Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bosch: ESP má ve výbavě 39 % nových automobilů

Podle údajů Bosche bylo v Evropě v roce 2003 procento vozů vybavených stabilizačním systémem na hodnotě 29 %, v roce 2005 to bylo již 39 %.
Zpět na článek
11. 4. 2006 15:32
neregistrovaný "swift"
11. 4. 2006 16:39
neregistrovaný "Leslie"
11. 4. 2006 20:44
neregistrovaný "humbert"
12. 4. 2006 01:59
neregistrovaný "Daff"
neregistrovaný "swift"
11. 4. 2006 15:32
len tak dalej!
:yes: :yes: :yes:


musim uznat ze auto vybavene ESP je spicka co sa tyka ovladania za zhorsenych podmienok. mal som moznost jazdit s novym Passatom prave v case ked napadlo 20 cm cerstveho snehu a cestari nestacili sneh odhrnat a ESP si ma uplne ziskalo. zakruty, ktore na svojom aute som schopny prejst max. 40 km/h za danych podmienok neboli so systemom ESP problem ani v 60 km/h pricom ESP presne reagovalo na smer ktorym som chcel ist, skutocne stacilo len zatocit v danej zakrute volant ako na suchej ceste a ESP zariadilo vsetko de facto same bez mojej asistencie. je to super system a najblizsie si za to ESP priplatim...
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Leslie"
11. 4. 2006 16:39
Re: len tak dalej!
Tak tak, aj sa som si raz neplanovane ESP vyskusal a musim uznat ze je to asi najbezpecnejsi prvok aky sa v aute moze objavit. Takze radsej namiesto kozeneho calunia dovybavujte svoje nove auto ESP!
neregistrovaný "humbert"
11. 4. 2006 20:44
Re: len tak dalej!
V tom vas podporim. Sice nemam ve svem aute ESP, ale v dalsim bude. Kdo sleduje anglicky Fifth gear, mohl videt, co udela na snehu dvojnasobny vyhybaci manevr se zapnutym a vypnutym ESP i s tak zkusenym ridicem jako je Tiff Needell. Jako nejlepsi motivaci pro zakoupeni tohoto systemu do vozu bych pak videl snizeni jeho ceny.
neregistrovaný "Daff"
12. 4. 2006 01:59
Re: len tak dalej!
Musím potvrdit. Já ESP mám v O1 1,8T a musím říct, že už mi auto bez ESP nesmí do domu a jsem šťastný, že se tehdy koupilo i za těch 21.000,- Už mi párkrát výrazně pomohlo. Jako jeden z příkladů - jedete za deště a najdnou celá pravá strana auta v hluboké louži - výsledek - s autem to jen tak lehounce cukne, ESP bliká a auto jede stále bez problémů rovně ;-)