Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Švédská Rally – Vítězem opět Hirvonen

Po úvodní soutěži IRC, kam si Mikko jen odskočil, opanoval mladý Fin i první soutěž velkého mistrovství WRC. Ten kluk je zatraceně rychlý…
Zpět na článek
Avatar - kolmar
14. 2. 2010 17:35
po wrc sa zlahla zem...
Zdravim redakciu auto.cz! Dakujem za clanok a chcem sa spytat, ci toho roku bude wrc na tomto portali len formou ako dnes, cize nedelu spravodajstvo z vsetkych dnoch, alebo to bude po dnoch, cize 3 clanky = piatok, sobota, nedela.

Pre to blaznenie s olimpijskymi kruhmi sa po WRC zlahla zem, vcera som presiel program tagmer vsetkych sportovych kanalov a nikde vobec nic... jediny kto informoval o wrc od zaciatku bol portal wrc.com (samozrejme) a to je dost biedny vysledok.

Inak, Mikko potvrdil skvelu formu, dufam, ze aj na sotoline sa budu nahanat o sekundy, nech sa mame na co pozerat.

No pozeram, ze Petter Solberg novy stroj nema ale stale Xaru...zeby kriza? no aj tak je v prvej desine :yes:
Rozbalit vlákno
2
14. 2. 2010 17:46
Re: po wrc sa zlahla zem...
Na autosport.cz běžel live každý RZety, stačí jen hledat. A v televizi na Sport 5 běžel každej den půlhodinovej sestřih. Ale máš pravdu, rally je pro mnoho lidí atraktivnější než nuda v F1 (pro mě F1 přestala být atraktivní v roce 1994, do tý doby to byly závody s velkým Z) a přímej přenos nikdo nevysílá.

P. Solberg jel s C4.

Jinak gratulace Mikkovi a Fordu :yes:
Avatar - kolmar
14. 2. 2010 18:30
Re: po wrc sa zlahla zem...
Sorry...ano...C4...ja som zle pozrel ;-\

No mam niekolko sto kanalov no neviem ci sport 5 tam je...normalne idem hladat, a web tv mi velmi nejdu po chuti... asi nemam dostatocnu tlusty kabel k domu - resp. signal (wifi). Ja presiel eurosport 1/2, Nova sport, CT4 aj 24 aj troju a nic :-(