Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva živě: Škoda Roomster video

Škoda Roomster patří mezi nejvýznamnější novinky letošní ženevské přehlídky. Natočili jsme pro vás její video. Podívejte se, jak vypadá Roomster uvnitř či jak se pracuje se zadními sedadly?
Zpět na článek
28. 2. 2006 23:33
neregistrovaný "Evil X"
1. 3. 2006 00:01
neregistrovaný "anonym"
1. 3. 2006 00:31
neregistrovaný "TomS"
1. 3. 2006 09:41
neregistrovaný "ciello"
1. 3. 2006 10:06
neregistrovaný "ciello"
1. 3. 2006 09:48
neregistrovaný "GTI"
1. 3. 2006 10:06
neregistrovaný "Červ"
1. 3. 2006 10:46
neregistrovaný "Golman"
1. 3. 2006 11:45
neregistrovaný "fabel"
1. 3. 2006 11:48
neregistrovaný "Golman"
1. 3. 2006 11:19
neregistrovaný "mari"
1. 3. 2006 11:41
neregistrovaný "Červ"
1. 3. 2006 11:43
neregistrovaný "ciello"
1. 3. 2006 16:44
neregistrovaný "Pawel"
1. 3. 2006 16:58
neregistrovaný "Rider"
1. 3. 2006 17:14
neregistrovaný "GTI"
1. 3. 2006 17:16
neregistrovaný "Rider"
1. 3. 2006 17:25
neregistrovaný "Kelik"
1. 3. 2006 21:33
neregistrovaný "hp"
1. 3. 2006 17:31
neregistrovaný "Johny.Rico"
1. 3. 2006 17:40
neregistrovaný "Rider"
2. 3. 2006 08:27
neregistrovaný "ciello"
2. 3. 2006 09:17
neregistrovaný "Kowik"
neregistrovaný "Evil X"
28. 2. 2006 23:33
prvni!
:-!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JOE"
28. 2. 2006 23:46
Škoda Roomster patří mezi nejvýznamnější novinky letošní žen
Řekl bych, jak pro koho ;-\
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Lubosh"
1. 3. 2006 13:32
Re: Škoda Roomster patří mezi nejvýznamnější novinky letošní
novy modelovy rad znacky, ktora mala dlhe roky maximalne dva, ku ktorym pred par rokmi pribudol treti - bude vzdy jednou z najvyznamnejsich noviniek.
neregistrovaný "anonym"
1. 3. 2006 00:01
Bravo Skoda
Tak abych pravdu řekl, Roomster se mi líbí čím dál tím víc. Ten boční profil prostě nádhera, vzadu místa jak v Superbovi, VarioFlex taky dobrý, přístrojovka sice oproti oktavii se dalo cekat vic ale je hrava a funkcni. Zavazadlovy prostor obrovsky. Zákld. cena celkem přijatelná. Takže si myslim že je to celkem povedeny vuz a perfektene zapadne mezi Fabiu combi a OCtavii a myslim si ze dobra volby pro ty kterym je Fabia mala ale nemaj tolik financi na Octavii. Takze zase trefa do cernyho. Bravo Skoda
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "TomS"
1. 3. 2006 00:31
Čím známější, tím lepší
Původně ve mě vzbudil trochu rozpaky, ale teď vidím, že čím víc ho znám, tím se mi víc líbí. Hlavně zadní část je myslím velice vydařená. Jen ve předu se mi stále nezdá ten delší převis. Ale myslím povedené auto.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ciello"
1. 3. 2006 09:41
Pěkný
pěkný video..! sustředíte se tam především na detaily ale to je vcelku OK... Roomster je celkově povedenej.. akorát mám pocit, že Škoda jasně nestanovila místo na trhu a cílovou skupinu a čeká až kam se samo zařadí... respektive z dodávky udělá premium stěhovák..? No.. musím jej ale ohodnotit celkem kladně... jen to chtělo nový motory, větší kola, a trochu odvážnější interiér.. je takovej celej dodávkoidní...! :-!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "ciello"
