Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Audi RS4: první liga (jízdní dojmy)

Kombinace rychlého sedanu a brněnského okruhu slibovala pořádnou zábavu, a tak jsme se zajeli podívat, co nová RS4 umí. Ještě nyní se nám těžce dýchá. (+ VIDEO a FOTO Z OKRUHU)
Zpět na článek
neregistrovaný "RS4"
29. 9. 2006 20:23
Re: Tak nevim...
Ty * pojebany z Japoncem udelam te kdekoli to pujde svine Laponska slysel jsi nekdy ten zvuk z te Laponské svine!!! To se neda poslouchat takovej rachot jak kdyby nekdo vrtal zbiječkou Ale pokud slysis zvuk AUDI OOOO RS4 tak se mužeš jit posrat jo a ta cena me se libi nazdar Japonce nebo se nezmužes na Víc než Mega hmm tak radeji pracuj a nečti internetove stranky smejde
neregistrovaný "m"
18. 5. 2006 15:41
bez titulku
mne sa viac paci rs6
neregistrovaný "martin"
24. 1. 2006 22:37
čas
Nevíte prosim někdo jaký měla RS4 na brněnském okruhu nejlepší čas?
neregistrovaný "jipoid"
24. 10. 2005 08:30
Re: Nevim
hlavo dubova,fakt je takovy problem napsat prispevek bez slova zavist?s tebou nejde k necemu dospet,koncim sve uz jsem ti rekl a na tom si trvam.o audi se mi diskutovat nechce,nemam k nemu co rict je to jedno z mnoha podobnych aut nerozlisim ho,me jde o to ze ty svym balastem hyzdis kazde forum,kazdy kdo nesouhlasi zavidi,jinak jsi schopen psat akorat oslavne budovatelske prispevky.nevidis si na spicku nosu ale i tak...zamysli se...i kdyz vim ze se pousmejes a neudelas to,namyslenost je svine,co?
neregistrovaný "Peter"
23. 10. 2005 18:18
"Tvrdě návyková nuda"
V teste na autorevue.cz sa okrem chvály objavila aj mierna kritika. Napríklad, že auto má klasickú koncepciu predokolky s motorom pred prednou nápravou, aj keď je 4x4. Tým sa správa príliš sterilne a nudne až do doby, keď sa pridá plyn v zátačke, takže môže hroziť nedotáčavý šmyk. Ďalej sa autor zmieňuje o motore, že je to skvelý atmosférický osemvalec, ťahá v celom spektre otáčok, ale práve preto mu chýba výkonová špička charakteristická pre športové vozy. Naladením sa skôr hodí do komfortných limuzín, aj keď má prebytok sily a výkonu.
neregistrovaný "Radek"
21. 10. 2005 11:16
Re: Nevim
Myslím si ,že problém s nevkusem máš zřejmě ty ,protože to auto je opravdu super po všech stránkách.Je fakt ,že jsem otec od rodiny 32 let a nejsem z Deutchlandu a proto si ten vůz nekoupím jelikož na něho nemám.
neregistrovaný "GTI"
20. 10. 2005 16:11
Re: Nevim
Motoristický argument... tak tím jsi mě dostal >:D Přečti si svůj první příspěvek. Píšeš v něm velice nevybíravě o mně. Proč? Proč píšeš, že jsem blb. Nadávám snad já tobě zničehonic, žes blb? Co je tohle za postoje? Piš o autu. A co se týče toho AUDI... no to je silniční dokonalost... kterou můžeme těm pár vlastníkům závidět všichni... tomu věř... ovšem... i "závidět" je třeba umět... Tak se snaž ;-)
neregistrovaný "ultraprovocationhadrcore tuning"
19. 10. 2005 11:40
2006 S8
[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

Engine 5,2-liter V10 450HP
540Nm = 397 lb/ft of torque.
