Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Saturn Astra na americký trh již příští rok. Oficiálně.

Koncern GM potrvdil dosud neoficiální informace, že Opel Astra se začne prodávat v USA pod značkou Saturn
Zpět na článek
9. 12. 2006 10:32
neregistrovaný "4am"
9. 12. 2006 13:27
neregistrovaný "wolff"
9. 12. 2006 21:36
neregistrovaný "911"
11. 12. 2006 16:08
neregistrovaný "ma"
9. 12. 2006 09:14
Dobre, ze ne Opel
Dobre, ze se Astra bude prodavat pod znackou Saturn. Jako Opel by nemel sanci. Prakticky zadne evropske mainstreamove znacky nemaji v USA sanci na prodej. Jedinne vyssi stredni se v USA prodava. Napr. VW naposledy dobre prodaval Brouka a Hippie Van. Od te doby nic. Takze at seAstre dari, byt jako Saturn.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "4am"
9. 12. 2006 10:32
vw
myslim , že se v usa daří celkem prodávat VW Jetta,
ale jinak maš asi pravdu
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "wolff"
9. 12. 2006 13:27
Re: vw
Jetta ani náhodou, v porovnání s jinými prodanými auty je to zanedbatelné... Já osobně tam viděl i Passata W8. Ale jak říkám, to je kusovka. Ne že by se neprodávaly, prodávají, ale málo. Opel má v USA velmi špatné jméno, takže furt lepší opravdu saturn.
Jinak v USA si nemyslím, že by v současné době až tak moc záleželo na značce...Amíci se naučeli zkoušet...a věřit vlastním zkušenostem. Takže se tam celkem prodává dobře Civic, což je mainstream jako čuně... Stejně tak Focus... Jde jen o tu odvahu tam na trh uvést tipicky evropské auto...A hlavně záleží na ceně...
neregistrovaný "911"
9. 12. 2006 21:36
Re: vw
musim vic nez souhlasit, nedavno jsem byl v Californii v San Jose a musim rict, ze me az udivilo kolik zde jezdilo Passatu a rozhodne jich nebylo malo, ale Jettu sem tam za mesic pobytu nepotkal ani jednu.
neregistrovaný "ma"
11. 12. 2006 16:08
Re: vw
zalezi od statu ja som vo Virginii za tri mesiace nevidel ani jeden passat, casto som stretaval yettu a trochu menej touareg