Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Leden měsíc slev: Mitsubishi Colt za 259 900 Kč

Mitsubishi Colt můžete na začátku roku koupit s výraznou slevou. Zatímco loňská nejnižší cena začínala na 299 900 Kč, letos díky novému stupni výbavy Entry klesla na 259 900 Kč.
Zpět na článek
7. 1. 2006 17:18
7. 1. 2006 18:23
neregistrovaný "IT"
7. 1. 2006 18:44
neregistrovaný "IT"
7. 1. 2006 18:44
neregistrovaný "ZZ"
8. 1. 2006 20:07
neregistrovaný "quoteus"
8. 1. 2006 20:33
neregistrovaný "ZZ"
7. 1. 2006 17:51
neregistrovaný "Lonestarstate"
7. 1. 2006 18:29
8. 1. 2006 10:05
neregistrovaný "Bobb"
8. 1. 2006 10:48
neregistrovaný "IT"
8. 1. 2006 22:39
neregistrovaný "bambuss"
7. 1. 2006 17:18
PODĚLÁM SE SÁM
Tak, co, kde svý kolty nosíš ty, brácho? Já je mám sice proklatě nízko, ovšem teď, teď už klesly tak dolu, že mi opasek neudrží ani gatě. Colt... brácho... jeden z mála vozů dovezenejch sem, za rudý dráty napuštěný krví nás všech... nekdy kolem sedmdesátýhosedmýho... teda ne úplně sem, ale do NDR... několik set Coltů... a my se na ten skvost jezdili dívat do Drážďanskejch ulic... Kampak se jezdíš dnes dívat na Colty? Skoro za roh baráku :yes: P.S. Colt za pár vejplat... stojí skoro jako COLT mod. 1911... a to je nějaká legenda :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "IT"
7. 1. 2006 18:23
Re: PODĚLÁM SE SÁM
Nedá mi to: Slůko "brácho" by se mohlo nahradit slůvkem "soudruhu" a je to "dokonalé" retro .Nebo jinak: připomíná mi to tuhle minulou dobu.Říkali nám kdekoliv:Soudruhu,jak se jmenuješ...a já je nesměl za tohle zabít.
K věci:
Samotný Colt a cena nejsou špatné. :yes:
7. 1. 2006 18:29
Re: PODĚLÁM SE SÁM
IT, jestli je něco (v oslovení) zde vzdálenější, než "brácho" od "soudruhu" pak já je neznám... Neblázni člověče... to bych si ještě musel začít myslet, že se neorientuješ. Tak brácho, bacha... ;-)
neregistrovaný "IT"
7. 1. 2006 18:44
Re: PODĚLÁM SE SÁM
Hloupost jak hloupost,brácho.Já je nerozlišuji. :-! Jinak,je to tu o Coltu.Takže ještě jednou:cena dobrá. :yes:
7. 1. 2006 19:05
Re: PODĚLÁM SE SÁM
Tak se samovzdělávej... nebo, když napíšu brácho - dej si vedle monitoru papírek - "to se nevztahuje na IT", možná budeš klidnější. P.S. Jestli máš nějakej soudružskej problém s nějakou sestřičkou... vylejvej si ho laskavě jinde... já jsem v tom, brácho, nevinně.
neregistrovaný "ZZ"
7. 1. 2006 18:44
Re: PODĚLÁM SE SÁM
Ono slovo "soudruh" v pravém slovasmyslu je významově fakt hezký. Ale samozřejmě je to tragicky zprofanovaný, zneužitý, zneuctěný, ... :no:
neregistrovaný "quoteus"
8. 1. 2006 20:07
Re: PODĚLÁM SE SÁM
to jsem si uvedomil kdyz jsem cetl patnactileteho kapitana od verna s prekladem z prvni republiky, dlouho mi ten rozdil vyznamu vrtal hlavou
neregistrovaný "ZZ"
8. 1. 2006 20:33
Re: PODĚLÁM SE SÁM
:yes:
neregistrovaný "Lonestarstate"
7. 1. 2006 17:51
Coltík
Tohole Colta jsem dneska očumoval u nás v ulici. Když to srovnám s tím stařičkým, z dob, kdy i malé auto smělo být krásně placaté....Tohle se mi nelíbí. Převlečenej Smart. Jo, to frčí. Pomalu vyšší než delší. Jo, to frčí. Ovládače jak z laciný hi-fi věže. Jo, to frčí. Ale já si ho nekoupím.
Rozbalit vlákno
4
7. 1. 2006 18:29
Re: Coltík
Nemůžeš... to bys popřel sám sebe... ;-) :yes:
neregistrovaný "Bobb"
8. 1. 2006 10:05
Re: Coltík
Ja bych si ho koupil. Pokud bych byl cilova skupina.... libi se mi ta vybava, cena.. Vubec se mi libi, ze clovek co ma v ruce 250-260t ma dneska uz opravdu siroky vyber. Starsi coupe colt byla snaha zaujmout sportovne lacinym coupe ala Honda Civic, ale nejak jim to neyslo, nebyl duvod se dal tohoto omylu drzet.
neregistrovaný "IT"
8. 1. 2006 10:48
Re: Coltík
Hm, když uvážíme, že někdy v roce 93 srazil Barčák z Opla cenu Corsy na magických asi 300 tis,mělo to 1 vak,3 dveře,jaká je od té doby míra inflace,růst platů...nekoupit loni jako č.3 domů Swifta,vzal bych to.Nevím sice co jízdní vlastnosti v mezním stavu,viděl jsem test(už jsem měl dávno koupeno) = Colt se choval dost divoce.No tak by se jelo drobet pomaleji,stejně č.3 slouží na popojížďky po městě a okolí.
Lones lehce zkritizoval středový panel,něco na tom bude,ale já se na to díval,že je trochu moderny do běžné šedi,takže jako drama to nevidím.Mladým se to asi líbí a my starci to máme na háku.Nastartuju a jedu. ;-)
neregistrovaný "bambuss"
8. 1. 2006 22:39
Re: Coltík
Už se těším, až tahle éra zvyšování aut skončí. Nemůže to přece jít donekonečna.. Placky, dlouhý haubny, to je krutost. Jde z nich respekt. Ale tyhle minihybridy jsou spíš srandovní. I když Colt patří k těm povedenějším. Já vím, má to smysl, ale nemusí se takhle vyvíjet úplně všechny kategorie. Stoupající obliba (a ceny) muscle cars a retro vozy, navazující na tyhle legendy, ale ukazují, že se to třeba začne vyvíjet správným směrem..