Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva živě: nové Twingo od Renaultu (kompletní informace)

Renault dnes na ženevském autosalonu představil novou generaci Twinga, které míří rozměry i výbavou výše, ovšem neztratilo svůj status minivozu do města.
Zpět na článek
6. 3. 2007 12:20
6. 3. 2007 15:40
neregistrovaný "patrik"
6. 3. 2007 12:21
neregistrovaný "Pipo"
6. 3. 2007 12:35
neregistrovaný "Pipo"
6. 3. 2007 13:54
neregistrovaný "Pipo"
7. 3. 2007 00:04
neregistrovaný "vita"
6. 3. 2007 12:21
neregistrovaný "sword"
6. 3. 2007 12:29
neregistrovaný "Tomas Votruba"
6. 3. 2007 12:25
6. 3. 2007 12:25
neregistrovaný "DT"
6. 3. 2007 14:54
neregistrovaný "Marek"
6. 3. 2007 13:00
neregistrovaný "Avantime"
6. 3. 2007 14:58
neregistrovaný "žilkyn"
7. 3. 2007 09:26
neregistrovaný "horáček"
6. 3. 2007 13:16
neregistrovaný "myr3c"
6. 3. 2007 13:26
anonym
6. 3. 2007 13:28
neregistrovaný "vladik"
6. 3. 2007 13:40
anonym
6. 3. 2007 13:44
neregistrovaný "vladik"
6. 3. 2007 14:17
6. 3. 2007 16:10
neregistrovaný "magus"
6. 3. 2007 18:24
neregistrovaný "Petic ( RS Kaa )"
6. 3. 2007 18:25
neregistrovaný "Petic ( RS Kaa )"
6. 3. 2007 18:51
neregistrovaný "OZZY"
6. 3. 2007 19:14
neregistrovaný "IT"
6. 3. 2007 21:08
neregistrovaný "OZZY"
7. 3. 2007 09:38
neregistrovaný "patrik"
11. 4. 2007 19:03
neregistrovaný "JirkaHK"
11. 4. 2007 18:59
neregistrovaný "JirkaHK"
11. 4. 2007 18:59
neregistrovaný "JirkaHK"
19. 3. 2007 12:32
anonym
6. 3. 2007 12:20
Sklamanie
Tak z tohto som trochu rozcarovany. Vyzera to tak trochu ako natiahnute Seicento...Kam sa podeli napady a invencia "tvorcu automobilov"? Zvonku vyzera nove Twingo uplne tuctovo, nie je na nom vobec nic, co by uz nemal nejaky iny Renault, predok mi dokonca pripomina R19. Interier vyzera krajsie, len dufam, ze sa nebude opakovat situaciu ako pri Moduse, totiz ze dobre to vyzera len na fotkach. Ale v reali su tie plasty uplne strasne, vraj ekologicke materialy a preto ten vzhlad...Celkovo mi u tohto vozitka chyba ten mily sibalsky vyraz a hravost, ktore ziarili z predchadzajuceho modelu.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "patrik"
6. 3. 2007 15:40
Re: Sklamanie
Už z prvních fotek bylo jasné, že Renault tentokrát nebude chtít s Twingem provokovat, nojo, co se dá dělat, ten exteriér je zkrátka krotký. Počkám si naživo, jestli bude útulno a veselo v interiéru - pro ženskou posádku, samozřejmě, protože už teď vládne v interiéru předzvěst chaosu, který mnohé ženy (nejen francouzské, ehm) s gustem v autě rozpoutávají. Dávám prozatím opatrné plus za variabilní kufr/zadní sedačky a ložnou maxidélku přes 2 metry (!), tradiční bezpečnostní výbavu a tah za splnění a překročení emisních limitů 2010. Vzhledem k čárymárům Renaultu s cenami by velmi tvrdým negociačním argumentem neoTwinga na trhu mohla být právě cena, která se bude muset umístit někam blízko Pandě. Jo, ekologické materiály v interiéru, nad těmi jsme plakali už u Aurisu...
neregistrovaný "Pipo"
6. 3. 2007 12:21
Auto na 13 rokov
No konecne je ten obludny zabiacik minulostou. A co nove Twingo no je to priemer, pred rokmi bol in ale teraz ja neviem. Ja by som osobne radsej C2 od citroenu ale zakaznikou si urcite najde ale v triede aut do mesta to bude tesne je to novy Smart, C2, Peugeot 1007 a pride aj novy Fiat 500. Tak, ktore auto by ste kupili svojej polovicke ;-\
Rozbalit vlákno
6
6. 3. 2007 12:28
Re: Auto na 13 rokov
Proč drahé polovičce? Já, ač nejsem žádné tintítko, mám rád malá autíčka... (osobně bych si koupil Lanciu Y, ale ta je o třídu výš... respektive dnes už spíše půl třídy).
neregistrovaný "Pipo"
6. 3. 2007 12:35
Re: Auto na 13 rokov
No vravim to ako vnimanie tycho aut. Ja proti nim ties nic nemam vravim ze C2 je super. Dat na to nejake listy na prahy, hmlovky a elekrony a auto ako pre mna stvorene, proste super. Co sa tyka Y to je o inom. Tak elegantne auto medzi malymi autami nenajdete. Velka skoda, ze sa auto nedovaza aj k nam. A v dvojfarevnej karoserii na proste super, mladym zenuskam bohatych manzelov by urcite pristal viac ako velke suv. Ale nehovorim, ze ja by som sa jej branil ;-)
6. 3. 2007 13:18
Re: Auto na 13 rokov
Mně se spíš líbila předchozí ypsilonka (95-03), i když tahle je zase víc retro... Na starší generaci se tu dá občas narazit, kamarád jednu někde objevil a vážně o ní uvažoval, ale nakonec zakoupil Renaulta 5 (tuším že rok 1990 nebo 91 a obyčejnou verzi) a pořídili si s partnerkou hypotéku, takže na jiné auto bude muset zapomenout :o) A pětka jezdí, i když je opravdu maličká, jel jsem v ní asi třikrát jako spolujezdec, naštěstí max 30 km :o)
neregistrovaný "Pipo"
6. 3. 2007 13:54
Re: Auto na 13 rokov
Presne a o to ide. Ja s tebou suhlasim ja som ties mlady clovek a radsej zainvestujem do nehnutelnosti ako bybat v podnajme alebou u rodicov a vyvazat sa trebars v audi. Clovek si stanovi priority a o tom to je a co je na malych autach zle ked jazdis hlavne v meste a auto ma byt hlavne ako prostriedok mobility a nie na predvadzanie ega ale kto na to ma nech sa paci ;-)
6. 3. 2007 14:47
Re: Auto na 13 rokov
Myslím, že právě auta typu Twinga, Fordu Ka nebo zmíněné ypsilonky jsou takovým kompromisem mezi prostředkem mobility a pohlazením svého ega.... :o) U nás to masovky nikdy nebudou....
neregistrovaný "vita"
7. 3. 2007 00:04
Re: Auto na 13 rokov
To je snad lepší jezdit autobusem. 17 let starý vrak? Koneckonců až to do něj nějaký ožralý řídič (co bydlí u rodičů a má Audi) napere ,tak tu hypotéku na kryplkáře neutáhnou.
neregistrovaný "sword"
6. 3. 2007 12:21
a kde...
je slubovaná sportová verzia ktorá sa mala vyrábať súbežne???
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Tomas Votruba"
6. 3. 2007 12:29
Re: a kde...
Sportovní verzi GT Renault taky představil, článek neustále doplňujeme, takže za pár minut budou v textu kompletní informace. Tomáš Votruba, AUTO.CZ
6. 3. 2007 12:25
Možná...
... to chtělo trochu více odvahy, ale vše nasvědčoval už pařížský koncept... Jedničkové Twingo bylo co se týče koncepce prostoru naprosto geniální auto, neznám jiné vozítko této třídy, do kterého by se složil metrákový chlap se 190 cm výšky, aniž by auto mělo zvýšenou karosérii (jako např. Panda, Agila a jim podobné stroje). Dobrá zpráva: ceny ojetých twing první generace o něco spadnou... :o) A možná i na výprodej skladových zásob bude nějaká prima akcička. Ehm... ale tuhle generaci asi nebudou dělat 14 a půl roku....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "DT"
6. 3. 2007 12:25
+/-
Zepředu nevypadá zle, zezadu je to už horší, ale jakžtakž snesitelné. Člověk si asi zvykne na všechno. Jen chci vidět tu - jak bych to napsal - asi "netradiční modrou odkládací plochu" na čtvrtém obrázku po několika letech používání - to bude jeden chomáč prachu a nevím čeho všeho ještě. Snad ji navrhli vyjímatelnou a omyvatelnou, protože jinak si údržbu nedokážu představit. Jinak velmi chválím přípojku na iPOD. :yes:
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Marek"
6. 3. 2007 14:54
Re: +/-
Na fotce vedle je tentýž odkládací prostor bez toho čehosi modrého, takže to bude asi vyjímatelné. Jinak mě u současných aut, dalo by se říct všeobecně, vadí široký středový panel. Kam si má člověk dát pravý koleno? :-(
neregistrovaný "Avantime"
6. 3. 2007 13:00
žhavý kandidát na titul evropské auto roku
Pokud to bude přinejmenším tak dobré jak nové Clio,mohlo by dostat titul
Rozbalit vlákno
4
6. 3. 2007 14:33
Re: žhavý kandidát na titul evropské auto roku
Možná tak titul vaší vesnice... ;-\ :*) ;-) Buď soudný, Avantime.
neregistrovaný "žilkyn"
6. 3. 2007 14:58
Re: žhavý kandidát na titul evropské auto roku
>:D >:D
6. 3. 2007 21:16
Re: žhavý kandidát na titul evropské auto roku
:yes: :yes: >:D
neregistrovaný "horáček"
7. 3. 2007 09:26
Re: žhavý kandidát na titul evropské auto roku
GTI, jdi si kreslit...
neregistrovaný "myr3c"
6. 3. 2007 13:16
ehm ehm...
no neviem mne sa ten zadok moc nepáči.....
Rozbalit vlákno
0
anonym
6. 3. 2007 13:26
sklamání
když Renault představil twingo concept tak se mi to autičko moc libilo ale to co zněj vzniklo tak to se mi vůbec nelíbí míslým (nebo alespoň u mě) bude jasným favoritem FIAT 500 (pokud z něj neudělaj taky takovouhle obludu) taky musím říct,že bude hodně záležet na ceně nevím kolik sice stojí twingo dnes, ale kdyby stálo pod 200.000,- Kč tak by to byla zajímavá nabídka třeba dejme tomu 179.900,- Kč no uvidíme píše si myslím,že bude stát v základu stejně jako např. nová Fabie. :-( to už zase radši tu FABII ;-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "vladik"
6. 3. 2007 13:28
SKLAMÁNÍ <b class="smile05"><b>:-(</b></b>
když Renault představil twingo concept tak se mi to autičko moc libilo ale to co zněj vzniklo tak to se mi vůbec nelíbí míslým (nebo alespoň u mě) bude jasným favoritem FIAT 500 (pokud z něj neudělaj taky takovouhle obludu) taky musím říct,že bude hodně záležet na ceně nevím kolik sice stojí twingo dnes, ale kdyby stálo pod 200.000,- Kč tak by to byla zajímavá nabídka třeba dejme tomu 179.900,- Kč no uvidíme píše si myslím,že bude stát v základu stejně jako např. nová Fabie. :-( to už zase radši tu FABII ;-)
Rozbalit vlákno
0
anonym
6. 3. 2007 13:40
zklamání (a ne "sklamání")
...se nadá rovnat s originalitou první řady. Absolutně bez emocí. Ač odvážný design Renaultu, jeho opakující se prvky na všech jeho posledních modelech začínají býti nudné.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "vladik"
6. 3. 2007 13:44
Re: zklamání (a ne "sklamání")
omlouvám se asi jsem zrovna ve škole chyběl ;-) :-( :*)
Avatar - freeman
6. 3. 2007 14:17
Prekvapenie
Bože a toto čo je ? Koncept bol fantastický ! Žiaľ realita je na zaplakanie. A hlavne ten interiér. Zdá sa, že sa francúzi dali na "trávičku".
PS.: Osobne my to pripomína autá s Kolína ale tie sú krajšie.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "magus"
6. 3. 2007 16:10
mno
tak to je zoufalý trsátko...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Pekelná Micinka
6. 3. 2007 17:38
Špatný den...
..pro Renault. U malých aut se musí vsázet na vzhled, ty si lidi nekupujou pro prestiž... a na cenu. Tohle se prostě nepovedlo. Není ošklivý, ale v týhle třídě se prostě už stihla uhnízdit spousta výrobců a tak není ani zcela nejpohlednější. Původní Twingo bylo to, co kdysi dávno před ním plnil třeba Brouk. Malé, jednoduché a laciné auto. Teď záleží k jaké základní ceně na "Sorboně" dojdou..
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Petic ( RS Kaa )"
6. 3. 2007 18:24
Poslanie
Zabudli na povodny zamer vozidla. Ten bol totiz vytvorit excentricke male vozidlo do mesta pre manzelku, alebo poslusnu dcerenku... V case vzniku to splnilo. Tu sa uplne zabudlo na poslanie a spravili z toho tuctove mini auto, ktore ani z daleka nemoze byt konkurencie-schopne. Preco? Nie je nicim zaujimave, zapadne v dave a okrem mne sympatickych par detailov v interieri mi to auto nic nehovori.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Petic ( RS Kaa )"
6. 3. 2007 18:25
Poslanie
Zabudli na povodny zamer vozidla. Ten bol totiz vytvorit excentricke male vozidlo do mesta pre manzelku, alebo poslusnu dcerenku... V case vzniku to splnilo. Tu sa uplne zabudlo na poslanie a spravili z toho tuctove mini auto, ktore ani z daleka nemoze byt konkurencie-schopne. Preco? Nie je nicim zaujimave, zapadne v dave a okrem mne sympatickych par detailov v interieri mi to auto nic nehovori. :-(
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "OZZY"
6. 3. 2007 18:51
Je sice pravda že...
Oproti původnímu konceptu je finále malinko usedlejší, ale zcela zásadně nemohu a ani nebudu souhlasit s hlasy škarohlídců.
Nové Twingo je velmi pěkné, ve své třídě více než konkurenceschopné a hlavně bude za dobré peníze. Má na velký celoevropský úspěch, stejně jako jeho předchůdce. Oproti konkurenci je designově o třídu dál. Kolínští mazlíčci musí jít do sebe, o Foxu se nebavme, to je ztráta času a zraku.
Jen tak dál Rendle, je vidět, že svůj plán myslíš vážně. A to je pro nás, milovníky různých kol jenom dobře. :yes:
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "IT"
6. 3. 2007 19:14
Re: Je sice pravda že...
Jo,jo,jenže v ČSSR víme,co bude a co nebude úspěšné.Tu se těžko vysvětluje,že auto je spotřebák a že velkoměsta,vč. mé milované Paříže budou tímto autem zaplavena.Taky mne zaujalo,že je auto pro poslušné dcerky...to bych chtěl slyšet definici,kdo to tak asi je?Asi je problém v ČSSR vysvětlovat,že ženy do velkoměst raději tahle malá auta,než SUV,aby bylo vidět,že na to manžel má :no: Usedlejší-koncept je vždy trochu jiný než def.verze.V pohodě.Bude úspěšné.BTW:s tou R19 mne kdosi fakt pobavil,to nemá cenu,no tak mu to připomíná místy R19.Většina majitelek ani nebude tušit,že nějaká R19 někdy byla,zatímco zde to bude ještě jezdit hodně dlouho...to jsou ty rozdílné světy. ;-)
neregistrovaný "OZZY"
6. 3. 2007 21:08
Re: Je sice pravda že...
Nu, na pobavení tam je více takových výroků.V ČSDESR je skutečně dané, co jsou hezká a kvalitní auta ( bohužel a nejen auta), ikdyby taková města jako Milano, Paris,Roma, Madrid a další byla zaplavena novým Twingem. Stejně jako Twingo 1, které dobylo Evropu ( krom pár míst, kde není prostor pro nekvalitní auta že) bude nové Twingo okrasou všech měst. Pro mladé masírka, pro dámy středního stavu pohodlné vozítko lehce ovladatelné. Mentalita dělá své, rozdílné světy vnímání a chápaní pojetí světa dělá lidi.
Nejen 50 let temna, ale více jak 300 let pod ??? dělá mentalitu. Nuže. Jezděte blondýnky Q7 Pražskými uličkami a radujte se z atmošky. Já raději Twingem podél Sieny. :yes:
neregistrovaný "patrik"
7. 3. 2007 09:38
Re: Je sice pravda že...
Tak na tu Paříž celou dobu intenzivně myslím, na ten mírně šmucig severoafrický a buranský osvobozující chaos a rámus hned vedle šlechtického luxusu-luxusu, na to všechno, co dělá Paříž. Baže do ní nové Twingo zapadne, jen to mlaskne. Stejně jako bude vířit prach na venkově nebo vozit holky a kluky na pobřeží. Maločeský snobismus je komická kategorie - kdyby se o něm dozvěděli britští divadelníci, přestanou používat jako komické figurky Jihoafričany a nahradí je českými trouby. >:D
neregistrovaný "JirkaHK"
11. 4. 2007 19:03
Re: Je sice pravda že...
Super napsáno!!!
Avatar - Ricardo
6. 3. 2007 21:12
Malé ale auto
Renault není moje oblíbená značka, ale poslední dobou šlape správným směrem... designově. Clio vypadá den ode dne lépe, s Twingem si designéři taky vyhráli. Oproti minulé generaci je to rozdíl tří generací a jedné třídy. Narozdíl od C1/107 nevypadá jako malá parodie na auto ale jako opravdové auto, i když malé. Věřím že se uchytí :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ricardo
6. 3. 2007 22:18
Malé ale auto
Renault není moje oblíbená značka, ale poslední dobou šlape správným směrem... designově. Clio vypadá den ode dne lépe, s Twingem si designéři taky vyhráli. Oproti minulé generaci je to rozdíl tří generací a jedné třídy. Narozdíl od C1/107 nevypadá jako malá parodie na auto ale jako opravdové auto, i když malé. Věřím že se uchytí :yes:
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "JirkaHK"
11. 4. 2007 18:59
Re: Malé ale auto
Já se na něho těším, škoda že nebude již letos, chtěl bych ho holkám koupit, a to 1,2T. Ale uvidíme s jakou senou se vytasí!!!
neregistrovaný "JirkaHK"
11. 4. 2007 18:59
Re: Malé ale auto
Já se na něho těším, škoda že nebude již letos, chtěl bych ho holkám koupit, a to 1,2T. Ale uvidíme s jakou senou se vytasí!!!
anonym
19. 3. 2007 12:32
Malé ale auto
;-)
Rozbalit vlákno
0