Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Akce „Bláznivé ceny“ Peugeot: slevy i na kolínskou 107

Po Opelu přichází také Peugeot s bleskovými prodejními akcemi. V předvánočním čase se nabízí většina produkce za výhodnější ceny než je uvedeno v cenících. Slevy se týkají také kolínských minivozů Peugeot 107.
Zpět na článek
neregistrovaný "Mike"
12. 12. 2005 04:22
bez titulku
Pokud budou existovat servisni strediska ala Domansky, tak si Pecko nekoupim ani se slevou pul milionu.....
neregistrovaný "Lancer"
12. 12. 2005 04:03
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
"pre niekoho je to to iste" :yes: :yes: :yes: A myslim, ze jich tu neni malo... :-) :yes:
neregistrovaný "mates"
11. 12. 2005 18:51
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
***h na pohorsene reakce! :yes: :-!
neregistrovaný "ultraprovocationhadrcore.tuning"
11. 12. 2005 15:54
bez titulku
no nevim 107/aygo//c1 jsou pro mě největší zklamání roku ... :no:
neregistrovaný "Marko"
10. 12. 2005 21:40
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Ja len, ze v pondelok tu bude pohorsujuca reakcia, ze miesto aut preberame zivot...(aj ked pre niekoho je to to iste...)
neregistrovaný "mates"
10. 12. 2005 20:43
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Patri. I to je soucast toho boje a otevirani oci. Mas v mailu odpoved;-)
neregistrovaný "Marko"
10. 12. 2005 20:30
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
proste mi to sem nechce nikde pridat reakciu... :-( Tak ju mas v maily. sem take veci asi aj tak nepatria.
neregistrovaný "Marko"
10. 12. 2005 20:21
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Nefunguje mi nejak pridanie odpovede...tak ju mas dole. Dufam..
neregistrovaný "mates"
10. 12. 2005 19:55
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Ta * je k.urva, jako slovo, ne za ta * je k.urva;-)
neregistrovaný "mates"
10. 12. 2005 19:54
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
:yes:
neregistrovaný "mates"
10. 12. 2005 19:53
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Ja s tebou souhlasim. Na 100%, ale to co napsal GTI je takovy vyjadreni reality. Bojujes, snis, plnis sny a sliby, ale jsi v tom s par blaznama sam a v globale jsi to prohral. To neznamena, ze bys to nemel delat! Sam stojim za tim, ze clovek ma bojovat a snit, ale ty vysledky maji vyznam spis jen pro tebe. Nijak to neznamena, ze to neni dulezity. Musi byt par Motylku, ktery to nevzdaj, ale obcas je to *drina. Ta jeho posledni veta fatalisticka byla, je to takovy sobotni vecerni povzdechnuti. V pondeli rano vstane, oklepe se z vikendu, oholi se na sucho nozem, kterym kraji chleba k snidani, zuby vycisti piskem, kterym pak posype chodnik aby neklouzal, navoni se Naturalem98, vlasy ublizne plnou syntetikou, nasadi Levisky a RayBany, nasadi neproniknutelnej vyraz a se slovy "stejne vas parchanti jednou vsechny dostanu" zase vyrazi bojovat svuj marnej, ale spravnej boj ;-)
neregistrovaný "Marko"
10. 12. 2005 19:48
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
To urcite ano...ale zijeme vo svete v ktorom sa daju sny realizovat. To je ta bezpecna istota. Zalezi vzdy len na kazdom z nas. Ako tvrdo sa chceme stale viac ucit a makat. A ci kvoli niektorym prehranym bitkam vzdame celu vojnu. (Nech boli straty akokolvek velke, vzdy sa bolo treba postavit - a "kricat" trebas to "este som tu, vy bastardi" - na konci sa to vzdy oplatilo. Mne vzdy ;-) )
10. 12. 2005 19:35
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