Engine weight: 220kg. 0-62 mph in 5.1 seconds.
neregistrovaný "jipoid"
19. 10. 2005 09:53
Re: Nevim
zmuze se tva hlavicka na argument ve kterem neni slovo zavist?ted jsi to jen potvrdil ze ne.nemam co zavidet,mam sportovni vuz,ne limuzinu s vykonym motorem,pritvrzenym podvozkem a snad konecne normalnima brzdama.o to tu nejde ja tohle auto nepomlouvam,mam na nej a nekoupim ho nic mi nerika,ja ale kritizuju tebe.nevidim duvod proc by nkdo nemohl tohle auto ARGUMENTY kritizovat,nepreneses snad pres srdce ze tento deutchmobil nekdo neuznava?asi.nenapsals za celou dobu jediny motoristicky argument,jedine na co se zmuzes jsou kecy o zavisti.potrefena husa?
neregistrovaný "Impreza"
18. 10. 2005 20:49
Re: Vlčí mlha???
>:D
neregistrovaný "honzin"
18. 10. 2005 20:47
Re: Vlčí mlha???
ta fotka je od AUDI, je mozné, že při focení to nebyla skutečná rs4 / byl vůz prostě vzadu bez (na některý trhy to jde třeba) / kulisa zadní části interiéru. PS: na poslední věc si dělám srandu! jinak to je ostuda AUDI:-(
neregistrovaný "honzin"
18. 10. 2005 20:34
Re: Bez turba:-(((
souhlas. jít vlastní cestou.
neregistrovaný "honzin"
18. 10. 2005 20:33
Re: Trochu OT
souhlas! neo***t se a pokračovat ve svem. šlo to výborně.
neregistrovaný "honzin"
18. 10. 2005 20:32
design a technika
jsem dlouholetý fanda AUDI, nekteré modely se mi líbí a koupil bych si je, jiné méně. Desing tradičně decentně (+), i když v minulosti se jim to dle mě povedlo lepe, vzhledem ke soudobé konkuenci a designu vůbec. technika zajímavá, pokrok!! Mě se líbily turba, ale tohle bude asi o třídu lepší svezení, povinné ručení a spotřeba stejná jako minule > celkově lepší! Změna je život. PS: Cekám na RS4 Avant!
18. 10. 2005 20:19
Re: Nevim
Nikoho neshazuji... pravda je, že občas se tu někdo (jako ty) shodí sám... ale to je tvůj problém, ne můj. Závist je hrozná, viď. Tak s tím bojuj.
neregistrovaný "jipoid"
18. 10. 2005 12:44
Re: Nevim
mluvis o autech?nikoli.zhazujes ty,kteri maji nejake vyhrady.a nezhazujes je fakty,ale trapnymy kecy o zavisti.si ten prvni svuj prispevek precti
neregistrovaný "GTI"
18. 10. 2005 11:30
Re: Nevim
Mě laskavě vynech ze svého zorného úhlu. Já si nezačal. Já píši o autech... Tak to dělej taky. Ale napřed musíš vymyslet větu. Dělá se to mozkem. P.S. Ano, ano, ty jsi vysoko... určitě. Tak, štastný let. :-)
neregistrovaný "jipoid"
18. 10. 2005 08:35
Re: Nevim
opet ses predvedl,presne co jsi napsal plati tak na tebe.nedokazes reagovat na fakticke prispevky,nebud liny a schvalne se vrat do fora octavia rs,stejne tak tady,dokazes jen bud vyzdvihovat do nebes a nebo se posmivat.autum pred rozumis,vyuzivas jen pro nekoho zajimavy sloh.ja uz te rozhodne urazet (tak jak to delas ty) nebudu,jsem vys nad tebou nemam to zapotrebi.jedine na cem si trvam je spojeni arogantni blb,schvalne si precti svuj duchaplny prispevek kdo keca pindy a kdo mluvi aspon trochu k veci.cisteni zubu...jak lacine a k tematu,ze? nevim co bych tady mel zavidet ja jsem se svym vozem spokojeny kdyz si das tu praci a nakouknes na nasi starou debatu dozvis se s cim.a mimochodem ja tuhle audinu ani slovem nekritizoval,to zas jen tvuj mozecek se vytvoril asociaci,ja kritizoval akorat tebe.takze s tim zavidenim,to jako zavidim tobe tebe,nebo jak to tva hlavicka vlastne myslela?
neregistrovaný "lucas"
17. 10. 2005 22:38
Re: Vlčí mlha???
reagoval som dobre
neregistrovaný "ZZ"
17. 10. 2005 21:01
Re: Vlčí mlha???
No, to jsi ale reagoval špatně... >:D
neregistrovaný "lucas"
17. 10. 2005 20:35
Re: Vlčí mlha???
Viem na co je csl urcena, ale reagoval som tu na tie prispevky typu "auto za XXX miliona nema elektricke okna..."
neregistrovaný "TT owner"
17. 10. 2005 18:57
Re: Nevim
:yes: ....ja si myslím si,že každý ma právo na svoj názor...ale taktiež si myslím,že to platí vtedy keď ten názor je opodstatnený a zravý.... Takúto somarinu na RS4 musel napísať len vážne zakomplexovaný estét s 10 dioptriami...a to nehovorím o tom "odbornom opise línií"...to si musel dlho študovať aby si na to došiel ty dizajnér...Realita je však úplne niekde inde...stačí sa pozrieť ako dobre sa Audiny predávajú,aké ocenenia za dizajna a technbiku dostávajú.... a RS4 je čerešničkou na torte....
neregistrovaný "Paja"
17. 10. 2005 17:48
Re: Nevim
Nastesti ne >:D Jsme prece krestani a tady mnohozenstvi povoleno neni >:D
17. 10. 2005 17:42
Re: Nevim
Obráceně... no to by byla noční můra, ne? >:D Pokud jsi ten svůj pracovní sen snil se svou sekretářkou... tak na to bacha. ;-) Sekretářky umí snít krásně, ale zpravidla maj jinou představu o probuzení :-) :yes:
neregistrovaný "Paja"
17. 10. 2005 17:09
Re: Nevim
A co takhle obracene...v 911 o Loganu??? >:D Prestat snit znamena vzdat se svych cilu, takze panove snenim za lepsi budoucnost! Prave sny nas pohaneji k lepsim vykonum! ;-) I kdyz zrovna ted se z jednoho (pracovniho) snu probouzim...je to jako kocovina! ;-) Nezbyva nez jit do toho znovu a lepe!!!
17. 10. 2005 16:50
Re: Nevim
Většina lidí má svinskou povahu... nebo je prostředí, v kterém se vyvíjí, zprzní postupně... Takže, jak říká Landovský v Audienci - "lidi sou veliký ***" :-) Náladu si tím ovšem nesmíme nechat zkazit... Co se týče toho snu... tak jak jde čas, přestáváš postupně snít... Spíše jde o to, jak často píši, že člověk se musí umět radovat i... z Logana. Třeba. Snít v Loganu o 911... To jde, ne. :yes:
17. 10. 2005 16:46
Re: Nevim
Je dobře, jipoide, že se moc do diskuzí nezapojuješ... ostatně, podle tvého příspěvku soudím, že se ani zapojovat nemáš čím. Vyčisti si zuby, at ti netáhne z huby a pokus se být slušný. Vím... závist se těžko zvládá, navíc, pokud se snoubí s primitivismem... tos tu předvedl ukázkově. Tak - hodně štěstí jipoide, přeji ti, aby ses jednou našel... :no:
neregistrovaný "Paja"
17. 10. 2005 11:08
Re: Trochu OT
Vsak ono Audi, alespon drive bylo u svych modelu RS vzdy brano jako nejpohodlnejsi a nejbezstarostnejsi zpusob jak se rychle dostat z bodu A do bodu B. Takze se priznam, ze co se tyce treba nasi D1, pak pro me jedna z nejlepsich jizd byla s A4 Avant multitronic, jednoduse pohoda. Ale cesta z Melniku do Doks byla presvedcivejsi v Octavii, nebot, ackoliv jsem s A4 dosahoval ve vraceckach vyssi rychlosti, tak jsem nemel prehled co se odehrava s prednimi koly a bal se zajit k mezi, kdy me volant octavie daval vedet, ze se nachazim ve sfere, ktera uz jednoznacne jejimu podvozku nesvedci...jednoduse jsem to citil, zatimco v Audi parkrat blikla stabilizace a ja nevedel proc...vzdyt jsem ve volantu nic necitil! S BMW jsem tu cest nemel...
neregistrovaný "Radek"
17. 10. 2005 10:55
Bez turba:-(((
Ta nová Rs4 vypadá opravdu nádherně. Designu není co vytknout. Ale podle mě je škoda, že zde chybí přeplňování. Možná někdo viděl v časopisech starší verzi RS4 Combi v úpravě MTM, jak si to rozdávala po německé dálnici s Porsche 911..602koní 320km/h max., to z ní vydolovalo MTM a to jen díky přeplňování..Teda ne, že bych chtěl říci, že tohle auto potřebuje více výkonu, ale myslím, že Audi měla pokračovat vlastní cestou- tj. do nejvýkonnějších motorů turbo a ne se "o***t" po Bmw.(I když tento 4.2 je beze sporu high-tech)
neregistrovaný "davy"
17. 10. 2005 10:51
Re: Nevim
Wow,tak to je trefne.Vim, proc to rikam.Mam 2 na CZ pomery exoticka auta a mam tak spatnou zkusenost se zavisti, ze jsem zrusil i sve stranky, kam jsem umistoval pro fandy videa ze sprintu, outdoorovych meetingu atd.Nechci to zcela generalizovat,mam ted kolem sebe lidi,kteri mi to preji a na oplatku je vozim s sebou na akce,ale ta spatna zkusenost se neda zapomenout.
K tematu: RS4- motoricky nadhera.Vlastne pro cilovou skupinu temer dokonale auto. Na mne prilis civilni vlastnosti (mekky podvozek, stabilizace atd.)Planuji tyzi supersport.Ale nejdu po znacce,delam si takovou tabulku vlastnosti a mam 3 horke kandidaty s nejlepsim pomerem cena vykon.A na spici je Ultima GTR, Nova verze ma zrychleni kolem 3sec.Neuveritelne. Vlastnosti skvele a cena zlomkova, proti znackove konkurenci.Jen design bych uvital hranatejsi (takova Orca, mnam:-))
A co mys vlastne Ty za auto a o jakem snis,GTI?
neregistrovaný "mates"
17. 10. 2005 10:40
Trochu OT
ale malicko to sem bude patrit. O vikendu jsem byl na xDrive Experince, coz bylo v podstate zkusebni jezdeni s BMW 4x4. Mimo jine jsme tam meli k dispozici BMW5 a Audi6 v srovnatelnych vybavach a motorizacich. Jak nova BMW nikterak nemusim a Audi se mi pozdava vic, tak co se tyka jezdeni je Audi nekde daleko, daleko vzadu. Je to spis dalnicni auto. Opravdu nas nikoho nemuseli presvedcovat o kvalitach BMW. Stacilo se projet a bylo jasno. Takze pokud bude RS4 pobobne "povedena", tak dekuji NECHCI! Takze, kdo chce nemecky auto, ktery je opravdu radost ridit, tak at si koupi hodne tmavy brejle, aby na to auto moc nevidel a jde do BMW:-)
neregistrovaný "jipoid"
17. 10. 2005 10:10
Re: Nevim
GTI,ty jsi arogantni blb.moc se do for nezapojuju,myslim si to uz celkem dlouho,muj dojem jsi posilil ve oru o oktavce rs kde jsi radsi na fakticke pripominky prestat reagovat a ted to dorazis...zamysli se(vis co to je?) jestli ciste nahodou nemuze byt kritika i opravnena,ano jsou tu i kritici za kazdou cenu,ten thread s prispevkama do ktereho jsi pripojil svuj blabol je ale vecny a fakticky,rozhodne zadne skemrani chudych jak je tvym zvykem lidem predhazovat....a na nizsi stredni tridu pejes ody akorat tak ty(octavka,golf) jeste k tomu zcela maniakalne a nekriticky
neregistrovaný "Paja"
17. 10. 2005 07:48
Re: Vlčí mlha???
M3 CSL je ultimativni verze s akcentem na maximalni odlehceni, je to auto, ktere muzes vzit kazdy vikend smele na zavodni trat a pres tyden s nim litat po sluzebnich cestach, pokud Ti jde o vybavu, pak musis hledat u M3 CS, nebo standardni M3. To neni o vybave, tento model je o karbonu, vylehceni a pozitku z jizdy, ne o masirce u Machova jezera pred 16/ti letymi holcinami!!! ;-)
neregistrovaný "Vencysta"
17. 10. 2005 07:17
Super
Audi RS4 je auto presne podle mojeho gusta. Neni na prvni pohled videt, o jakyho dravce jde, coz se mi libi. Skoda, ze vzdycky zustane jen mym snem.
neregistrovaný "Cynik"
16. 10. 2005 23:58
Re: Tak nevim...
Clovece, to snad nemyslis vazne? Srovnavat RS4 s Imprezou STi je nesmysl.
neregistrovaný "lucas"
16. 10. 2005 22:54
Re: Vlčí mlha???
Uz si pocul o tom ze sa standardne nedava do m3 csl radio ani klima? ;-)
neregistrovaný "ZZ"
16. 10. 2005 17:58
Re: Vlčí mlha???
Má cenu, abych reagoval na tvůj "příspěvek"?
neregistrovaný "Mirek"
16. 10. 2005 17:38
Re: Vlčí mlha???
Kolikrát denně stahuješ okna na zadním sedadle? Zvlášť když maš automatickou klimatizaci? Teda pokud nevozíš tchyni na zadním sedadle a nechce se jí z tebe blejt...
neregistrovaný "Andre"
16. 10. 2005 13:51
Re: první liga
ja vim no Enzo to hold neni, ale takovy chudaci jako sem ja... tem proste i obycejna RS4 pripada jako prvni liga... ja vim, stoji jen neco malo pres 2 mega no... jeden by se skoro stydel s tim jezdit na nakup pro rohliky vid? 8-svzpamatuj se :-)
neregistrovaný "mišo"
16. 10. 2005 12:42
Re: Tak nevim...
no je mozne, ze to bolo burane, ale ja som o tom nevedel, kupoval som to neburane a pomerne draho... myslim si ale, ze v cechach aj na slovensku je tento problem dost vazny, mam znameho v ostrave, ktory ma autobazar a hovoril mi, ze 75 percent jazdenych aut predanych v CZ su buracky, tretina dokonca opravene totalky...
neregistrovaný "Gybby"
15. 10. 2005 23:10
Re: Vlčí mlha???
když jsem si do něj hačnul ve Frankfurtu, nechtělo se mi ven...překrásnej červenej svalovec...a žádný kličky na okna tam teda nebyly :yes: >:-[]
neregistrovaný "Gybby"
15. 10. 2005 22:08
Re: Nevim
Jestli jsou německá auta škaredá, tak si je nekupuj, nikdo tě nenutí. Ale rozhodně jsou nejelpší! :yes: A tahle lahůdka je z nich asi momentálně úplně nejlepší! Při čtení článku jsem se rozpomněl na svou letní jízdu v M3 kabrio a naskočila mi husí kůže! >:-[] Tohle bych fakt chtěl zkusit, už jen pro porovnání, protože výkonnostně je tohle o 60 koní silnější než ta M3.... :yes:
neregistrovaný "petr"
15. 10. 2005 18:03
Re: Tak nevim...
holt nesmis kupovat bouranou ojetinu z Nemecka
neregistrovaný "Al"
15. 10. 2005 17:54
Re: Nevim
Každého řidiče né ...
neregistrovaný "Impreza"
15. 10. 2005 15:01
Re: Vlčí mlha???
