Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Facelift pro BMW 3 (E90)?

Nejsou to ještě ani dva roky co bylo představeno nové BMW řady 3 (E90) a v Mnichově se již pilně pracuje na vylepšeních...
Zpět na článek
neregistrovaný "Tom"
19. 9. 2006 14:20
Re: SUNDEJ BREJLE
máš pravdu, ty zadní světla na sedmičce po faceliftu jsou skvělý!!! :-)
neregistrovaný "Tom"
19. 9. 2006 14:06
Re: Zadek
to je fakt, na minulý generaci BMW 3 (po faceliftu) byly lepší
neregistrovaný "Jirka"
14. 9. 2006 08:45
Re: Zadek
První pohled na zadek se zdá nic moc, ale počase mu čím dál víc přicházíte na chuť.Předek je málo výbušný a působí jako malé vozidlo.
neregistrovaný "surfer"
13. 9. 2006 16:05
Re: SUNDEJ BREJLE
čoveče, za sebe - je to dobrej pocit tahat z garáže BMW 3. Zvolil sem touring protože sedan je k ničemu, ale už se třesu na nový coupé. Mám rozhodnuto. Člověk by se měl na něco těšit, povzbuzuje to :-!
A k té trojce - dokonalej posaz + dokonalej podvozek. To sou pocity zvnitřku, zvenku to asi už znáte.
neregistrovaný "Mirek"
13. 9. 2006 09:53
Re: nekdo si mozna jen chtel vydelat....
Buď v klidu, taky jsem znejistěl, ale ta kamerka je umístěna v pravém předním rohu střechy a při pohledu šikmo zezadu se to zdá, jako by byla přímo u antény, protože je to ve stejném úhlu. Můj názor.
neregistrovaný "Mirek"
13. 9. 2006 09:45
Re: Hmm
A já tvrdím, že není. Mně to prostě jako pěst na oko nepřijde, znovu zopakuji, že při pohledu na světla předchozí generace a ta původní mohu říci jen to, že se jedná o evoluci. Nějak tě to moje zdůvodnění a to, že ty světla někomu nepřijdou hnusná, vzalo. Nikomu svůj názor necpu, jen upřímně říkám, že se mi trojka jako celek moc líbí a podivuji se nad tím, jak ty zadní světla tolika lidem leží v žaludku. Nedostatek invence u BMW? Si děláš legraci viď? Podívej se o pár příspěvků níž, co k tomu napsal GTI, ten to vyjádřil nejlíp a každý to tam myslím pochopil. Kup si předchozí 3er nebo něco úplně jinýho, abys nemusel ten zadek řešit a budeš spokojen. Můžu se zeptat, co se ti vlastně líbí za design a jaká auta tě oslovují?
neregistrovaný "Cynik"
13. 9. 2006 01:12
Re: Zadek
:-) :-) :-) :yes: :yes:
neregistrovaný "Jasoň"
12. 9. 2006 23:05
Re: SUNDEJ BREJLE
:no: :no: :no: no to mě právě tak trochu štve... pan GTI se tu neustále snaží mluvit za dav, ale měl by mluvit sám za sebe... já osobně bych z BMW v garáži na větvi nebyl... spiš naopak... tak prosím mistře... udělej mi někdy radost a napiš to 1. osobou jednotného čísla... ;-)
12. 9. 2006 22:03
Re: SUNDEJ BREJLE
Letňany... díky za tip ;-) :yes:
neregistrovaný "U4"
12. 9. 2006 21:52
Re: SUNDEJ BREJLE
Danke... kdybych to měl napsat já, tak bych musel být sprostý... někdo jim to musel vysvětlit... píšou podle mě o něčem, co si ve skutečnosti ani pořádně neprohlédli... kdybych šel do trojky, tak by byla bílá a zadní světla bych si vyškemral z WTCC :yes: PS: koncem měsíce je Model Hobby, doporučuju zajít se podívat...
neregistrovaný "McMac"
12. 9. 2006 20:47
Re: jedine m6
ty jsi můj člověk!(až na to, že se mi líbí téměř všechny BMW) M6 je jednoduše králem BMW, na někoho možná moc brutální a výstřední, ale to je přece ono! ten přední spojler, "dlouhý profil" a úžsná zadní světla....