:yes: Jen ve snech jsi to ty. Realita je tvůj přelud. Problém je, že zvládnout musíš především tu realitu. jen tak ovládneš i sen... ;-) :yes:
neregistrovaný "Marko"
10. 12. 2005 19:33
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
...mozno, ale nerozbi to kvoli ludom, ani kvoli pocitu, ze tym nieco zmeni...robi to preto, ze chce na slobodu. Preto, ze to tak ma byt... ;-)
neregistrovaný "Marko"
10. 12. 2005 19:31
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Ta posledna veta vyznieva trochu fatalisticky. A definitvne prehras az vtedy ked prestanes hrat (...aj ked vacsina ludi nikdy nezacala: bolo a je to tak pohldnejsie. Nehrozia prehry. Ani namaha.). Btw. zaciatkom tohto roka bezala v USA rekalma Fordu s nazvom Yellow Lines (mimochodom nadherna). Boli v nej tieto slova: "Life is a journey...A road that can take you anywhere. Down mainstreets - and over back country lands....Where it goes, is up to you! And as long as keep you promises, and never lose sight of your goals - your dreams are just ´round a corner." Lepsie to uz nejde snad ani povedat :-) . Da sa sice oponovat, ze sny su len sny (a realita je inde) - ale ti co ich maju na nich mozu makat. Ti co ich nemaju nemozu nic. Iba prezit zivot. A takych ludi, ktori veria, ze sny su neni na to, aby sa plnili, ale iba na to aby sa snivali, a sluby su na to, aby sa porusovali, a nie na to aby sa dodrziavali...takych je vacsina. Boh im bud milostivy.
neregistrovaný "mates"
10. 12. 2005 19:27
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
:yes: :yes: Tak tohle vidime stejne.
10. 12. 2005 19:21
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Jistě... je to jako Motýlek... když leží na voru z kokosů, klouže po vlnách a řve do kamery - ještě jsem tady, vy bastardi... Jo, ještě jsem tady... :yes: :yes:
neregistrovaný "mates"
10. 12. 2005 19:06
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Jo, to zdani udrzuje cloveka v chodu, ale realita bude bliz ke GTImu ;-\
neregistrovaný "Marko"
10. 12. 2005 19:01
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
:yes: :yes: ...ale ja dufam, ze este hrajem... ;-)
neregistrovaný "mates"
10. 12. 2005 18:08
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
:yes: :yes: Moc pekne! Az tohle precte ciello, tak bude blahem slintat, vypadato, ze jsi mu to vybral z hlavy:-)
neregistrovaný "ZZ"
10. 12. 2005 15:08
Re: VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Kromě poslední věty :yes: :yes: :yes:
10. 12. 2005 14:54
VŮNĚ KOLÍNSKÉ
Brácho, nezapomeň, blíží se vánoce, tak hlavně obdarovávej. Zvyky ze školních let, kdy sis myslel, že žiješ proto abys dostával dárky, pomalu zapomeň a uč se dělat těm kolem sebe radost, když ne tím, cos v životě dokázal, tak alespoň tím, že je obdaruješ. Svýmu tátovi, brácho, kup pořádnou láhev, aby aspoň na chvíli zapomněl, jaký nemehlo vychoval. Až ti nalije, podívej se mu do očí a řekni - táto, dík za všechno. Bude vědět, neboj. Své mamince kup kolínskou. Třeba 4711. Nikdy své mamince nemůžeš vrátit to, co ti věnovala. Věnovala ti sebe, svůj život. Tak ji u stromečku polib. Je to nutný, můžeš mi vyjímečně věřit. Ještě jsi to ani nepochopil, ale neboj, ten čas přijde. Tak až budeš kupovat tu kolínskou, možná ti k tomu přibalej jako pozornost něco z Kolína tam u Prahy. Tak mrkni, jestli má všechny kola... protože to co prožíváš je bratrovražednej boj na tomhle poli. Tvá výhra je ovšem jen zdánlivá... Tys už všechno přece dávno prohrál...