Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lotus uvede na trh tři nové modely během tří let

Představení nové vlajkové lodi Lotusu - sportovního Espritu - se odkládá na druhou polovinu roku 2009. Již za dva roky ale mají přijít jiné dvě novinky.
Zpět na článek
neregistrovaný "tomin"
28. 8. 2007 11:18
Gallardo
No ne že by se mi toto nelíbylo ale je to víc než podobný Gallardu.
Musím říct že se mi předchozí modely zamlouvaly víc. :no:
anonym
16. 12. 2006 21:40
Re: Hezké, ale ...
PŘESNÝ,JE TO OKOPČENÝ A UŽ TO NENÍ ORYGOŠ A lAMBRORGHINI JE TISÍCKRÁT HEZČÍ ;-\
anonym
16. 12. 2006 21:36
SRAČKÁÁÁÁÁÁ
TEN LOTUS HROZNĚ OKOPČIL LAMBORGHINI
neregistrovaný "čert"
26. 9. 2006 15:20
Re: Tak vam nevim
a to jsi fans anglických aut že? no mates jestli budeš mít příště problém s indentifikací auta ozvi se :-) čau borče čert
neregistrovaný "mates"
26. 9. 2006 10:05
Tak vam nevim
Puvodni Esprit miluju, ale ten novy nejak nemuzu rozlisit mezi tema vsema ostatnima placatyma autama ;-\
Avatar - davy
26. 9. 2006 09:35
presne tak
Souhlas, presne tenhle koncept mne velmi oslovuje. V takovemto aute bez prebytku elektorniky (u Speedsteru bez klima, posilovace rizeni, stabilizace atd.) si uzijes otocky pres rucku, prirozene driftingy v zatackach, kdy si auto vedes jednou rukou a hrajes si lehce se smykem. To se v jinem aute zazit neda. O Lotusu uvazuji jeste ze 2 duvodeu, jednak i v kabriu je mi v lete horko a Lotus tam mylsim dava klima a jednak je to v CR raritka a hlavne, za naprosot super cenu. Takze sem s novymi modely ;-)
neregistrovaný "Odborník"
26. 9. 2006 09:32
???
:no: Však nač dělají taková auta?! Hnusné je to ze všech stran, postavit se v tom taky nemůžeš, nikde to neprojede, mercedes to není a FIAT už vůbec né. Včil totok leda hodit ze skaliska do Dyje. :no:
neregistrovaný "OndřeY"
26. 9. 2006 09:21
Hezké, ale ...
Nemůžu si pomoct - zpod hávu žlutého Lotusu na mě pořád kouká Lambo Gallardo... :-)
neregistrovaný "MrLotus"
26. 9. 2006 08:36
Re: Chybka!
Prohodil jsem titulek a přezdívku. :-)
neregistrovaný "BMW V8 ?"
26. 9. 2006 08:33
MrLotus
Proč BMW, proč do novýho Esprita nedaj ten svůj vlastní V8? Ten byl přece dobrej.
neregistrovaný "čert"
25. 9. 2006 23:12
Re: Lotus
No neboj ja to vim ja spis myslim co se podvozku tyce, ze tam neni milion stabilizacnich prvku. Motory od Toyoty jsou good.
neregistrovaný "tead"
25. 9. 2006 22:27
Re: Lotus
nechci ti kazit sny...ale motory v Lotusu sou Toyotácký VVT-ička...tak,že tej elektroniky tam bude víc ;-)
neregistrovaný "čert"
25. 9. 2006 20:27
Lotus
Na Lotusu se mi líbí že dělají lehká auta s výkonnými motory a parádním hravým podvozkem. Klasika bez elektroniky:-) Bravo Lotus jen tak dál :yes: :yes: :yes: