Technika

Zpět na článek

Nová kreditní karta Shell: Až 6 % úspora na palivu

16 komentářů

Avatar - davy
davy
Je otazkou, zda 3% slevy na pohonne hmoty Shell, ktere jsou podle mne jedny z nejdrazsich vubec dorovna rozdil ceny benzinu u levnejsich cerpacich stanic. O 1% slevy na jejich zbozi ani nemluvim a otazkou je, kolik pak stoji rocni poplatek za vedeni one karty, prece to Citibank nebude delat jen pro blaho svych zakazniku, potrebuje je predevsim nejak skasnout, je to normalni byznys, ne?😄 Podotykam, ze ja u Shellu tankuji casto, nekdy potrebuji jejich power racing.
Roční poplatek je 850,- Kč !!!!!
mám v autě počítač a s Shell mám cca o 1 l nafty na 100 km nižší spotřebu, takže je Shell nejlevnější ! Tady u toho nepíší, že ta karta stojí 850 Kč/rok, takže - každý ať si spočítá...
...už neví jak by tu kartu lidem vnutili
No urok je asi 25% takze ta nenehoraznejsi nabydka, kterou jsem kdy v zivote dostal.
Ti budes asy velki chitrak
Kreditkou platím skoro pokaždý a nevím k čemu si pořizovat novou..to si tam mám zbytečně posílat za těžký peníz prachy a pak platit znovu nehorázné poplatky?Ani omylem!!! :no: :no: :no:
Tuto nabídku jsem obdržel před 14. dny a po přečtení dopisu putovala přímo do koše.
Nechápu, jak může někdo považovat tuto nabídku za výhodu. Myslím, že si tímto způsobem firma jen kazí dobrou pověst a docela by mě zajímalo, jestli někoho na kartu nachytají. 😒
Jinak na Shellu tankuji pravidelně a s jejich palivem jsem spokojený 😄
Giorgio
Já benzín beru jedině u Shellu, nejdřív mi přišel dopis, asi tak před měsícem, ten šel taky rovnou do koše. Aby toho ale nebylo málo, tak mi pak i volali (cca před dvěma týdny) a paní byla poměrně vlezlá, pořád se mě ptala, jak se mi to líbí, ale neustále se vyhýbala skutečnosti, kolik chtějí ročně za vedení těch karet. :no: Jo, být to gratis, bylo by to o něčem jiném.
WildWave
Po skole som robil chvilu v banke - praca nanic, skusenost dobra. Teraz aspon viem relativne rychlo posudit, co sa mi oplati a co nie.
Podla reakcii je toto dalsi priklad zle zvladnuteho agresivneho direct marketingu. Klienti automaticky cakaju, ze ich chcu "oplachnut", ale nie vzdy to musi byt pravda - niekomu sa to moze aj oplatit.
Aj ked, podla rychlej analyzy mi vyslo, ze ta skupina je skutocne mala. Jednalo by sa o ludi, ktori nemaju problem cerpat na Shell, kreditku zatial nemaju, chcu ju (vedia ju pouzivat, poznaju jej vyhody, oplati sa im) a poctom nakupenych litrov resp. tovaru u Shellu si ten rocny poplatok "zarobia" - ak by sa brala len ta 3% zlava, tak je to tusim cca 1000 litrov za rok.
Dalsim predpokladom, ktory vsak povazujem za samozrejmy je, ze sa ta kreditka da pouzivat aj na vsetky ostatne platby.
Pokial by s takymto niecim prisli na u nas, tak by som do toho zrejme nesiel, lebo nie uplne zapadam do hore charakterizovanej skupiny 😄
No radeji tankuju pres kartu Shell, kde mam 2% slevu z PHM pokud si kartu objednam pres Lyoness. Poplatek je jen pri ztrate karty, jinak zadne poplatky, zadne uroky apod. Jedine, co je problem, je to pro ICare.. neni to pro soukrome osoby. Kdyz bude chtit nekdo kontakt, tak napiste na afriks@seznam.cz Shell ma podle me dobry benzin, sice neni tak extra levny... ale zase na nej ujedu vic, takze neco za neco. Co je pravdou, ze oproti mensim benzinkam mi po natankovani plnne nadrze neskace auto.
mrnil
zadna sleva neni zadarmo.....
mrnil
Pane Lanik,
opisovat tiskove zpravy a vydavat to za clanky (a jeste na takovou blbinu jako je karta na benzin), to jsem myslel ze je vysadou jen platku jako je iDnes a nebo pana Ondrasika na konkurencim serveru.
Ani praci s tim najit dodatecne zasadni informace jako je treba vyse uroku, rocni poplatky atd, jste si nedali

Za tohle mate VELKY MINUS :no:
nepatri tento clanok skor medzi komercne odkazy? ved je to reklama podporovana bud citi bank alebo shell-om....alebo oboma
😒
Ad oba stezovatele: Clanek je v sekci "Tiskove zpravy", takze odliseni je jasne...
Patřím taky k těm ,kteří hodili leták do koše.Dnes měla ženská tu drzost ,aby utratila můj drahocenný čas ,žvástama co mi tato karta přinese za výhody.Nejlíp je dnes nereagovat už vůbec nanic.Každý by jen tahal prachy,ale dělat se nikomu nechce. :no: :-!