvrtit, zakopat!
Mám samozřejmě na mysli toho imbecila, který si takovou zrůdnost koupí... Mimochodem nedávno jsem v Praze viděl obyčejný RR Phantom a trochu mě zklamal - vypadá příliš uzký a vysoký. Asi si ho nekoupím ;-)
12. 3. 2007 16:01
Re: hnus
Jak ještě víc zohavit už tak ošklivé auto.... brrrr :o(
neregistrovaný "vladik"
12. 3. 2007 15:31
hnus
tahle ta úprava je pěknej hnus celkem trefně ji zhodnotili na serveru www.autoweb.cz server auto.cz navštěvuji každý den, ale poslední dobou mi připadá, že autoři sdejších článků nemaj na to co sem píšou žádný názor ale pouze přepisují (upravují) tiskové zprávy popřípadě získané informace odjinud což je škoda podle mého názoru by nevadilo trochu názoru jinok celkem dobrý sever jak zde již píšu navštěvuji ho každý den už několik let krop sobot a nedělí autoři nebojte (nestyďte se) vyjádřít svůj vlastní názor, postoj k Vámi psaným článkům Děkuji
neregistrovaný "petry888"
12. 3. 2007 14:41
HUMUS!!!!!!!!!!!!!
Tak to je fakt humus. To že je jako luxusně sportovní, elegantní? >:D >:D Hm, pravda že to podsvícení má něco do sebe. Ta modrá skvěle ladí s tou fialovou, něco na způsob art-deco, že ano. A ten úžasný karbon, to bude určitě pravá imitace, co? A co teprva ten stylovej zevnějšek. Ledky ala Q7 a ty zatmavený zadní světla jsou určitě dneska v kurzu(alspoň jak vydím na zdejších vytuněných fábkách). Ještě by to chtělo na podvozek neony a máme novýho hrdinu pro Rychle a Zběsile 4. >:D Ps: Jo a jinak pro autora tohoto článku. Ta soška je zasouvací (viz obrázek na autoweb). ;-) Jó ty znalosti....
12. 3. 2007 14:27
Snoop Doggy Dog
50 Cent a dalsi hajzlici sa tomu isto potesia... :no: Je to naozaj umenie takto zohavit dokonalost :no: :no: :no:
neregistrovaný "owner26"
12. 3. 2007 14:11
I tak se dá zničit auto :o(
Je to snad horší než do něj mlátit kladivem. Asi v tom je hodně práce, zajistit, aby Rolls nevypadal jako Rolls. Ale proč? :no:
neregistrovaný "Lovap"
12. 3. 2007 12:29
Re: Tunit RR?
Blbosť. Rapper by tam dal chromované kolesá a spravil by z RR lowrider. Náhodou mne sa to aspoň zvnútra dosť páči - je to také športovo luxusné. Zovňajšok, pravda, nie je bohviečo - vyzerá ako z nejakého postkatastrofického filmu. Ale proti gustu...
neregistrovaný "P."
12. 3. 2007 12:28
to bude asi ten stejny, co?
www.autoweb.cz/…-zeneva-2007/zen

ja souhlasim, ze je to hruza
neregistrovaný "element5"
12. 3. 2007 12:14
???
Tak tohle je ubohost.
neregistrovaný "remus"
12. 3. 2007 12:07
Tunit RR?
To může jen * nebo rapper... hrůza... 8-s :no: