Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ligier Be Two - z jiného soudku

Tradiční francouzský výrobce mikroaut se pochlubil futurusticky tvarovavným modelem Be Two
Zpět na článek
2. 10. 2006 16:39
neregistrovaný "AliM"
2. 10. 2006 19:29
neregistrovaný "Yuri"
2. 10. 2006 22:06
neregistrovaný "AliM"
5. 10. 2006 09:15
neregistrovaný "ma"
neregistrovaný "AliM"
2. 10. 2006 16:39
Skůtr na čtyřech kolech
Tohle to vozítko se mi zamlouvá. Připomíná mi tak trošku hadraplán (zepředu). Jinak škoda že někdo nezkusil omladit Velorex v nějaké retro formě.. Před pár lety jsem narazil na nějakou studii velorexu jedné české designerské školy, nevíte o tom někdo něco?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Yuri"
2. 10. 2006 19:29
Skuter
Tak teda neviem, ale ja by som si radsej kupil skuter. Je mensi, do mesta sikovnejsi, odveze tiez 2 ludi, nema limitovanu max. rychlost a ked si k nemu primontujes pedale (napr. ako na Babete) nepotrebujes ani ten vodicak ;-).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "AliM"
2. 10. 2006 22:06
Skuter
Jo, tak skůtra mám a na léto super..ale bohužel je u nás použitelný tak od konce května do konce října..takový hadraplán je celoroční >:D Tohle čtyřkolé vozítko je taky spíš na léto a na slunné jižní francouzské pláže..Jo a padesátky skůtry jsou omezené, max do 45..de to odbloknout a valí některé i kilo, ale v německu už na to mají spešl retardéry, které měří rychlost a pokud je vyšší než povolených 45 a nemáš řidičák na větší kubaturu, tak seš v pytli..Bojim bojim kdy to přijde i k nám... 8-s
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "ma"
5. 10. 2006 09:15
Re: Skuter
myslim ze u nas to este dlho nebude, lebo je to dost velka investicia do tych spominanych retarderov a predsa u nas tych skutrov tolko nebeha ako v Nemecku, oni sa radsej zameraju na vyberanie pokut za ine priestupky