Technika
0
>😒]
Přejít do diskuze
Tak to mě by se shodoval mozek i se srdcem,GT3 je sice asi líp postavená,ale ta hrubost TVR a úžasný vzhled Sagarise je i nad tak pěkný Porsche.A už se jim povedlo dát volant i na správnou stranu...
Takle ti to řeknu, Cayenne je auto, který vytáhlo Porsche z hnoje. Díky Cayennovi máme taková skvosty jako 911 GT3, takze k nemu mám respekt než nějaký jiný vztah. Ale jinak Porsche je prostě Porsche.
porše je porše....ale co říkáš třeba na cayenne?to se jim moc nepovedlo,co myslíš??(gdyby mi ho dali nezlobil bych se...)
Nevim jak vám, ale mně by stačila obyč GT3 (jestli se i o ní dá mluvit jako o obyč). Ten finanční rozdíl mezi ní a RS je zbytečně velkej - je rychlejší jen o chloupeček kvůli úspoře hmotnosti.
Porsche 911 GT3 😄 A porovnání papírovejch výkonů se Sagarisem? TVR/Porsche - obsah: 3996/3600 cm3, výkon: 406/415k, točivý moment: 475/405 Nm, 0-100 km/h: 3,9/4,3 s, max. rychlost: 298/310 km/h, Cena asi 2,6/3,2 M.
Mozek říká TVR, srdce Porsche GT3,Porsche GT3,Porsche GT3!!!
Mozek říká TVR, srdce Porsche GT3,Porsche GT3,Porsche GT3!!!
kde na to vzít a nekrást..je to pecička..a tvůj názor s Ferrari sdílím...je to sice fajn..ale já mam radši Porsche...
Ale Sagaris by byl taky vhodnej k zamyšlení... >😒]
Ale Sagaris by byl taky vhodnej k zamyšlení... >😒]
Tak to s tebou naprosto souhlasim, GT3 RS je sice moc pěkný kousek,ale Sagaris je jedno z nejúžasnějších aut všech dob.Škoda jen těch problémů TVR... 😒
Porsche je u me 1 mezi vsemi auty. Ted cekam, ze se na me snese vlna krtiky o tom, ze neuznavam Ferrari a tak. Jo panove, uznavam, ale reknu vam jedno, kdyz vidim Ferrari, reknu jojo, nadherny auto, ale kdyz vidim nadherny Porsche, tak se zasnim a na par minut jsem mimo hru. Panove, Porsche je pro ME ikona. Nevnucuju vam to, ale u toho videa te nove GT3 jsem nebyl mimo hru jen par minut, ale pekelne dlouho. To je nadhera!!! Miluju Porsche!!! Sve pritelkyni jsem rekl, at se neboji, ze ji nekdy podvedu, ze jedina konkurence pro ni je Porsche 911 GT3!
Video má jedinou velkou chybu, moc muziky, málo zvuku motoru. Je to krásný auto, dělejme ách :yes: :yes: :yes: :yes:
Tomuhle se řiká nekompromisní sporták.Na "denní" ježdění turbo,ale pokud se dostaneš několikrát do roka na okruh a chceš si připadat jak v okruhovám speciálu,tak neváhej,RS ti nabýdne závodnické pocity. :yes: :yes: