Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: EK schválila státní záruku za úvěr pro automobilku Saab

Evropská komise dnes schválila státní záruku za úvěr 400 milionů eur (přes deset miliard Kč) pro švédskou automobilku Saab.
Zpět na článek
9. 2. 2010 13:39
Re: Vzdycky...
Kdyby v roce 1989 Saab nevstoupil do GM, tak Saab uz davno neni ty blazne...
9. 2. 2010 13:38
Re: A jeje
Ja jsem jen doufal, ze uz tech zaruk je dost, vsichni schopni prestanou simulovat potrbu dotaci a vsichni neschopni vymrou, to co se odehralo, melo byt takove Darvinovske procisteni a jak tak na to koukam, zombiee budou ,,zit" dal a ne jen v automobilismu, ale za Saaba jsem tak nak rad, mam ho rad, jen jsem doufal, ze nastanou zmeny.. Jedina zmena ktera nastala je, ze napr. beno stoji 31CZk/litr i kdyz ropa je na 78USD za barel a Holandska nekde kolem 80...
9. 2. 2010 13:20
Re: A jeje
"SNAD"?:-! Je jedno kde zijes, takove jake si to udelas takove to mas... V kazde zemi jsou nejake ty pros & cons
9. 2. 2010 09:13
Re: A jeje
Nechápu co ti na tom příjde divnýho - celý svět jede na dotacích/státních zárukách/úlevách z daní/investičních pobídkách. K čemu by taky ta armáda ouřadů v Bruselu/Washingtonu/Pekingu a pod. byla že? >:-[]
Avatar - prekladys
9. 2. 2010 08:48
Re: Vzdycky...
a nejenom saab, jak vidno z příspěvku krovakuse... ;-\
9. 2. 2010 00:20
Re: Vzdycky...
Vždycky je dobrý vědět, jak na tom byl Saab před r. 89.
8. 2. 2010 23:30
Vzdycky...
... kdyz vidim tuhle vetu: " Saab je součástí GM od roku 1989, od té doby je však téměř nepřetržitě ztrátový." musim se uklidnit dvojitym panakem. S.v.i.n.e americky prijdou do firmy, zacnou z ni tahat prachy a kdyz uz neni co brat, nechaji ji zaniknout, nebo ji prodaji nekomu jinymu, ktery ji zase postavi na nohy, aby se cely kruh mohl opakovat. Nezlobte se na me, ale ja si takto svobodny trh nepredstavuju. Vidim to dnes a denne a co je nejhorsi, uz to i zazivam... :-(
8. 2. 2010 19:31
A jeje
tohle nechavam skoro bez komentare..snad jen jsem rad, ze ziji mimo pevne hranice EU...