Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Migration
neregistrovaný "sn4pb4r"
| 19. 7. 2006 13:53
Nakoniec sa bude v DE vyrabat iba Ecko a Maybach... EU automobilky budu vyrabat vsade inde len nie v EU , a Vychod bude vyrabat u nas... ...je to tak trocha na zamyslenie...
Migration
neregistrovaný "ZZ"
| 19. 7. 2006 14:03
Spíš je zajímavější, že asijské automobilky zde budou vyrábět, aby se vyhnuly dovozním clům. Kdežto evropské, které vyrábějí mimo EU, na dovozy clo platit nemusí. To je ale ochrana trhu... :no: Echt evropská automobilky vyveze kapitál, pracovní místa, tady zůstane v lepším případě jen vývojové centrum a clo platit nakonec nemusí. Asijci zde investují, staví fabriky, přinášejí nová pracovní místa (možná ta, která vznikla díky odchodu evropských firem)... Jo, je to hodně na zamyšlení. Chce to ovšem umět dohlédnout dál a vidět svět trochu v souvislostech a ne jen na kopec za kravínem.
Migration
neregistrovaný "Tom"
| 19. 7. 2006 14:58
:yes:
Migration
neregistrovaný "Lekes"
| 19. 7. 2006 18:28
Mercedesy jsou velmi zdařilá a vychytaná auta. Jediné, co mě čím dál víc znervozňuje, a týká se to dnes už (téměř) všech automobilek, je to, kde vyrábějí! Jak kvalitní asi mohou být Mercedesy z Brazílie, Toyoty z Turecka atd atd, vezmeme-li v úvahu přístup k práci v těchto zemích? Zeptejte se (pokud se o tom s vámi budou chtít bavit) na servisech jednotlivých značek na zkušenosti. Osobně bych si vůz vyrobený jinde než v Německu, Japonsku nebo Švédsku asi raději nekoupil, i kdyby to byla Toyota, MB apod.
Brazil
neregistrovaný "ZZ"
| 19. 7. 2006 13:57
Hm, tak to bude "kvalitní" perla >:-[]
OT: Bimbas a právo
neregistrovaný "ZZ"
| 19. 7. 2006 14:43
[odkaz] Neuvěřitelný, jak může pasivní věc ovlivňovat funkci něčeho jiného. To mě za chvilku zavřou, že jsem jel na kole a paní Vomáčková vypadla z okna, protože se chtěla podívat, jestli mám odrazku. Vždyť já ovlivnil její zvědavost a tím jí způsobil újmu na zdraví :no: To je šlendrián ;-\ Ať mi dokáží, že jsem ten přístroj měl zapnutej >:-[] :yes:
OT: Bimbas a právo
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
| 19. 7. 2006 14:58
Chudák paní Vomáčková... >:-[] To je tím, že nepoužíváš odrZZku >:-[] >:-[]
OT: Bimbas a právo
neregistrovaný "don Pedro"
| 19. 7. 2006 16:35
Pokud někde nějaký Bambas něco takového nakváká, tož by už neměl bambasit na tom místě kde bambasil když to vykvákal. Není přece nás řidičů problém že poslanectvo (už zase, oni to tam snad ani jinak neumějí) vyposlalo do světa opět děravý paskvil. A vážený pan Bambas by si měl uvědomit že je placen z našich daní, tudíž je náš zaměstnanec, který by nám měl sloužiti ku prospěchu a ne na nás dělat bububu ramena. Tož tak.
bez titulku
neregistrovaný "cuisine"
| 19. 7. 2006 15:11
tak se u nás dneska objevil krasavec .... nádherný ... v černé barvě husté výbavě .... Mercedes Benz GL .... LR má problém tohle auto se vážně povedlo ... závidím jeho majiteli .... měl dobrou volbu :-)
bez titulku
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
| 19. 7. 2006 17:02
Ano, ano. GL je málo vídaný MB a přitom je to krásné auto..
bez titulku
neregistrovaný "cuisine"
| 19. 7. 2006 20:16
málo vídaný ??? ;-\ já vím zatím jen o tomhle jednom že je tu v čr a ani ten sem ještě nedovezl ofiko zástupce ale soukromník ... :-O

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku