Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Cee'd SW: rodina se rozrůstá

Že pětidvéřový Cee'd nebude v Paříži vystaven sám, již víme. A protože to Korejci s novým vozem nižší střední třídy myslí smrtelně vážně, bude se vyrábět i kombi.
Zpět na článek
22. 9. 2006 10:39
neregistrovaný "prekladys"
22. 9. 2006 12:05
neregistrovaný "astros"
23. 9. 2006 00:38
neregistrovaný "patrik"
24. 9. 2006 11:29
neregistrovaný "prekladys"
23. 9. 2006 10:16
neregistrovaný "R32"
11. 2. 2007 18:41
neregistrovaný "ja"
neregistrovaný "prekladys"
22. 9. 2006 10:39
bez titulku
SW 407 od Peugeotu za polovinu (starostí s divočící elektronikou...)
spíš by mě zajímalo, jestli takovou záď nalepí i na Arnejse. Hardtop SW tu už dlouho nebyl...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "astros"
22. 9. 2006 12:05
No, novinari si pridu na svoje??
No, tak a uz sa to zacina. Kia zacina valit auta (a musim povedat ze vobec nevyzeraju zle). Uvidime, ako to bude s kvalitou a spolahlivostou.
No dufam ze si kvalitu nebudu kupovat ako to robi Skodovka u Roomstera. info o Roomsterových tvrdých plastoch, malej sirke zadnych sedadiel, slabych motorov, hluk sa zazracne z niektorych dojclandovych tiezcasopisov vytracaju :no:
No a manazeri z Kie urcite budu vediet ako na nasich (dufam ze nie vsetkych) prostitujucich novinarov. Takze zacnu recepcie, bankety, zranice....????
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "patrik"
23. 9. 2006 00:38
konečně kombi
Neumím sem dávat odkazy, kdo chce ten kombík vidět i zezadu, napište si do googlu "vince burlapp" - na jeho autoblogu tu fotku najdete + viz debatu zde o novém mondeu, Tom tam ten odkaz přímo má. - - Pro nás nostalgiky, kteří jsme oplakávali poslední kombík Hyundai Lantra, je tohle něco jako návrat ztraceného syna, i když se blíží zatím od sourozence. U Toyoty budou asi otrávení - nevyrobili ho oni. A ke všemu bude stát o ranec míň.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "prekladys"
24. 9. 2006 11:29
Re: konečně kombi
obrázky jsou na www.kiapress.com velké jako p.ase
neregistrovaný "R32"
23. 9. 2006 10:16
hmm
Nerát to hovorím no kórejské autá dospeli a začínajú byť vážna konkurenica pre európu či japoncov. Hyundai, Kia sú top Kórea, Deawoo alias Chevrolet ešte trošku musí popracovať, Ssangyong je mimo mísu a Samsung je tam kde Hyundai kedysi začínal - robí licenčne iní vozy, zatiaľ... ;-\ Keď takto pôjde aj čína tak neviem... 8-s
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ja"
11. 2. 2007 18:41
Čafte
kde najdem technické parametre na kia seed
%D
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "srdo"
1. 1. 2008 19:53
treba otestovat a potom niečo povedat a nekrityzovat ked nev
No moji mily,ja pracujem v KII a tiež som si otestoval toto SWečko a poviem vam moji drahy že take auto v takej vybave za taku cenu a taku zaruku a kvalitne spravene nekupite nikde.To mi možte verit!!! S pozdravom Ľubo
Rozbalit vlákno
0