Ano, to by mohlo byt ono! Jeste me napada, ze soudruzi ze "západního Německa" se touto cestou vydali zamerne, pac kdyz tam nebude ta slozit, vychytana elektronika, tak se nema co pokazit >:D . Ze by toto bylo kouzlo one koncernove "spolehlivosti"?
neregistrovaný "ZZ"
15. 10. 2005 14:43
Re: Vlčí mlha???
No jo, tys už o tom psal. To jsem přehlídl. Tak pardon ;-) Nemyslím, že je to auto pro zoufalce. Je mi jedno pro koho. Jen mě překvapujou takové věci jako kličky v autě za 2 mega. To je fakt náskok díky technice >:D
neregistrovaný "Impreza"
15. 10. 2005 14:31
Re: Vlčí mlha???
Mno, na ty klicky vzadu uz jsem upozornil vyse /tam, jak se nejakej trouba jal hodnotit mou inteligenci- nechavam zamerne bez odezvy >:-[] /. Ale zpet: znamena to, ze kdyz uz se najde zoufalec, ktery si to pujde koupit, tak s el. okny vzadu, steracema /predpokladam, ze jsou rovnez za priplatek/, ventilkama /totez/ atd... da za tenhle "echt ýbrvágen" alespon tak 3 mega?! Tohle je fakt na moji inteligenci prilis / ze by mel nakonec ten ..... nahore "recht" ? 8-s /.
neregistrovaný "Tamin"
15. 10. 2005 14:10
Re: Vlčí mlha???
dobrej postřeh....jinak si myslím, že tohle auto si nebudou lidi kupovat kvůli kličkám.........
neregistrovaný "ZZ"
15. 10. 2005 13:54
Re: Vlčí mlha???
Jo, viděl jsem to, ale předváděčky jsou dycky našlápnutý, takže mají určitě i "nadstandardní" výbavu >:-[]
neregistrovaný "ironmaiden"
15. 10. 2005 12:37
Re: Vlčí mlha???
Mrkni na obrazky nahore. Ta testovana auta maji zadni okna v elektrice. Muzes si teda vybrat RS4 s klikama vzadu za 1 996 500 nebo v elektrice za 2 000 000 :-) Ale jinak je to auto prenadherny.
neregistrovaný "Tamin"
15. 10. 2005 11:17
Re: Tak nevim...
zdravím závistivého spoluobčana.......inteligente........
neregistrovaný "mišo"
15. 10. 2005 11:15
Re: Nevim
no mne sa ten interiér práveže dosť páči...ten volant je špičkový, aj stredový panel...
neregistrovaný "mišo"
15. 10. 2005 11:06
Re: Vlčí mlha???
hahahahahahahahha, tak to je gooool, hehehehehehe. auto za 2,0 mil. CZK a okna si musis stiahnut rucne, hehehehehehehe. toto je v *... >:D
neregistrovaný "mišo"
15. 10. 2005 11:00
Re: Tak nevim...
no že by bola tá spoľahlivosť nejaká extrémna sa povedať nedá, mal som audi a6 2,4 V6 tiptronic quattro r.v. 1998, vkuse problémy s klimatizáciou, odišla elektronika prevodovky...a to som ho mal len rok a bol som rád, že som sa ho zbavil...pričom spotreba enormná a lenivé to bolo ako prasa.
neregistrovaný "ZZ"
15. 10. 2005 10:55
Vlčí mlha???
Ještě jednou si prohlížím ty fotky a co nevidím. Nevěřím tomu! To není možný!!! U auta za 2 mega? To je vtip??? Čtvrtá řada odspodu, úplně vlevo. Ta pod volantem. Fotka interiéru vzadu. [odkaz] Tomu se snad fakt nedá ani věřit! Holt VW no... :no: ;-\
neregistrovaný "ZZ"
15. 10. 2005 10:27
Re: SEŽEŇ SI BABU
To podpaží... málem jsem vyhodil včerejší stravu a pitivo. No, alespoň to po tom pitivu mám na co svádět ;-)
neregistrovaný "Tamin"
15. 10. 2005 10:07
Re: SEŽEŇ SI BABU
byls v Brně, jako na autosalonu?Já jo.A byla tam.A já stál u ní a slintal blahem, civěl na ten vintřek a při pohledu na motor jsem zůstal jak opařenej, prostě nádhera.Jinak já bych si jí kupoval hlavně kvůli výkonu, ale jen kvůli němu né.Tihle je jednoduše la bomba jak vyšitá.A jestli se to někomu zdá málo vostrý, protože jeho Šáde má lepší alukřídlo z laminátu s rozpětím jako Tupolev, tak si myslím, že je to gandžopádně *.......
neregistrovaný "inSIDer"
15. 10. 2005 07:27
Re: Nevim
Taky se mi to libi! :yes: Nadhera, splneny sen kazdeho ridice telem i dusi. Audi dela skvely design, neexperimentuje jako BMW, na ktere si zvykam jen pomalu. Dalsi auto planuji prave A4, jen to bude obycejne A4 a ne S4 nebo dokonce RS4. Dva miliony je uz proste moc ... ;-\
14. 10. 2005 21:54
Re: Nevim
Tohle ti tu nikdo nebude věřit... lépe řečeno, tohle tu nikdo nechce číst. Tady je dobrý pokud možno jen kritizovat. A to v přímé úměře k výkonům motorů. Čím víc koní, tím víc kritiky. Ideální je napsat, že miluješ šlapací autíčka - to tu každej rád slyší a pak už jen kritizuj... P.S. Jistě. Napsal jsi to správně - koupí si ho ten, komu se líbí... (to tady dost vadí) a má na něj (to tady vadí úplně nejvíc :-) ;-) To jsou paradoxy, co... RS4 to tu schytává jak autíčko z pouti a nad nějakou nižší střední se tu pějou ódy... to je na pořádnou studii... Ještě, že to neví u AUDI... možná by RS přestali vyrábět :-)
14. 10. 2005 21:45
SEŽEŇ SI BABU
pokud jsi ještě žádnou neměl. Abys to poprvé nazažil v první zátačce s RS4. Žes vo to přišel zrovna v týhle káře, by bylo stylový, ale smáli by se ti kámoši v hospodě. Tak bacha. RS4 je přesně to, co potřebuješ. Žádnej trapák, o kterym bys musel vyprávět, že je ti jedno jak vypadá, a že sis ho koupil kvůli motoru. To je jako by sis narazil 150kilovou kost jen proto, že ti voní její podpaží... Takže RS4 tě naplní. Stylovej koník. Zdálky civil. Slušnej civil. Když ho zatneš, všichni kolem budou jen salutovat. Tak toho nezneužívej, protože každej ti ho bude závidět... I když ti to nepřizná... A věř tomu - auto musí bejt i pěkný. A tohle pěkný je. Mimochodem, tak, jak A4ce sedí novej předek ji může zívidět i A6... Jenom barvu vyber s rozmyslem. Vem ho v těžký barvě... antracit... černej orel... to jo. Žlutý si k nemu pořiď slipy. Bravo RS4. P.S. Ideální kára na Evropský štace.
neregistrovaný "owkick"
14. 10. 2005 20:55
Re: Tak nevim...
Sti? Co to je? Audi nemá image a spolehlivost? Už jsi někdy v nějakém jezdil?
neregistrovaný "Impreza"
14. 10. 2005 20:37
Tak nevim...
Proste me to nejak neoslovuje. Jedine, co me dojalo, je vskutku fantasticka cena pres 2 mega, to je hukot!!! Kde je asi to auto, ten "skorotakyfolcvágn se čtyřma jako voe kruhama voe pyčo" o milion lepsi nezli Sti? Rychlost? Snad mozna na okruhu. Image? To sotva. Spolehlivost? Nikoliv. Vybava? Ty klicky vzadu, hmmm... To je drzost!!!
neregistrovaný "moose"
14. 10. 2005 19:14
Re: KROK K LEPŠÍMU
hlavne chceme AVANT !!! >:D
neregistrovaný "Afterdark"
14. 10. 2005 16:34
KROK K LEPŠÍMU
většina dosavadních fandů RS-kových audin bude asi zklamána (z absence brutálního turbomotoru) ale opravdový fanda spotrovní jízdy bude jásat (z ryze sportovního točivého motoru)¨
fandím této změně!
neregistrovaný "KRYŠTOF"
14. 10. 2005 13:59
Poomaaluu panáčci!