1. 3. 2006 10:06
Re: Pěkný
jo a k tomu 4x4... :yes:
neregistrovaný "GTI"
1. 3. 2006 09:48
ŠKODA JE HVĚZDA
Když přišli němci Do Škody a vzali si do parády Favorita... byl výsledek ohromující. Jistě. Pak vyjela Octavia I a škarohlídi argumentovali, že to prostě na Evropu nemá... upravila se přístrojovka... a z kombíka se v Německu stal trhák... Souběžně začala FABIA dobývat trhy Evropy, a když potom vyjela Octavia II bylo už každému s mozkem jasné, že je tu silnej hráč na evropském poli... no a dnes, když člověk popatří na Roomstera... je fascinován, co Škoda dokáže... Ano, to je ta automobilka, co má v erbu znak cenově přístupných, nadčasových vozů... ve středním proudu... Jenže... Roomster... to je výskok, který nikdo nečekal, to je hvězda Ženevy 2006... Tak Bravo Škoda. :yes:
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Červ"
1. 3. 2006 10:06
Re: ŠKODA JE HVĚZDA
GTI ty prostě umíš psát.Já k tomu nemám co dodat.Škodě hrozně fandím a už se těším aš uvidím prodejní čísla >:D >:D
neregistrovaný "Golman"
1. 3. 2006 10:46
Re: Rodinné auto
Já zase Škodovku nemusím, ale je jasné (po shlédnutí videa), že Roomster bude u nás dobře prodejný jako rodinné auto. Pokud člověk nebude chtít mít ve voze klimu, centrál, elek. okna, rádio, tak za 339 000 Kč to bude dobrý kup. Pokud ale bude chtít auto s plnou polní, tak již za tuto cenu budou nebo jsou na trhu lepší, větší a levnější vozy. Ale opravdu si dokážu tento vůz představit jako rodinné auto i s motorem 1,2 47kw, když vidím jak se u nás s tímto motorem prodávají Fabie. Bohužel jako pracant to nebude, nebo bude, ale určitě ne celkovou velikostí zavazadlového prostoru. Ale pokud půjde koupit s odpočtem DPH, bude to dobrý kup.
neregistrovaný "fabel"
1. 3. 2006 11:45
Re: Rodinné auto
No musím přiznat, že po těch různých blábolech na diskuzních fórech, je to první rozumný stanovisko. Go ahead ! Super !
neregistrovaný "Golman"
1. 3. 2006 11:48
Re: Rodinné auto
No to doufám, že nebylo na mě :-( Myslím tím ty bláboly.
neregistrovaný "mari"
1. 3. 2006 11:19
Emoce
a o to jde- zažrat se pod kůži krásou nebo obludáriem ;-) Jedni ho milují, druzí nenávidí. Ale nikdo k němu nezůstane chladný. No uvidíme jestli se nezopakuje aktuální HISTORIE Vel-Satise...
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Červ"
1. 3. 2006 11:41
Re: Emoce
Vel Satis to hnus opravdu je a ze vším, ale Roomstr NE.
neregistrovaný "ciello"
1. 3. 2006 11:43
Re: Emoce
ještě si u toho dupni..! >:D >:D ;-)
neregistrovaný "Pawel"
1. 3. 2006 16:44
Škoda
Možná si to neuvědomujeme, ale včera Škoda vstoupila mezi velké automobilky! Jen silná, stabilní, sebevědomá a cílevědomá automobilka si může dovolit určit směr v určitém segmentu. Já vím, řeknete, co motory apod.? Jasně, motory nejsou úplně TOP, ale komu to vadí? Fajnšmekrům, kteří si stejně Roomster nekoupí. Běžnému řidiči, a těch je 90% to bohatě, bohatě stačí. O dodržování rychlostních limitů, na které bohatě stačí i motor 1.2 HTP nebudu psát. Dodržování je snad samozřejmé. Předjíždění apod. se řeší podřazením, hlavou a myšlením. Ale o tom jsem psát nechtěl.

Jste mladý člověk. Nemáte moc penízků, třeba i rodina pomůže. Jdete a koupíte si Fábii. Jasně, není to BMW, ale také to není střep, které to BMW představoval před 15-20 lety. Jste inteligentní a víte, že lidé se nesoudí podle aut. Máte jí pár let, dostudujete. Máte super přítelkyně, chcete žít free. Koupíte Roomstra. Jezdíte na hory. V zimě snowbordy, v létě kola. Skvělej život, někdy s přátely, někdy sami dva. Pak máte dítě/děti. Jste najednou otcem. Jdete znovu do Škody, koupíte Octavii. Rodiná pohoda, super rodinej auťák. Vzpomínáte, nyní už s manželkou, jak jste trávili noci pod hvězdami, jak jste si šeptali "mám Tě rád". Jak na vás svítili hvězdy a měsíc skrz skleněnou střechu Roomstra. Vzpomínáte, jak to bylo fajn. Život jde dál. Vy jste se stal váženým občanem, náměstkem, ředitelem, úspěšným podnikatelem. Jdete opět do Škody a Superb je vaše volba. Manažerský vůz, který vám má co nabídnout. Pak najednou potomek dospěje. Má před svými osmnáctými narozeninami. Jdete opět do Škody, dobře vás už znají, a svému potomkovi koupíte Fábii. Kruh se uzavřel :-) Někomu to bude připadat směšné, ale Škoda už je dospělá. Buďme na ni hrdí, reprezentuje naši zem a reprezentuje ji dobře :yes:
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Rider"
1. 3. 2006 16:58
Re: Škoda
Smekám, tomu říkám příspěvek. Těší mě, že někdo taky vidí svět bez růžových brýlí. ;-) :-) >:D :yes:
neregistrovaný "GTI"
1. 3. 2006 17:14
Re: Škoda
Ó, Pawel se srdcem na tom správném místě ;-) Bravo :yes: :yes: Vypadá to, že se orientuješ :yes: Pak je ještě jedno řešení... mít otlačenej nos od bazarovejch plotů. Bazarovej kovboj... nic k následování. Tvá cesta je určitě ta správná. :yes:
neregistrovaný "Rider"
1. 3. 2006 17:16
Re: Škoda
>:-[] >:D :yes:
neregistrovaný "Kelik"
1. 3. 2006 17:25
Re: Škoda
Byl jsem kdysi mladý a koupil poměrně ojeté Š110R coupé, rez byla mnohde rychlejší, ale já měl pocit, že sedím ve 130RS. Pak jsem se oženil a koupil novější Š120LS, kde občas něco někde teklo, ale vždycky jsme dojeli a pak jsme měli děti a koupily zánovní Š-Forman LS, který nás nezklamal natolik dlouho, že jsme našetřili na novou Felicii Combi a když děti téměř odrostly, tak jsme ji ještě dobře prodali a jako usedlí koupili novou Š Fabia combi (1.2), která slouží denně pro nás, psa i živnost. Budu potěšen nahradit ji Roomsterem, kde uložíme pohodlně vnoučata a i když nemá asi zavazadlový prostor delší, na výšku bude pro psa příjemnější! Kruh se stále otevírá novým možnostem... P.S. Ještě jsem zapomněl na otce, který měl Š440, Felicii Super a na penzi Garde. Jsem normální člověk v této zemi a postupem času stále více spokojený zákazník Škody.
neregistrovaný "hp"
1. 3. 2006 21:33
Re: Škoda
opravdu moc pekne prispevky...naprosto souhlasim...je mi 21 a naprosto vas chapu...neni co dodat...dekuji!!! :-)
neregistrovaný "Johny.Rico"
1. 3. 2006 17:31
Nejdřív vidět na vlastní oči
Omlouvám se redakci za kritiku, nikdy jsem to nedělal, ale toto video bylo ale ku***sky nudné. Jinak u hodnocení: Až uvidím na živo, bude to o něčem jiném. A to u všech. :-!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Rider"
1. 3. 2006 17:40
Re: Nejdřív vidět na vlastní oči
[odkaz] :yes: >:D :yes:
neregistrovaný "ciello"
2. 3. 2006 08:27
Re: Nejdřív vidět na vlastní oči
i kdyby jsi hodil prázdnej příspěvek jen s nickem... tak všichni budou vědět, že to stějně smrdí jako ho vno... ostatně takový jsou všecny tvoje příspěvky.. tak se hoď do klidu... a pokud nemáš buňky na to abys to napsal normálně... někoho popros...!!! Beztak budeš policajt.... :no: :no: :no:
neregistrovaný "Kowik"
2. 3. 2006 09:17
Rumstr
No co se tady člověk nedozví - hvězda ženevského autosalonu :-) No to je teda nálož. S přední třetinou vozu se škodovka posunula o krok kupředu - to musím přiznat. Ale zbytek vypadá jako sysel který uvízl v papírové krabici. No prostě děs. Podle toho převisu za zadními koly to vypadá jakože si každou chvíli lehne na záda. No vnitřek je v celku fajn - ta variabilita zadních sedadel se mi moc líbila, zato přístrojovka - hnus alá zhnilý chleba. Tam se nějak sekli. No abych to shnul - Myslím že Rumstr se celkem poved - tak na 67% - koupit bych si ho nekoupil ale zákazníky si asi najde. No ale ten vtip s hvězdou Ženevy 2006 :-) No tak ten se poved. Pa
Rozbalit vlákno
0