12. 9. 2006 20:43
Re: SUNDEJ BREJLE
:-) :yes: :yes: Ta šedivo-antracitová metalíza... ta je dokonalá.
neregistrovaný "Jarda"
12. 9. 2006 20:36
Re: SUNDEJ BREJLE
:yes: :yes:
neregistrovaný "Galant"
12. 9. 2006 20:15
Re: SUNDEJ BREJLE
Jo jo na Bangleho designersky styl si clovek musi zvyknout...moje prvni reakce na 3er - wow, ale co ten zadek ??? Dnes se mi libi...i kdyz..dnes jsem za ni jel zhruba 15km a primy pohled zezadu...je az moc "masivni", ovsem 3/4 pohled - nadhera, slintal jsem :yes: rada 5 :yes: nic jineho se neda rict...rada 7 - pred faceliftem :yes: po faceliftu :-O zejmena kvuli pridi...zadek ma ale nadherny :yes:
Asi bych radu prirovnal memu oblibenemu Galantu - krasna prid, na zad si musis zvyknout (doufam ze jsem moc neurazil BMW, ovsem Galasek...to je takova rada 3 po japonsku ;-) )
neregistrovaný "huml"
12. 9. 2006 19:47
nekdo si mozna jen chtel vydelat....
na to, ze to ma byt spy fotka, me zarazi, ze na pohledu zezadu je kamera umistena na antene na strese, a na pohledu zepredu tam neni a je naopak vpredu...
neregistrovaný "wolff"
12. 9. 2006 19:39
Re: Hmm
Těžko se to rozdýchává, co? No mě se to taky nelíbí... Ale to toje zdůvodnění je moc pěkný... Jinak tvoje obavy, že by BMW začalo opicovat od Korejců... To musí být strašná noční můra...

No skutečnost je taková, že enopisují,a le nedostatek fantazie způsobil, že zplodili toto... Celé auto je celkem na němce slušné, ale ty světla... Prostě ostuda. promiň, je to pěst na oko. S tím už nic nenaděláš... Cokoliv (co by sice bylo v proudu toho co letí) by bylo o mnoho lepší... Bohužel snaha za každou cenu se odlišit (a nebo zmíněný nedostatek invence vykouzlily světla alá 10 let stará Primera). Bohužel to tak je tak se s tim smiř. nikdo to nešpiní... je to tak.
neregistrovaný "MK"
12. 9. 2006 18:03
Re: SUNDEJ BREJLE
Ja by som skor povedal, ze pan sefdizajner sa po uvodnom vybujareni na prvych modeloch chcel posunut niekam milovymi krokmi do buducnosti, co teda velky ohlas neprinieslo, ale tato nova vlna, ktora teraz prichadza je fakt o niecom inom, vracia sa k viac klasickej koncepcii a myslim, ze tento nastupeny terajsi dizajnersky smer je to prave. Staci sa pozriet na nove 3 coupe, ci X5. Asi Bangle-ho vedenie ukludnilo a teraz sa uz mierni a nerealizuje az v takej volnej miere. >:D
neregistrovaný "Mirek"
12. 9. 2006 17:49
Re: SUNDEJ BREJLE
:yes: :yes: :yes:
Teda GTI, jak jsem tě nemusel, poslední dobou mi mluvíš z duše a tenhle příspěvek je nejhezčí, jaký jsem od tebe kdy četl!!! Vyjádřil jsi to přesně tak, jak to cítím. Šilhavci, ostříží předek... Vidíme Bangelovu práci úplně stejně. Na trojkový kupé se těš, já potkal zatím jedno, na německých značkách, v tý šedivý metalíze a skoro jsem měl mokrý trenky >:D
neregistrovaný "Mirek"
12. 9. 2006 17:42
Re: Hmm
Obdivuji výdrž v psaní urážek na zadní partie trojky. Považuji za ubohost přirovnávat je ke korejcům jen proto, že šikmoočka někdy v minulosti vyráběli model, který měl tvar světel hodně podobný těm na současné 3er. Určitě myslíte Primeru, nebo mě napadl Daewoo Lanos sedan, tam byla taky taková podobná světla. Korejci se nikdy žádných svých designových prvků nedrželi, protože je nemají, jen mixují všechny evropské designy dohromady tak, aby to vypadalo jako auto. Oni jsou ti, kdo kopírují. Podívej se pořádně na zadek předchozí generace 3er (po faceliftu) a pak na novou a musíš si všimnout, že se jedná jen o evoluci, ne o nový tvar!! Nechce mi snad nikdo namluvit, že BMW začalo opisovat od korejců, nebo ano? Asi jsem fakt blázen, že se mi trojka líbí celá a při pohledu na zadek nezvracím a nenapadá mě všechen ten korejskej bordel..