Pokud běžně kočírujete řádně přitvrzenej kočár s 309 kW/430Nm, pod celkem slušivě střiženým kabátkem, pak vám vážení gratuluju. Ale musím si natvrdo přiznat, že i já bych se asi na zadek posadil, zažít takovéhle tóčo naživo v sedanu střední třídy ;-) Jinými slovy, hlásím se do fronty na vycpávací polštářky sedací části mé tělesné schránky :yes:
neregistrovaný "ciello"
14. 10. 2005 13:39
Re: první liga
hmmm... možná by to chtělo pod kalhoty polštář... musíš mít asi strašně omlácenou pr*del... jestli tě na zadek posadí podobný NIC.. ;-\
neregistrovaný "Andre"
14. 10. 2005 13:32
první liga
Co dodat? RS4 vypada opravdu exkluzivne. A videt ji v realu, tak se na ten zadek asi posadim... At je takovychto testu vic! Jen houšť, jen houšť ;-)
neregistrovaný "GermanCarFan"
14. 10. 2005 13:26
Re: Nevim
A nebo si to ten 35-lety otec rodiny z Deutschlandu (uber alles) koupi, protoze se mu RS4 proste libi. Tak jako me.
neregistrovaný "MARV"
14. 10. 2005 13:02
KROK ZPĚT
Oproti minulé generaci RS4 se mi zdá, že Audi udělalo krok zpět. Proč přechod od turba k atmosférickému motoru ? Žeby snaha vyrovnat se BMW a Mercedesu, které mají nebo budou mít v téhle třídě 8-mi válce v nabídce? S motorem se nějaké výkonové zázraky při tuningu dělat nedají, 6 - ti válec v předchozí generaci byl prostě díky turbu na úpravy vhodnější, měl větší rezervy. Navíc designově jak se zdá Audi trochu stagnuje.
neregistrovaný "Essesant"
14. 10. 2005 11:44
Nevim
Ikdyz verim, ze svezeni s tim autem je docela dobry zazitek, tak prece jenom nejak nemuzu prijit na chut tomu designu. Lifting exterieru mi prijde nevkusne provedeny - Napriklad detaily jako bok predniho narazniku, zpetne zrcatko nebo odtokova hrana v zadu. Celkova prekombinovast cisi take z chromoveneho prvedeni ramecku bocnich oken a zpetnych zrcatek v kombinaci se zlutym lakem atd.
Interier je pak vrcholem nevkusu - jediny pomerne pekne provedany prvek je vypln prednich dveri a vrcholem vseho po esteticke strance jsou predni sportovni sedadla. Opet nepochybuju o tom, ze si v nich jeden dobre posedi, ale proc museji byt tak skareda? Vzdycky bude dost lidi, kteri si takove auto koupi (ciste odhadem bude nejvetsi cast zakazniku tvorit cca 35-lety otec od rodiny z Deutchlandu) A ti to budou bastit, hlava nehlava, uz jenom proto, ze audi ma tradici RSek, vsichni sousede maji podobne deutchlandske auta, v praci maji vsichni podobne auta a on bude muset jedno takove mit taky :no: :no: :no:
neregistrovaný "Paja"
14. 10. 2005 10:27
Uplne mimo S4
nechavm zde odkaz na spy fotku S Roomster [odkaz]
Jinak S4 vypada lakave, ale chtelo by to se svezt nazivo!!! ;-)
neregistrovaný "Michal"
14. 10. 2005 10:14
Zvuk V8
Vzhled je celkem nuda, ale z toho zvuku V8 (v te sekvenci, kde je kamera nizko nad zemi pri rozjezdu zluteho vozu) naskakuje husi kuze :yes: