Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevy Silverado má titul North American Truck of the Year 2007

General Motor zahájil detroitský autosalon ziskem cenných titulů severoamerického auta roku a trucku roku 2007. Aura zvítězila nad favorizovanou Toyotou Camry. Silverado převálcovalo Ford Edge a Mazdu CX-7.
Zpět na článek
7. 1. 2007 22:38
neregistrovaný "assasin-cz"
7. 1. 2007 22:44
neregistrovaný "david"
8. 1. 2007 09:16
neregistrovaný "5thelement"
8. 1. 2007 19:02
neregistrovaný "Lovap"
8. 1. 2007 08:13
8. 1. 2007 21:19
neregistrovaný "giovo"
neregistrovaný "assasin-cz"
7. 1. 2007 22:38
když někdo...
...nechápe význam těchto aut,pak pojem towing-capacity jim vše objasní,tohle bude trailer táhnout líp něž Fobie v 1,2 HTP,škoda že do toho nedávají řadový šestiváce 7l od Cumminse,jako do Dodge Ram ;-\
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "david"
7. 1. 2007 22:44
toolbox
Tyhle auta maji moc pekny priplatkovy boxy na naradi. Problem je ten, ze full size truck uz neni temer vubec auto pro remeslnika. Zkuste si pres vysoky bok sahnout pro pixlu vazici par kilogramu. Uz to ani nema stupatko za kabinou, aby si clovek povylezl. Ale kdo by v takovem aute jezdil do fachy, ze jo ;-)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "5thelement"
8. 1. 2007 09:16
Re: toolbox
Jo, příplatkové toolboxy ... by mně zajímalo, jak dlouho by tam takový toolbox v běžném provozu vydržel. Vždycky si vzpomenu na Clarksona, jak mu při testu F150 ukradli z korby pytlík krbových podpalovačů ... >:D
7. 1. 2007 22:59
správny smer designu
Ked v Detroide 1998 debutovalo predchadzajuce Silverado, bolo to pre mna dalsim sklamanim zo smeru, akym sa design GM uberal. Iste, nebolo to lahke nahradit predchadzajuci model velkeho pick-up Chevy C/K, ktoreho nadcasovy a elegantny design sa postaral o jeho stale krasny zjav. Budem sa len opakovat ak napisem, ze to slo v 2. polovici 90-tych rokov s designom GM dole vodou....
Malibu a ten des na miesto Cavaliera vsak stale pripominaju, ze GM North America este stale dokaze vyprodukovat nudne auta.
Ak si spomeniem na studiu full-size pick-upu z Detroidu 2003, neda mi nespytat sa, kde su ohlasovane bocne dvere do korby? A jedna z fotografii interieru GMC Sierra zachranila pred mojim splanutim sklamania od upustenia 3 miest na sedenie v prvom rade. Este ze tak. Teraz by som volil Silverado. Predtym asi Ram, ci F Super Duty, aj ked ten teraz tiez dosledne inovoval. :yes:
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Lovap"
8. 1. 2007 19:02
Re: správny smer designu
Ja by som bral ten GMC: v americkom aute má byť americká palubka a nie euroázijská ako v Silverade. Tak.
8. 1. 2007 19:26
Re: správny smer designu
Ja by som volil Silverado/Sierra, nie konkretne Silverado. Okrem toho, ak na fotografiach su vpredu v Silverade 2 miesta a v Sierre 3, je iste, ze oba modeli sa ponukaju v oboch prevedeniach (GMC su luxusnejsie ako Chevrolet). Ja by som volil urcite 6-miestnu kabinu. Je to praktickejsie a navyse na 100 percent je operadlo predneho stredneho sedadla sklopne a sluzi potom ako laktova opierka. Takze nekomfortnou konfiguraciou to urcite nebude.
8. 1. 2007 08:13
f150
super, blahopřeji :yes:
ale kdybych si vybíral já fullsize truck tak si zvolím buď f150 nebo mark lt. ty jsou mi bližší ... :-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "giovo"
8. 1. 2007 21:19
:-(
mne sa tieto auta vobec nepacia, vsetky vyzeraju rovnako, v oblasti desingu je to nuda a asi sa to ani nema ani velmi kam pohnut... A je skoda ze tieto auta su z hladiska ich uzitkoveo potencialu uplne nevyuzite zvacsa kdesi vo velkomeste USA a zamoruju tam ovzdusie :-( Stara dobra europa... :-)
Rozbalit vlákno
0