Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz SL: omlazený elegán

Po čtyřech letech na trhu naordinoval Mercedes luxusně-sportovnímu roadsteru SL facelift. Změny jsou optického i technického rázu.
Zpět na článek
neregistrovaný "Carlsson"
20. 1. 2006 23:36
Mercedes wins ADAC innovation award for the world's cleanest
kdo umí ten umí asi tak!! :yes:
neregistrovaný "Carlsson"
19. 1. 2006 17:58
je to nádherý vůz
jsem rád že facelift je velmi jemný,a neudělali SLR předek,což jsem viděl na netu jako připravovaný Facelift :yes:
19. 1. 2006 16:47
Re: KDO UMÍ
Jestli ti nechutná kaviár, pak... chyba nebude na straně kaviáru... ;-)
neregistrovaný "Elpepe"
19. 1. 2006 15:39
...
...nic moc, viz Peytl ;-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
19. 1. 2006 12:56
Re: Krásnej příklad
Aha. Neznám.
neregistrovaný "yo"
19. 1. 2006 12:44
najkrajsi mercedess
Pre mna je SL najkrajsi z mercedesov. Je len dobre, ze ho vlastne nezmenili...
neregistrovaný "Mirek"
19. 1. 2006 12:25
Re: Jezdím BMW a líbí se mi Bangloviny, ale SL bylo vždy mým
Miluju BMW a výraz Bangloviny mě pobavil ;-), jinak ty jeho kousky nemaji chybu, to je fakt. Byla tady řeč o feromonech a chemii, v případě Banglovin to u mě funguje dokonale..
neregistrovaný "Peytl"
19. 1. 2006 12:12
Re: Krásnej příklad
Stig. Tajemnej řidič na TopGear.
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
19. 1. 2006 11:53
Shining Light
Jo jo. Tohle auto snad nezestárne... Pořád se mi moc moc líbí. :yes: :yes: :-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
19. 1. 2006 11:51
Re: Krásnej příklad
Stig? Nebo Sting?
neregistrovaný "To///M3"
19. 1. 2006 10:44
Jezdím BMW a líbí se mi Bangloviny, ale SL bylo vždy mým obd
...ze stáje MB.
neregistrovaný "Jachym"
19. 1. 2006 09:59
Facelift?
Tak nevim. Auto je to krasny, ale krome te cire optiky v zadnim svetlometu na tom nevidim nic novyho. Predni svetlomety se podle me vubec nezmenily (neni to vubec poznat). I tak ale toto auto po 4 letech vyroby patri k absolutni spicce a to zejmena kvalitou zpracovani. Ty materialy v interieru..... Momentalne se mi sice nejvice na trhu libi nova Honda Civic, kterou jsem mel moznost videt na vlastni oci tento vikend, ale pred takovymi auty, jako jsou MB SL clovek vzdycky smekne. Co se tyce designu a mechanickych soucasti, patri MB asi k nejlepsim na svete. Jedine co pokulhava je ona nestastna elektronika, ale snad se i to casem spravi. :yes:
neregistrovaný "Peytl"
19. 1. 2006 09:58
Re: Krásnej příklad
Mimochodem, viděl jsi, jak se chudák Clarkson tvářil, když si to jeho SL AMG půjčil Stig? :-) Pohled pro bohy...
neregistrovaný "Yaroukh"
19. 1. 2006 09:50
Re: Krásnej příklad
na TopGearu kdysi vytahli zebricek "most gay cars in the world", kde bylo SL snad #2 :o)) vytahli to samozrejme proto, ze tou mel SLko Clarkson :o) ale mne se SL libi (SLR ne) a hosi me nechavaj chladnym & mekkym :o)
neregistrovaný "Peytl"
19. 1. 2006 09:45
Re: KDO UMÍ
Jenže, kámo, někomu kaviár nechutná. A není proto o to menší gurmán... Však víš, jak to myslím. VÍM, že tohle eSeLo je vynikající kára. VÍM, že má všechny atributy hodné zbožňování. Přesto mi tenhle kaviár asi nezachutná... Ber to tak - aspoň víc zbude na ostatní. :-)
neregistrovaný "GTI"
19. 1. 2006 09:34
KDO UMÍ
vyrobit auto s lehkostí... dá ti pocítit dokonalou harmonii tvarů. Koneckonců... naloží ti k tomu i dobrej motor. Jenže tohle, brácho, to je svět kaviáru... to je svět humrů, narostlejch, jak tvý tetovaný předloktí... tak si nech zajít chutě... nebo, že bys hrábnul do svejch rezerv?... ty máš sice nekonečný... ale koho o tom dokážeš přesvědčit?...
neregistrovaný "Peytl"
19. 1. 2006 09:29
Krásnej příklad
toho, jak iracionální může být vztah člověka k autu. Někdo by moh říct, že SL je krásný auto, s úchvatnýma jízdníma vlastnostma, dokonalý spojení rychlosti a luxusu. A já bych to musel odkejvat, protože jo, má stoprocenetně pravdu. Ale mně se nelíbí. Nepřitahuje mě. Ani esteticky a ani výkonově. A nepovím vám proč. Nevím. Prostě v tomhle případě nějak nefunguje automobilová chemie. Feromony nenanšly ty správný receptory, nebo jak to je. Poslední SL, který na mě zabíralo jako španělská muška je tu: [odkaz] PS: Myslím to v pozadí, protože to v popředí hraje vlastní ligu - Mercedes mezi světovými hvězdami. ;-)