Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: AutoExpress: Jaguar chystá malé kupé

Podle britského Autoexpressu byly zahájeny práce na konkurentovi BMW Z4 či Porsche Cayman
Zpět na článek
29. 9. 2005 15:06
neregistrovaný "Mytshuda"
29. 9. 2005 21:04
neregistrovaný "ultraprovocationhadrcore.tuning"
neregistrovaný "Mytshuda"
29. 9. 2005 13:23
Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
Cítím se více než zainteresovaný to komentovat >:D >:-[] ;-) Co k tomu říct. F-Type se měl vyrábět. Mě osobně ještě více uhranul jeho předchůdce XK180, ale to je jedno. F-Type do výroby došel, ale nevyráběl se ;-) :-( ... Malé kupé by Jaguaru slušelo, ale nesmí být až příliš malé, to už by nebyl Jaguar. Chválím, že si chtějí půjčit design F-Type, ale myslím, že vzhledem k tomu, jak vypadá nové XK lze spíše čekat buď výrazné úpravy vzhledu, nebo úplně jiné auto. Nechme se tedy překvapit a hlavně držte palce. :-)
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "Yaroukh"
29. 9. 2005 15:20
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
Rozdily mezi F-Type a XK-180 jsou IMO pomerne nepodstatne. Co me spis desi, je to, cos naznacil - mozna snaha o pripodobneni novemu XK. Jestil mu daj podobne "vychytany" celni svetla, tak se prisambu TYDEN nepodivam na jejich web! :o))
neregistrovaný "Mytshuda"
29. 9. 2005 15:39
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
:-) no však každej na něco dojede... i Callum... No a rozdíly mezi F a 180 jsou hlavně 180ka je delší + má imho hezčí světla.. Také XK180 je myslím postavená na podvozku XK. Ale unáhlil jsem se, řekl bych že je mám rád obě tak nastejno.. Každopádně, kdyby se měl F-Type vyrábět, uvítal bych ho vpředu s optikou ala 180. Každopádně interiér má F-type mnohem lepší.. Pro ty co nemají přesnou představu, nebo se chtějí i jen pokochat.. ;-) [odkaz] :-)
neregistrovaný "Yaroukh"
29. 9. 2005 16:50
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
:o) nerikal jsem, ze mezi nimi nedokazu najit rozdil, ale tvarove jsou ty auta skoro stejny (F-Type se mi samozrejme taky libi vic)
neregistrovaný "Mytshuda"
29. 9. 2005 19:11
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
Ale jo, vždyž ty taky patříš mezi "vybrané"... takže bych nepochyboval ani jsem nechtěl říct, že by si nedokázal, nebo nevěděl o rozdílu mezi těmito "State Of Art" auty ;-) ...F-Type nebo XK180. Na XK180 se mi líbí to, že je delší (což k Jaguaru tak nějak patří ;-) ), přední světlomety, resp. jejich jednoduchá optika.. naopak na F-type působí moderněji, zejména bych vyzdvihl ostrý roh dveří a kapoty a překrásnou záď, boční skla nenásilně splývající vzad.. Interiér jednoznačně u F-type, u XK180 mi přijde dost, sorry za to slovo, kýčovitý, jak v úpravě se zelenou, tak i tou nepříjmnou (barva) hnědou kůží. Samozřejmě neměl jsem tu čest, takže jen z fotek. Lze říct, že je mezi nimi znát i ten malý (2,5 letý) rozdíl... Viz např. lišta na dveřích XK180.. Ale obě jsou to nádherná auta a pro mě vystihují pojem Jaguar jako vůz.... :-!
neregistrovaný "Marko"
30. 9. 2005 10:02
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
Ad. predne svetla / predok noveho XK. Ian Callum sa verejne vyjadril, ze jeho navrh predku bol povodne podstatne iny! Kvoli EU smerniciam o ochrane chodcov ale museli ten navrh dat do pocitaca, ktory vygeneroval takyto tvar! Vraj su od seba odlisne na 80 percent.. Toto povedal po tom co bol chudak, za ten predok skritizovany. ;-\
neregistrovaný "Mytshuda"
30. 9. 2005 10:19
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
Hmm, však už jsem to tu říkal, že nové XK je "ošklivé" kvůli ochraně chodců, a že mi je jedno, když auto narazí do chodce, jestli mu zlomí nohu v koleni nebo v kotníku... a tehdy mě někteří (ty ne ;-) ) "kamenovali" za to, že jsem strašnej "barbar", když je mi taková věc šumafuk.. ale mě opravdu je šumafuk!!! PS. no pak se Callumovi omlouvám, že jsem ho tolik hanil..
neregistrovaný "mates"
30. 9. 2005 13:11
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
Taky ze jsi barbar!:-) Jinak male coupe ANO, ANO, ANO, ANO s odkazem na F-type ANO, ANO, ANO, ANOANO, ANO, ANO, ANOANO, ANO, ANO, ANOANO, ANO, ANO, ANO >:-[]
neregistrovaný "Micek"
30. 9. 2005 18:07
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
Ty neumíš říct NE >:D >:D >:D
neregistrovaný "Yaroukh"
30. 9. 2005 14:04
Re: Uráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…
:o/
neregistrovaný "Mytshuda"
29. 9. 2005 15:06
Jsou na prodej...
Jedna klasika...
[odkaz]
A druhá.. V téhle barvě snad ještě krásnější než v "té pravé"
[odkaz] ;-) :-) :-) Slinty slinty
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ultraprovocationhadrcore.tuning"
29. 9. 2005 21:04
bez titulku
no jen ať se snažej ... z všech britských automobilek jsou na tom asi nejhůř a to pořád říkaj jak investujou a zlepšujou se ale skutek ZATÍM utek no :-( ... snad jim tohle pomůže a doufám že bude hezčí než nové Xk, které mě moc nechytlo ... ale držím jim palce :yes:
Rozbalit vlákno
0