Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Roomster: souhrn informací

Ještě než se Škoda Roomster oficiálně představí na autosalonu v Ženevě, nabízíme vám souhrn informací a všech článků, které jsme o roomsteru zveřejnili.
Zpět na článek
neregistrovaný "hokannokanpotkanklokanhhhhhhhhr"
21. 11. 2006 17:35
hnus
hhhh to je hnus ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
neregistrovaný "kristof"
27. 3. 2006 14:23
SKODOVICE = NIKDY VÍCE!!!!!!!!!! :no:
SKODOVICE = NIKDY VÍCE!!!!!!!!!! :no:
videl som , kupil som, nadaval som, rozhodol som sa: od skodovky ani keby zadarmo davali nechcem nic! Auto snad za to ani nemoze ale predajcovia a servis.... děs a hrúza! no Slovensko naše je už take tak teraz skusim nieco ine...
neregistrovaný "peter"
22. 3. 2006 09:04
Re: bez titulku
mas pravdu. skodovky mali vzdy taky zvlastny nepekny krabicovy design, ale tento roomster je nieco fakt skarede. neviem cim to je, ze by koncern chcel potupit cesku vyrobu a schvalne boli skodovky skaredsie?
neregistrovaný "anonym"
9. 3. 2006 20:15
bez titulku
otrasne
neregistrovaný "mme"
8. 3. 2006 08:52
nic moc
priam by som povedal, ze strasne, vadi mi hlavne ten bocny pohlad, ked predne okno je v inej urovni ako zadne a cele to je hrozne, keby to aspon nechali ako je na tejto fotke hore [odkaz] tak by sa to este dalo

napriek tomu by cena noveho auta musela byt do 100tisic aby som si to niekedy kupil, to sa asi nepodari :-))
neregistrovaný "jantek"
5. 3. 2006 10:53
bez titulku
celkom dobre
neregistrovaný "IVA"
28. 2. 2006 22:03
Njväčšia hrôza zo škodovky
:-O
neregistrovaný "jojo"
28. 2. 2006 22:01
otrasné
:-O niečo neskutočné design otrasný
neregistrovaný "jojo"
28. 2. 2006 21:57
bez titulku
Hrôza až to bolí
neregistrovaný "anonym"
27. 2. 2006 13:33
Jsou
čtyři stupně výbav Roomster,Styl,Sport,Comfort.14 barevných odstínů 3 uni 11 metalických.základní objem kufru je 477L motorů ješest,tři TDI 1.4 51 a 59 Kw,1.9 77Kw,zážehový 1.2 47Kw 1.4 63Kw 1.6 77Kw
neregistrovaný "kvetofix"
26. 2. 2006 13:04
Re: krása
:yes: zezačátku se mi ty okna nelíbily ale čím víc se na to koukám a po zhlédnutí fotek jak by to vypadalo kdyby to mělo bejt normální auto mi příde tkhle zajímavější. Akorát se mi nezdá že by Škodovka nechala dvě otevřený studie jen tak na ulici. >:-[]
neregistrovaný "otakar"
25. 2. 2006 22:28
Re: Názor už byl snad všech...
Roomster je nechutnej,vlastne jako vsechny skodovky a vw
neregistrovaný "anonym"
25. 2. 2006 21:02
Re: Autosalon dnes:
otvor oči ake auto je podla teba pekne??????????urcite nejaky korejcan vsak?
neregistrovaný "frankie"
25. 2. 2006 14:49
To je otrasne
Ono to naozaj vyzera ako pohrebny voz, este aj ta sudia z 2003 vyzera lepsie. Myslel som si, ze VW Lupo je najhorsie auto, ake som kedy videl... Ale tento Roomster je minimalne skaredsi..
FUJ! :no:
neregistrovaný "don Pedo"
25. 2. 2006 13:54
Autosalon dnes:
Viděno dnes v Autosalonu na TV Prima - je ještě škaredší než na fotkách, naživo to bude asi ouplná tragédie, bohužel. Tož tak.
neregistrovaný "radim"
25. 2. 2006 12:51
perlicka
Mam takovou malou prelicku :-) kdyz se auta testuji, tak se samozrejme zkousi i to, jak se budou plasty chovat v letnich vedrech. A tak byl dan Roomster ve Skodovce do tepelne komory, kde mel byt ohran na 90 stupnu celsia. Jenze se pokazilo cidlo a v tepelne komore bylo asi 140 stupnu :-) Ja to auto videl, kdyz ho z te komory vytahly. To bylo poprve v zivote, co jsem videl "roztopene" auto >:D ale jinak musim rict, ze jsem trosku cumel, kdyz jsem videl, ze plasty na 5. dverich a plastove narazniky vydrzely.
neregistrovaný "japan"
24. 2. 2006 09:16
Re: Názor už byl snad všech...
No to mi podrž :-( tak tohle je typickej zapřísáhlej škodovák - názor jako, že auto se mi nelíbí ale bude se mi muset líbit- tak to mi hlava nebere ;-\ Jinak se řadím k těm co se jim boční linie opravdu hnusí a spíše mi to připomíná splácané berlingo, mazdu 2, superba a kdoví co ještě, prostě škodovka zabodovala. Rozhodně nejsem zapřísáhlej protiškodovák (sám vlastním vůz škoda) ale když se mi něco nelíbí tak si to rozhodně nevnucuji přesto, že sem nikdy v ničem lepším nejel ne?? :no: Je hezké, že to má velký kufr a co místo na nohy na zadních sedadlech?????? Rozhodl sem se koupit si Mazdu 2, je kompaktnější a s novým designem, akční výbavou je o moc líbivější, záruka 3 roky a vyhlášená spolehlivost mazdy mě přesvědčila. Takže, čecháčci co si kupujou auto ze zvyku a né z rozumu - hooooodně štěstí. :yes:
neregistrovaný "Wartburg 353W"
24. 2. 2006 09:15
Re: Studie
Proc je vic ohle sklo drazsi nez trochu ohle? Celni skla se nechavaji zahrata klesnout vlastni vahou do drateneho ramecku, mozna ze u tohoto oblouku uz by to neslo, ale ze by vyreseni toho problemu delalo desitky tisic na aute, tomu neverim.
neregistrovaný "Bobb"
23. 2. 2006 22:40
Re: superb se placa?
Spatne jsem to formuloval, Vel Satis je pruser, protoze se ho prodava v Nemecku min nez Gallard!
neregistrovaný "santi"
23. 2. 2006 18:47
roomster
Ta studie byla mnohem horší, realita je nádhernaááááááááááááá.
neregistrovaný "GTI"
23. 2. 2006 17:05
Re: ROOMSTERNO
Rone, že ty mě čteš?... :-| :-) :yes:
neregistrovaný "Ron Jeremy"
23. 2. 2006 16:35
Re: ROOMSTERNO
Neraduj se předčasně - znečišťovatelé mi vadí, i když nic nevyšlápnu. Nerad v "šerém parku" diskusí chodím jako v Labutím jezeře. ;-\
A nečekej velkorysost, nezasloužíš si ji. :no:
neregistrovaný "Mirek"
23. 2. 2006 15:49
Re: Tak uz jsem ho videl !
To je riziko podnikani. Kdyz tvorite male MPV tak aby presahovalo trochu do dodavek, muze se Vam stat, ze vytvorite auto, ktere na MPV bude prilis krabicove a na dodavku prilis male a drahe. Uvidime, jak si to vyhodnoti zakaznici. Ja jsem ho dnes videl "na vlastni bulvy" a muzu ric, ze oproti fotkam mne prijemne prekvapilo. V realu ten dizajn funguje lepe nez na fotce. Kazdopadne mne ted bude spise zajimat kolik hvezd bude v ENCAP nebo kdy konecne bude k dispozici motor na biolih nebo bionaftu. Tyto motory bez budoucnosti rozhodne kupvat nebudu.
neregistrovaný "Mirek"
23. 2. 2006 15:42
Re: Studie
Hm. Ale tam jsou i jine veci pozmenene, ktere by vsak evidentne nestaly ani korunu. Napr. celni spoiler take "vypadl" z one zaoblene koncepce, moderni zvyraznene blatniky vypadly take, zadni sedacky posuvne v sirokem rozsahu atd atd. Spousta drobnosti, ktere v podstate nic nestoji ale na serii nejsou. Proste to auto bylo nutno na jiny podvozek zcela predelat a podruhe se jiz stejny zazrak nepodaril.
neregistrovaný "RS"
23. 2. 2006 14:57
Re: Studie
K prednimu oknu bych mel odpoved, vyroba by byla velmi nakladna a pripadne poniceni by majitele asi nepotesilo. Aby bylo auto drazsi o x desitek tisic korun jen kvuli celnimu sklu neni prilis racionalni ;-)
neregistrovaný "anonym"
23. 2. 2006 13:00
Re: superb se placa?
Gallarda se prodalo za tech par let vic nez diabla za celu jeho zivotnost,je to nejuspesnejsi model znacky >:-[]
neregistrovaný "Wartburg 353W"
23. 2. 2006 10:00
Studie
Muze mi nekdo vysvetlit, proc je studie o tolik lepsi? Kdo prosadil ty zmeny k horsimu? Netvrdim, ze jsem necekal, ze studii daji trosku civilnejsi a sedy vzhled, ale tohle prehnali. Dynamicky okrouhly profil celniho skla se vytratil a tim mala bocni okynka vpredu ztratila logiku, nemaji na co navazovat. Ach jo.
neregistrovaný "GTI"
23. 2. 2006 09:55
Re: ROOMSTERNO
>:D Tak to je fajn...když jsi mě přečetl vyjímečně... to už na mé příspěvky nebudeš nikdy reagovat. Díky za velkorysost ;-) :yes:
neregistrovaný "Michelin"
23. 2. 2006 09:24
Škoda Roomster se mi líbí.
Romster se mi jeví jako velmi povedené vozidlo. Je dobře, že Škoda konečně vyvinula jiné auto, než všechny ty ostatní předešlé.Líbí se mi i svými tvary a tím, že to není klasické stereotypní vozítko. >:D
neregistrovaný "Ron Jeremy"
23. 2. 2006 08:36
Re: ROOMSTERNO
Poslední dobou tvoje příspěvky nečtu, spíš se je snažím překračovat jako psí výkaly v onom "šerém parku". Jen tentokrát jsem jeden téměř vyšlápnul, pročež jsem zanadával na původce jednoho frajersky vykrouženého točeňáka, který je i přes svůj vypilovaný tvar se závěrečnou špičkou pořád jen a jen výkalem. :no:
Takže, tvoje sebeuspokojení bylo bohužel předčasné... >:-[] A klidně se směj, a přeji ti příjemné vylučování. Já budu nadále našlapovat ještě obezřetněji, abych si neznečistil podešev.
neregistrovaný "Golman"
23. 2. 2006 07:18
Re: Tak uz jsem ho videl !
Když se bavíme o dodávkách, tak na Doblo, Kangoo ad. v této třídě ztrácí prostorem a tato třída je o prostoru. Z mého pohledu je prostě blíž Merivě či Idee. Koncepcí je to možná krabicovější, takže ho mnozí srovnávají s Doblem, ale prostorem ne, což je rozhodující. Uvidíme ve srovnání prodejů, celosvětových samozřejmě, u nás bude patřit mezi nejprodávanější a bude určitě zařazena mezi užitková vozidla typu Doblo, jako Octavia do střední třídy :-)
neregistrovaný "Pavel"
23. 2. 2006 02:25
Re: ROOMSTERNO
(s Ron Jeremy, aby bylo jasno)
neregistrovaný "Pavel"
23. 2. 2006 02:24
Re: ROOMSTERNO
SOUHLASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII…
neregistrovaný "Evil X"
23. 2. 2006 02:05
Re: !!!!!!! NOVÉ MURCIELAGO !!!!!!!!
V-Dub in Da Haus ! :-! [odkaz] Un-pimp my ride ! :yes:
neregistrovaný "RS"
23. 2. 2006 00:27
Re: !!!!!!! NOVÉ MURCIELAGO !!!!!!!!
Je to pecka ... ale neni nový, pouze trošku upravená verze LP640 ;-) Ale jinak pěkný motorový facelift, hned bych se svezl :-)
neregistrovaný "Bobb"
23. 2. 2006 00:20
Re: Tak uz jsem ho videl !
Proc s Merivou a Ideou? To jsou vozy maly mpv, jednoprostorovy, zatimco Doblo ci Kangoo maji stupnovitou "klasickou" prid a k tomu nalepenej vysokej krabicovej prostor. Uzs videl roomstera,ze porovnavas? Nikdo nerika ze je neco cista trida to ci ono, ale koncepci to je proste auto ktery ma bliz k utility Doblu nez mini mpv Merive.
neregistrovaný "Evil X"
22. 2. 2006 22:11
Re: Tak uz jsem ho videl !
proste mi na tech fotkach pripadal vetsi ... nic vic za tim neheldej ;-)
neregistrovaný "Johny.Rico"
22. 2. 2006 21:05
!!!!!!! NOVÉ MURCIELAGO !!!!!!!!
Nové Lamborghini - nejrychlejší a nejdražší, přichází na svět. Je to odpověď na Ferrari Enzo, Porsche Carrera GT, MB McLaren a Maseratti MC12.
Bude mít 640 koní, 660 NM.
Byl zde převrtán dvanáctiválec, z 6,2 na 6,5.
Z 0 na 100km/h za 3,4 s
Pro opravdové řidiče...a boháče.
neregistrovaný "Golman"
22. 2. 2006 20:40
Re: Tak uz jsem ho videl !
Hlavně tady zase někdo srovnává Roomster s Doblem. Nejdřív se laskavě podívej na parametry Roomstera a pak srovnávej. Já bych Roomstera přirovnal tak k Merivě a Idee. Doblo a jemu podobní jsou max. vnitřním prostorem 2x větší než Roomster! Roomstera můžeme brát jako menší MPV či jako dodávku. Pokud ale jako dodávku, tak bude patřit mezi nejmenší a nejdražší užitkové vozy na trhu a starého dobrého "pick-upa" rozhodně nenahradí. Ale jako rodinné auto má šanci.
22. 2. 2006 20:31
Re: Tak uz jsem ho videl !
:yes: :yes: :yes: Bravo :yes:
neregistrovaný "Evil X"
22. 2. 2006 17:41
Tak uz jsem ho videl !
Tak uz jsem ho videl ! Zahlid jsem jak zajizdi na parkoviste k pupme .. tak jsem to otocil a sel jsem se na nej kouknout. Byl stribrnej s bezovym interierem. Jako ten interier je podle me naprosta bomba! Palubka je hodne clenita (horni strana byla tmava a docela plocha ...a byla nejaka pogumovana nebo neco asi aby neklouzala ale to si nejsem jistej) vypada to velice technicky rek bych, jako ma Yeti (myslim styl). Jako celek to vypada vyborne ... rozhodne je na tom aute nejhezci. Mel dokonce tu velkou sklenenou strechu z jednoho kusu (asi nejde otevirat jak jsem se na nej tak koukal).
no a pak prijel druhej!! A ridic mel na sobe dres Czech Hockey team :-) ! Tak jsem se nenapane premystil a sel jsem se kouknout i na nej ... ten uz mel cernej interier plus cerveny polstrovani na sedackach a na vnitrni strane dveri (ty kliky jsou huuuusty). Jeste pak neco tahal z kufru tak jsem si ho taky prohlid. Me se Roomster libil uz od zacatku ale ted se mi libi uplne mega! GO SKODA GO! :yes: :-) p.s.: Prislo mi ze vypada mensi nez na fotkach
neregistrovaný "GTI"
22. 2. 2006 16:18
Re: ROOMSTERNO
Je mi jedno, co ti smrdí nebo nesmrdí. Je mi jedno, jestli tu píšeš, nebo nepíšeš. Jsi mi ukradenej asi jako zmršená socha... někde v šerém parku. P.S. Jedno však oceňuji... že mě čteš :-) Ach Jeremy... musím se smát :-) :yes:
neregistrovaný "Willy"
22. 2. 2006 13:12
Re: spasitel
GTIho myšlenkový postup vážně nechápu. Skutečně není mnoho lidí, kteří si za své vydělané peníze mohou koupit nové pětkové BMW. Upřímně řečeno, asi bych to neudělal, ani kdybych na něj měl. Protože je to prachbídná investice, během prvního roku - co roku, v momentě podpisu smlouvy - ztrácí auto pořádných pár procent své hodnoty. Za ty dva, tři roky člověk ztratí polovinu peněz - a kvalitní auto se ani nezadýchá.
Proč ho raději nekoupit za polovinu, když je ještě jako nové? To je daleko rozumnější investice, ale GTI je holt asi gróf, který si může dovolit rozhazovat.
Vysvětli mi, GTI, proč je špatně koupit 3 roky staré, o polovinu levnější BMW, pokud budu přesvědčený o jeho dobrém stavu? Budu mít skvělou káru, která mě sveze daleko líp, než kdekterý nový vůz od VW/Škoda, za min. stejnou cenu... Že by ti vadilo tohle?
neregistrovaný "Jirka"
22. 2. 2006 09:12
bez titulku
Mě osobně se roomster líbí. A to nejsem vyznavačem této kategorie vozů. Těm co se roomster příčí by si na něho měli rychle zvyknout, protože ho za chvíli budeme vídat na každém rohu.
neregistrovaný "Ron Jeremy"
22. 2. 2006 00:53
Re: ROOMSTERNO
Jsem mluvčí sebe, a viděl jsem tu v diskusích spoustu názorů, které neoplývaly zrovna pozitivním vztahem k tvému grafomanství a velkohubému stylu. Z toho se vcelku snadno dá vyvodit jednoznačný závěr, že nejsem jediný, kterému to vadí. A možná se ti ostatní na přispívání do diskusí vykašlali, díky tobě. Když vidím v diskusi příspěvek "Od: GTI", většinou celý strom ani nečtu. Udělal jsem tentokráte výjimku, a projednou jsem neodolal, abych ti napsal, co si (evidentně nejen já) myslím. Svými příspěvky (a některých dalších, naladěných na podobnou notu) způsobuješ, že diskuse se obsahově zvolna blíží žumpě, jako jsou třeba Novinky.cz nebo iDnes.cz.
Vybavuje se mi přísloví: "Prázdné sudy nejvíc duní". Na tebe to, myslím, sedí velmi dobře. Tvoje rádoby stylové příspěvky jsou jako prd zabalený v hedvábném papíru - tváří se honosně a obsah smrdí.
22. 2. 2006 00:01
Re: ROOMSTERNO
Tys mluvčí mlčících, nebo mlčící mluvících... dej si obklad na čelo a popřemejšlej o tom, cos napsal. Nebo, že bych ti dal vždycky ke schálení svůj příspěvek, co? :no:
neregistrovaný "Ron Jeremy"
21. 2. 2006 22:57
Kam s ním?
Myslím si, že dělat okolo Rommsteru zbytečný rozruch nemá smysl. Škodě chybí v nabídce něco Pickup (Fabia Praktik prostě stejná kategorie není). Vidím Roomster jako zdatného rivala Fiatu Doblo. S plechem místo zadních oken se podivné linie poněkud srovnají, a bude z toho relativně použitelné vozítko pro řemeslníky a drobné dopravce. Prostě auto na práci, a ne na obdivování ladných křivek. Bednu s nářadím, vrtačku, nějaký materiál, a už se jede. :yes: Ale kdo by si něco takového pořídil jako soukromé vozidlo a tvářil se, jak je úžasně reprezentativní, budu ho mít za podivína. :no:
neregistrovaný "Ron Jeremy"
21. 2. 2006 22:39
Re: ROOMSTERNO
Spíš trefa do hnědého. >:D
Přemýšlej o léčení své grafomanie, dokud je čas. Spoustě lidí by se ulevilo, kdybys nezanášel každou diskusi svým chytrolínským žvaněním.
neregistrovaný "anonym"
21. 2. 2006 19:44
Re: opravdu se vám to líbí ?
fotky byly už na stránkách i dnes asi před čtrnácti dny
neregistrovaný "Breakthru"
21. 2. 2006 16:12
Re: spasitel
asi vím co myslíš, ale to je jev ojedinělej........
neregistrovaný "masoreti"
21. 2. 2006 15:59
nelíbí
Já si nemůžu pomoct. Koukám na to už 15 minut, a vůbec se mi roomster nelíbí. A to mám taky dodávku (vw touran). Přitom když jsem kdysi viděl studii, tak jsem byl nadšen (nebo to byl yetti?)
neregistrovaný ">{MeSiL}<"
21. 2. 2006 13:57
Nej supersport!= Koenigsegg CCX!
Nevim jak Váš, ale můj nejoblíbenější supersport je Koenigsegg je jedno jestli CC8S nebo spíš CCR, ale je to nádherná, supersportovní/ luxusní auto s mimořádnými jízdními vlastnostmi. Ted ale přišla další vylepšení s názvem Koenigsegg CCX! Koukni a hod na plochu svýho compu! >:-[]
[odkaz]

[odkaz]
neregistrovaný ">{MeSiL}<"
21. 2. 2006 13:52
Re: superb se placa?
SuperB se prodává/l nejlíp prej v Německu! ...byl to levnej Passat, ale ted kdyz prisel novej passat tak newim...je to ted 3 nejprodavanejsi auto v ČR a nej. z dovozu :-( ...počkaj si až se bude míň prodávat a pak přijde novej s jinou kastlí jménem SuperB... :no: ...promin GTi... F-CK OFF VW...
neregistrovaný "Bobb"
21. 2. 2006 13:16
Re: superb se placa?
Superb je proste konstrukce uz starsi vuz, staci se podivat na pristrojovku, crash test atd. Diky tomu by ale mohl mit konkurence schopnou cenu, videl sem taxiky Superb i ve Vidni, Ljublani, Budapesti, a v TV i v Atenach nebo Tel Avivu (byt tam je to sama oktavka)
neregistrovaný ">{MeSiL}<"
21. 2. 2006 12:28
Re: Názor už byl snad všech...
Boční čaást se nepředělá určitě! Tom áš prostě smůlu...to je jedna z věcí co na tomhle autu je zajimavé!...tak až budeš někde venku, vem si sebou igelitovej sáček ;-)
neregistrovaný "RS"
21. 2. 2006 11:13
Re: superb se placa?
Taky nemám pocit, že by Superb nechytnul. Prodává se slušně a nejen v ČR. (V rámci své třídy)
Jo future VelSatis moc lidi nepřekousli. Holt prodávat tři užitkově stejná auta se příliš nevyplácí (Scenic, Espace, VelSatis)
neregistrovaný "Bobb"
21. 2. 2006 09:54
Re: superb se placa?
Kdesi sem cetl (asi Auto Tip), ze Vel Satisu prodali v prosinci v Nemecku jen 35 kusu! Totalni propadak, horsi nez Gallardo...
neregistrovaný "aegeus"
21. 2. 2006 09:34
superb se placa?
No, chlapci z auto.cz, muzete nam, prosim, vysvetlit, jak jste dosli k zaveru, ze superb se placa na miste? V patem roce zivotniho cyklu jedou stabilne na objemu pres 20000 aut za rok. To si superb vede docela slusne ve srovnani treba s takovym Vel Satisem, kteryho se minulej rok vyrobilo asi 8500 ks a plan byl taky cca 20000. Letos ho faceliftnou, samozrejme posledni rok zivota (2007-8) uz to bude mit tezky.... ale zatim je to pro skodovku dobra dojna krava...
neregistrovaný "milic"
21. 2. 2006 08:50
Re: spasitel
Hyena nepochybně není tak krásná a důstojná jako lev, ale v přírodě má své nezastupitelné místo. Nech ji žít ... ;-)
neregistrovaný "mates"
21. 2. 2006 07:53
Re: spasitel
On je ZZnamy svym citlivym pristupem >:-[]
neregistrovaný "jirka"
21. 2. 2006 07:39
Re: spasitel
Tak tomu se říká,, projevit ducha noblesně". >:D
neregistrovaný "Mirek"
21. 2. 2006 00:08
Re: Nebylo te marketingove slavy uz dost ?
Asi si kazdy pod slovem revoluce predstavujeme neco jineho.
neregistrovaný "ZZ"
20. 2. 2006 22:28
Re: spasitel
>:D >:D Tak to je paráda! Vážně bych chtěl u koupi nového auta přemýšlet o tom, jestli to náhodou mýmu vnukovi nebude moc drahý na servis >:D Ježiš to je ptákovina >:D >:D >:D
20. 2. 2006 21:55
Re: spasitel
Zamotal jsi to všechno dohromady :-( Ano, nijak mě neberou tihle bazarový kovbojové... tedy s tou nudlí nízko u pasu... to jsou ti, co koupí káru z pátý ruky, třikrát ukradenou s dvakrát převařeným číslem... Jinak, obecně je bazarovej kovboj jev nikoliv vyjímečný... tak příště o tom můžem zas psát... P.S. Jaguar E-TYPE... ber všema deseti ;-)
neregistrovaný "RS"
20. 2. 2006 21:09
Re: nic moc....
Kdyby ted vyjeli nove stare Felicie 2.0 FSI, tak by se asi Evropa pocurala smichy :-)
neregistrovaný "moresmo1"
20. 2. 2006 20:54
nic moc....
Mohlo by to byt celkom pekne a sikovne auto kebyze je normalne poskladane....zadne dvere by mali mat klucky a okna by mali byt v rovnakej vyske....Teraz sa to neda nazvat ani autom pretoze vyzera akoby to bol len nejaky projekt....Vobec sa mi to nepaci a nechapem ako moze prist skoda s niecim takymto na trh...Mali by radsej vyrabat nove uzitkove auta ako boli felicie van alebo pick-up ale s novymi motormi....a nemrhat peniaze na taketo omyli.....
ALe to je len moj osobny nazor....dakuejem za vyjadrenie....
neregistrovaný "mari"
20. 2. 2006 19:15
MOJE MILOVANÁ ŠKODOVJENKA
srcee z láskyy malujuu, ALE CO CO to vidím? KANGOOPISCHETSRIEDERWAGEN ?
:*)
neregistrovaný "mates"
20. 2. 2006 18:51
Re: spasitel
OK, myslim, ze je to jasne :yes:
neregistrovaný "jirka"
20. 2. 2006 18:48
Re: spasitel
Hm, tak to asi řešíme každý něco jiného. Jednak se nejedná o firemní auta, za druhé výběr je ob auto mezi Subem a něčím menším ( teď je v tom 2 x Punto), aby právě nedošlo k danajskému daru nemajetnému vzhledem k ceně servisu a nakonec, do rodinného kolotoče se počítají jen prarodiče, rodiče a děti. I tak to je 5 aut po 3 letech => 5 x 3 = 15, viz stáří vyřazované AX. Mimochodem ani desetileté Subo, vzhledem k bonusu na ručení a potřebě prakticky jen běžného servisu, není až zase tak finančně náročné na provoz. Pokud se vyjde z předpokladu, že ať je auto z bazaru, nebo z tohoto kolotoče, tak to stejně ve finále jde z kapsy toho momentálně majetnějšího, tak je úspora minimálně na marži bazaru, ale hlavně odpadají překvápka typu ,,ono to bylo bourané". Tedy, ne že by se u nás už pár plechů neměnilo, ale ví se co jak, tudíž to nepřekvapuje. Ale asi máme fakt každý jiné podmínky a vztahy. :yes:
neregistrovaný "Breakthru"
20. 2. 2006 18:37
Re: spasitel
Ale GTI :-( .Snad neodsuzuješ nákup ojetýho auta?A copak bys asi udělal s novým autem když by ses ho chtěl zbavit?Navíc každej nemá peněz jako šlupek a auto je myslím to poslední do čeho většina lidí ráda investuje.A ještě k tomu spousta dobrejch aut už se nevyrábí a jinak než ojetý je nekoupíš.
neregistrovaný "mates"
20. 2. 2006 18:15
Re: spasitel
Tak ja ti dam priklad. Koupim si premiovku v cene 1,5mil Kc. Platim 3 roky leasing, takze zaplatim treba 1,9mil (nebrat za slovo, co se uroku tyka). Po 3 letech se rozhodnu, ze koupim auto novy. Predam ho bratranci, ktery na novou premiovku nema. Protoze mam auto na firmu, tak si necham udelat odhad a ten bude 700tis Kc. Vystavim fakturu na bratrance, abych auto dostal z ucetnictvi a on ho mohl prihlasit. Zaroven statu odvedu DPH z prodejni ceny. Ruku v ruce s tim vezmu zase kompletni castku na nove auto a jdu nakupovat. To nijak nezohlednuji, ze jsem mene movitemu bratranci nadelil auto, za ktery bude platit 1000,-/hod bez DPH za servisni ukonya o cca 20% drazsi nahradni dily. At na to koukam, jak na to koukam, tak to neni dobry kseft;-) To jeste navic neresim, takove ty oblibene kecy typu: "podivej se na nej. Ma prachy, jde si koupit novy auto a nam strci to stray a mysli si, ze nam buhvi co nedal..." Nerikam, ze by to rekl kazdy pribuzny, ale minimalne 50% ano:-(
neregistrovaný "jirka"
20. 2. 2006 18:07
Re: spasitel
A v čem? To si vážně myslíte, že je výhodnější aby si ti méně movití koupili naslepo auto z bazaru, než drandili s tím, o čem všichni vědí jakou to má minulost? :-O
neregistrovaný "mates"
20. 2. 2006 18:02
Re: spasitel
Tak to je jeste vetsi nerozum, nez si kupovat kazdy 3 roky novy! ;-)
neregistrovaný "jirka"
20. 2. 2006 18:00
Re: spasitel
Proboha, kdo to kdy slyšel, prodávat auto v rodině! To se přece jen předává bez jakýchkoliv nároků! Rozuměno, z obou stran. :yes:
neregistrovaný "mates"
20. 2. 2006 17:57
Re: spasitel
Nakup noveho auta nema nic spolecneho s dobrou investici. Ale je nas na svete par, kteri ty auta mame opravdu radi a tuhle libustku si dopravame. Ty 3 roky jsou dany bud leasingem nebo zivotnim cyklem daneho modelu. Za sebe muzu rict, ze auta takhle menim a beru to tak trochu jako sve poteseni. Ale neumim si predstavit, ze by nektera auta prochazela tim rodinnym sitem, to vazne ne. Navic co by to delalo v rodine, kdyby po 7 mesicich od predani auto tomu mene majetnemu se neco pokazilo... Radsi nemyslet. Idealni je, kdyz ho prodejce vezme protiuctem nebo ho prodas v komisi u sveho prodejce.
neregistrovaný "mates"
20. 2. 2006 17:54
Re: spasitel
Ja asi chapu co myslis, ale kdyby to takhle bylo, tak premiovky jako takovy skonci, protoze by je nikdo nekupoval. Ja osobne nikoho za nakup jetyho auta nesoudim, pokud je to opravdu auto a nejaky slepenec "co vrakoviste dalo".
neregistrovaný "GTI"
20. 2. 2006 17:46
Re: spasitel
Je úplně jedno, jestli koupí tříletou servisovanou Fabiu, nebo tříletého Maybacha... pokud mě tedy nepřekvapí koupě tříleté Fabie, pak koupě tříletého Maybacha... to mě vede k určité... pozornosti :-) ve vztahu ke kupci... ;-)
neregistrovaný "jirka"
20. 2. 2006 17:46
Re: spasitel
Teď jsem z toho jelen. U nás, od dob dědy, bývalo dobrým zvykem, že si majetní v rodině, kupovali jen taková auta, která vydržela sloužit výrazně déle, jak tři roky. A ta pak postupně procházela rodinným sítem až k těm nejméně majetným. A když už se to nevyplatilo držet při životě, tak to šlo k místnímu mechanikovi na díly. Mimochodem, teď pomalu končí AX 1,4 Diesel z roku 1990, cca 360 tkm. Prodávat tříleté auto, mi přijde trochu jako pálení peněz, nemyslíte?
neregistrovaný "mates"
20. 2. 2006 17:36
Re: spasitel
Porad nevim, proc by to nemelo davat smysl? 3 lety auto ,jakykoliv ,neni zadna tragedie a u premiovek se dostavas na vazne prijemnou cenu. Nekdo, kdo ma penize na stredni tridu v main streamu si klidne muze koupit 3 letou premiovku a vyjde ho to jeste o neco levneji nez ten main stream. 2 roky pojezdi a muze mit zase neco novyho. Nevidel bych v tom problem. Zvlast, kdyz je to treba ukonceny leasing a ne nejaka rozjebana kraxna z dovozu , "nebourana se servisni knizkou".
neregistrovaný "GTI"
20. 2. 2006 17:28
Re: spasitel
To přece nejsou příspěvky od jednoho stolu.
neregistrovaný "GTI"
20. 2. 2006 17:27
Re: spasitel
Špatného nic... V souvislosti s horním příspěvkem Roomstera ovšem... ON to ví... tomu jsem to psal. Premiovku... jen novou... jinak to nedává smysl.
neregistrovaný "roomster"
20. 2. 2006 17:24
Re: spasitel
no mě to taky není jasné. Co pak jako dělat s takovým autem? po třech letech dojde leasing a mám to jako dát sešrotovat? Když je v podstatě nesmysl, aby si takové auto někdo dál kupoval, aby nebyl trapný...???
neregistrovaný "mates"
20. 2. 2006 17:21
Re: spasitel
Tak ted mi neni jasny, co je spatnyho na koupi 3 lete premiovky?
neregistrovaný "roomster"
20. 2. 2006 17:17
Re: spasitel
no a to mi prosím vysvětli, jak se to pozná podle ip? u jednoho příspěvku je 85.70.213.x u druhého 81.27.192.x . Dík za odpověď
neregistrovaný "GTI"
20. 2. 2006 17:06
Re: spasitel
Já se nechyt´... ty sech chyt´. :-) P.S. Ještě že je tu ta IP adresa, viď... ;-)
neregistrovaný "roomster"
20. 2. 2006 17:05
Re: spasitel
přesně jsem věděl, že se chytíš... >:D
neregistrovaný "GTI"
20. 2. 2006 16:52
Re: spasitel
Dobrej pokus... o nalezení vlastní identity, ale něco ti napíšu - jedni z nejsmutnějších bazarovejch kovbojů jsou ti, co tam kupujou tříletý premiovky... jak ty píšeš. Jestli se tedy něco kupuje nové... pak je to zásadně premiovka. Koupit jetou Fabii je přirozené. Udělá to člověk, co nemá moc peněz a chce důstojně jezdit. Neexistuje však jediné logické vysvětlení koupě tříleté prémiovky, než zoufalství z vědomí nezbořitelných vlastních zdí... které ovšem jiní překračují s elegancí tanečníka walzu. Mimochodem... už jsem viděl pár nebohejch žmoulat okoralej rohlík... ovšem kaviár, ten se v popelnicích zpravidla nehledá...
neregistrovaný "svobi"
20. 2. 2006 16:46
Re: Nebylo te marketingove slavy uz dost ?
Pro Skodu je to revolucni design, protoze nastavi designovej smer dalsim modelum...
Jinak je roomster pekny auto
neregistrovaný "Mike"
20. 2. 2006 16:38
Re: opravdu se vám to líbí ?
Nevíte někdo, jak bude vypadat nová Fabia? Chystá se něco?
Jinak Roomsteru fandim, i když to není taková Bomba jako byla studie.
neregistrovaný "roomster"
20. 2. 2006 16:38
spasitel
Vítej nám spasiteli, Pane náš Roomstere, ukaž nám cestu k vykoupení se ze spárů nevolkswagnovských automobilek. Využij Roomstere své jedinečnosti a ukaž směr celému světu. Staň se legendou jako tvůj apoštol a tvůj guru. Rozšlapej *** jako jsou tříleté M-B a BMW pro bazarové kovboje. Tys ten pravý povoz pro pravé drsné a úspěšné chlapy... Modleme se k tobě pane náš roomstere...
neregistrovaný "anonym"
20. 2. 2006 15:42
Re: A kde je fotka inetrieru?
ve světě motorů,ale to na Slovensku asi nevychází nebo jo.
neregistrovaný "vpz"
20. 2. 2006 15:18
Re: Názor už byl snad všech...
Povedene bude, az se design bocnich casti predela tak, aby se pri pohledu na nej nezvedal zaludek. Odporne! :no:
neregistrovaný "anonym"
20. 2. 2006 15:12
Re: Názor už byl snad všech...
neboj zvykneš si,ROOMSTERY potkávám denně aje to opravdu povedené auto.
neregistrovaný "Coulin"
20. 2. 2006 15:10
Re: Nebylo te marketingove slavy uz dost ?
Dost už bolo Roomstera...Ano škodovce fandím,škodovka má nový model,myslím že bude úspěšný jako O i F. ale každopádně v něm také žádnou revoluci nevidím,ani po estetické ani technické stránce.Je jasné ,že to te´d bude na fotkách všude,ale abych z toho byl odvázanej? Jen mě těší ,že se to Škodovce povedlo prosadit i přes velkou nelibost koncernu VW :yes:
neregistrovaný "Bildr"
20. 2. 2006 15:06
opravdu se vám to líbí ?
tahle škodovka mi připadá jako malá dodávka, rozhodně ne jako mpv. nemám nic proti mladobolesvaské produkci, ale nepřicházím tomu autu na chuť. studie vypadala mnohem dynamičtěji, když ji ořezali o všechny zajímavé detaily a nechali tam jen ty okna, tak to jako celek na mě působí strašně nevyváženě.
neregistrovaný "Mirek"
20. 2. 2006 14:34
Nebylo te marketingove slavy uz dost ?
"Škoda projevila nečekanou odvahu a poslala roomster do sériové výroby v podobě, jež se na cca 70 procent shoduje s původní studií" - Skodovka projevila necekanou odvahu zejmena tim, ze poslala do seriove vyroby auto, ktere s velmi obdivovanym konceptem nema mnoho spolecneho. Jak rozmerove tak tvarove. Je odvaha auto budici tolik rozruchu zahodit a misto nej vyvorit dodavku, ktera se od ostatnich lisi jenom tvarovanim bocnich skel. Tvrdit, ze auto se ze 70% shoduje s konceptem muze jenom ten, pro koho jsou Stradivarky a housle z narodniho podniku Kremona temer stejne, protoze take maji telo, krk a struny.

"Extravagantní design" - to uz pusobi az usmevne. Skodovka zachovala okna, ktera maji trochu jinak nastavenou spodni a horni hranu, nez je zvykem. Tim spustila ve sdelovacich prostredcich nekoncici lavinu oslavnych clanku o "revoluci v dizajnu". To je revoluce v dizajnu asi takova, jako byl tisickrat zpropagovany destnik v Superbu revoluce v konstrukci. Pritom technologicky - jak motory, tak i jinymi dily, je stroj temer shodny s predchozimi modely.
Abychom si rozumeli. To auto, pokud bude za rozumne penize, muze byt asi cekem uspesne. Ale revoluce to neni. Takovy clanek jsme si nezaslouzili.
neregistrovaný "svobi"
20. 2. 2006 14:20
Re: ROOMSTERNO
:yes: :yes:
neregistrovaný "Rudo"
20. 2. 2006 14:19
A kde je fotka inetrieru?
A kde je fotka interieru, ak uz bol Róm stár predstaveny novinarom?
neregistrovaný "GTI"
20. 2. 2006 13:46
ROOMSTERNO
ROOMSTER je trefa do černého :yes: Škodovka sice mohla vyrábět auta pro uklidnění bazarovejch kovbojů Česka... což by tedy i pro ni byl problém... protože evergreeny těchto novodobých korzárů silnic jsou za zenitem cca 10 až 15 let, avšak Škoda se rozhodla vyrábět auto pro budoucnost, auto, které bude udávat styl. Tak se nedivme té jejich pěně u úst..., co tu plivou už kolikátej den... vždyť oni zjistili, že se nenávratně propadaj do historie skečů a nepovedenejch žertů, a že začíná opravdu nová estetická doba v malých autech... v níž oni nehrají roli ani statistů. Ještě pár dnů a uvidíme ROOMSTERa naživo. Už dnes ovšem víme, že se zdařil... a to je cenné :yes: Chvalme Škodu za obrovskou odvahu. Obdivujme její vývojáře, že narozdíl od nás, oni voči maj. Oni vidí 10 let dopředu. Člověka to až odzbrojuje, když si uvědomí, co se dá dokázat... A taky chvalme redakci, odhaluje nám ROOMSTERA velice elegantně :yes: BRAVO ROOMSTER :yes:
neregistrovaný "Johny.Rico"
20. 2. 2006 13:30
Názor už byl snad všech...
Tohle auto se mi prostě ZATÍM nelíbí, musím si na to zvyknout. Snad to ale přijmu, protože jsem velký fanda Škody, doma máme dvě, a tak by mě to hodně mrzelo. :-!