neregistrovaný "Mirek"
12. 9. 2006 17:32
Re: jedine m6
Jéé, konečně někdo, kdo by bral radši M5 než M6 :-) Žeru pochopitelně oba, ale šestka je na mě už moc brutál a výstřední, M5 je tak akorát.
K tý trojce - mně se líbí jako celek, vážně, i když dávám za pravdu, že ty zadní lampy mohli udělat hezčí. Stejný tvar, ale jiné provedení, podívejte se třeba na zadní světla nového allroada, ty se mi moc líbí. Auto na fotkách mi taky připadá jen jako decentní úprava, ty dvě koncovky jsou určitě kvůli 335i (330i je má mám dojem nalevo a u sebe) a třeba ji chtějí odlišit ještě víc, proto ten zamaskovaný předek. Až přijde facelift trojky, určitě na ta zadní světla dojde, vzhledem k tomu, kolik vás nespokojenců je a vzhledem k tomu, že u sedmičky byly prosby vyslyšeny také. Uvidíme.
neregistrovaný "Mirek"
12. 9. 2006 17:25
Re: jedine m6
Znalec promluvil. Ale co, co člověk, to názor. Trojka ti ale taky něco říká, viď? Jinak bys tady přece nebyl >:-[]
neregistrovaný "xganga"
12. 9. 2006 17:24
Re: Zadek
Líp bych to nenapsal. Nová 3 je krásný auto, až na ten zadek. Ta světla a lá Daewoo Lanos, mi tam prostě nesedí.
neregistrovaný "Mirek"
12. 9. 2006 17:23
Re: Zadek
>:D >:D >:D
neregistrovaný "GTI"
12. 9. 2006 16:28
SUNDEJ BREJLE
Jednička je drzek drzků premiovek v nižší střední. Trojka má možná korejskej zadek... ovšem v očích šilhavce. Zadní světla dokonale zakončují boční linie i zadní lomy. Jsou vidět, jsou dokonale probarvená a tvoří opravdu markantu. Pětka (pajo, kams´ dal voko?) má velmi dravčí, ostříží předek... je to Bangleova dokonalost, je to koncert křivek. Drzá, ironická, přitom nadpozemsky úchvatná kára. Sedmička je koráb přesně takovej jakej má bejt. Impozantní. Z 4coupé tě sejme z každého úhlu. Šestka je obrovskej nášup suverénního coupe. Dokonale arogantní, dokonale tě přehlíží. Trojkové coupe jsem ještě neviděl... ale vím, že bude krásné. Dnes, ostatně jako už mnohá desetiletí... je BMW jenom krásné. Tak se ukliď s těma korejskejma příměrama, někdy vlez do prodejny BMW a komplet to tam obhlédni. Je to opravdu vrchol estetiky, vrchol stylu. Jo... a večer mrkni, co paseš v garáži... aby ses vrátil na zem. Pozor, bude to tvrdej dopad.
neregistrovaný "Charger"
12. 9. 2006 16:12
Re: jedine m6
Hmm..M6 právě vypadá tak nějak divně..M5 je to pravé pro mě
neregistrovaný "surfer"
12. 9. 2006 14:31
bez titulku
jestli se nejedná jen o úpravu pro lepší chlazení brzd?? Přeci jen tam jsou větší nasávací otvory, chybí mlhovky..? nebo zda majitel neviděl nový coupé a nepustil se do úprav ;-\
každopádně dva laufy ukazují na 335i...
neregistrovaný "Drsoň"
12. 9. 2006 14:27
Kdo se narodil pokřivený...
... tomu ani facelift nepomůže... ;-\
neregistrovaný "wolff"
12. 9. 2006 14:06
Re: Hmm
Když sem chtěl sem hodit můj příspěvek po shlédnutí těchto fotek aniž bych věděl o tom co jste sem psali, chtěl sem napsat....
Jo docela slušné auto, normální BMW, na popojíždění proč ne, jen ten zadek made by Korea bych nesnesl. A jak je vidět, nejsem sám... Už jen ten zadek by byl pro mě dostatečným argumentem tohle auto nekoupit.... Ale budiž... Jinak fajn,a le ten zadek alá hyundai před 10 lety a nebo Primera před stejnými lety... nee
neregistrovaný "RADO"
12. 9. 2006 13:31
Re: Zadek
facelift zadnej casti ... tzv. asslift >:D
neregistrovaný "AliM"
12. 9. 2006 12:53
Hmm
Přijde mi to jak na zakázku vyrobený tuning paket a ne facelif. Neřikám že to není pěkné, ale zajímalo by mě kde fotografové berou tu jistotu že to je práce techniků automobilky a ne nějakého rozmarného zbohatlíka co upravuje vzhled své káry..
neregistrovaný "MK"
12. 9. 2006 11:55
Re: Tak se na to podívejme
Velmi by ma potesilo, keby faceliftovana 3-ka dostala stare dobre klasicke ladvinky, ale odkial to vsetci mate, ze budu ako na coupe? Ved z tych obrazkov sa to neda vidiet, kludne tam mozu ostat tie listy, ako na sucasnej.
neregistrovaný "monsat"
12. 9. 2006 11:49
Re: Zadek
souhlas, perfektní kára, jen ty zadni světla ... :'-(
neregistrovaný "Pierro"
12. 9. 2006 11:23
bez titulku
Tahle bouračka že je facelift >:D >:-[] :yes: to si snad v mnichově dělaj srandu >:-[]
neregistrovaný "Jozki."
12. 9. 2006 10:43
Majster tesar.
No veru aj majster tesar si utne. Alebo to moze byt takto : kto uvidi to auto tak hodi ockom na ten "skrabanec" zanadava si na vodica ze takto znici auto a nepozera na narazniky. :-!
neregistrovaný "docktor"
12. 9. 2006 10:28
jedine m6
myslim, si, ze najlepsie z BMW vyzera M6, na zvysok sa neda pozerat
neregistrovaný "Paja"
12. 9. 2006 10:09
Re: Tak se na to podívejme
Zadni svetla ma BMW nedoreseny, pokud se podivas na facelift rady 7, tak tam opet vevodi horizontalni svetlomety a ejhle o par tydnu predstavena rada 3 nabizi jakesi beztvare zadni lampy. Ackoliv ma BMW tvar, tak zadek jednoznacne chybi. Nejvice bolavym predkem je naopak zrejme rada 5, ta by si zaslouzila dravejsi vzhled. Uvidime v Parizi! ;-)
neregistrovaný "Balet"
12. 9. 2006 09:58
Tak se na to podívejme
Přední maska dostane stejné "ledvinky" jako coupe (bez těch "okrasných" chromových lišt nahoře), nějaké "muscle" prvky také neuškodí, jen by si z coupe mohlo to auto vzít i zadní světla....
neregistrovaný "sepo"
12. 9. 2006 09:54
Re: Zadek
pravda
neregistrovaný "Miki"
12. 9. 2006 09:36
Zadek
myslim ze trojka potrebuje hlavne facelift zadni casti ..
neregistrovaný "Paja"
12. 9. 2006 09:29
Re: 335i E90
Taky jsem si to myslel, puvodni odkaz tak byl i nazvan, nicmene M Packet vypada jinak...
neregistrovaný "Tommy"
12. 9. 2006 09:17
335i E90
Nie je to nahodou len 335i v M-pakete?