Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chrysler Akino: japonské překvapení

Ještě v průběhu frankfurtského autosalonu Chrysler oznámil, co si připravil pro návštěvníky nadcházející autoshow v Tokiu.
Zpět na článek
23. 9. 2005 10:00
neregistrovaný "mates"
23. 9. 2005 10:05
neregistrovaný "JP"
23. 9. 2005 10:32
neregistrovaný "Micek"
23. 9. 2005 10:46
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 9. 2005 12:53
neregistrovaný "mates"
23. 9. 2005 11:40
neregistrovaný "ZZ"
23. 9. 2005 11:56
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 9. 2005 12:07
neregistrovaný "Micek"
23. 9. 2005 12:57
neregistrovaný "mates"
23. 9. 2005 13:23
neregistrovaný "GTI"
23. 9. 2005 13:30
neregistrovaný "ciello"
23. 9. 2005 14:24
neregistrovaný "Jozki."
23. 9. 2005 14:31
neregistrovaný "KRYŠTOF"
23. 9. 2005 15:08
neregistrovaný "ZZ"
23. 9. 2005 16:01
neregistrovaný "Jozef"
23. 9. 2005 17:17
neregistrovaný "Tamin"
23. 9. 2005 18:39
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 9. 2005 19:52
neregistrovaný "Tamin"
25. 9. 2005 18:18
neregistrovaný "Jozki"
26. 9. 2005 11:44
neregistrovaný "Johny"
neregistrovaný "mates"
23. 9. 2005 10:00
Lonesi
vidis, kam ten svet speje:-) Chrysler z bambusu, plasty budou urcite zmekceny bymbusovymi vyhonky, okna maji potah z ryzoveho papiru a do ostrikovacu se leje sojova omacka:-)
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "JP"
23. 9. 2005 10:05
Re: Lonesi
:yes: >:D
neregistrovaný "Micek"
23. 9. 2005 10:32
Re: Lonesi
No.. Co já vím, tak Lones už tak nějak na Chryslera zanevřel, takže snad mu to sandál nerozhodí.. ;-) PS. mail jsem dostal, platí však stále to co jsem psal... :-)
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 9. 2005 10:46
Re: Lonesi
Micek je v obraze. :-) DCX mně hýbe žlučí dávno. Jen pár současných Dodge se mi líbí natolik, že bych si nechal říct. Tam, kam chodím trávit většinu svého nevolného času občas má jeden souputník Dodge Ram s Hemi, který pořád vypadá, jako by sotva vyjel z továrny. No když jsem stál u tý dlouhý černý vodorovný kapoty, tak jsem ho málem poslintal. Teda jako to auto, ne toho souputníka. >:D (píšu obecně, protože tady to jinak nejde, jak jsem bohužel zjistil ;-\ ). Tak za Ram tleskám, ale tohleto, no designovali to Japíci pro japonské podmínky a je to znát. Nic pro mne. Leda přidělat dozadu držátko a používat to jako dětský kočárek. A o měkčení pro měkoty ještě někdy něco napíšu. >:-[]
neregistrovaný "mates"
23. 9. 2005 12:53
Re: Lonesi
Ja ti taky nechtel rozhazovat sandal!:-) Jen jsem poukazal na to, ze i tam kde si "to svoje" docela drzi se schyluje k takovym vecem;-)
neregistrovaný "ZZ"
23. 9. 2005 11:40
Re: Lonesi
>:D ;-)
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 9. 2005 11:56
Boj o zákazníka III.
Prodávat auta není jako prodávat rohlíky. Obzvlášť proto, že rohlíky jsou měkčený první den všechny, zatímco druhý den jsou všechny neměkčený. Prodávat auta je prostě umění. Mates večer zamyká Jaguar saloon a vzpomíná na terno, které se mu dnes povedlo. Najmout Srstku na reklamní kampaň byl prostě nápad k nezaplacení. Minutový televizní šot zní asi takhle: „No lidičky, tenhle útuleček sice nedává kočičky zadarmo, ale všechny jsou s rodokmenem. No a to víte, že hledají pánička nebo paničku, nejlíp bisexuální. A kastrovat nepotřebujou. Určitě se nestane, že byste ráno zjistili, že jich máte najednou víc, než jste si koupili. Třeba tahle kočička, hodí se k domku i do bytečku. Může i k dětem. A není vybíravá. Kvůli vám se naučila papinkat i naftičku. Sice se občas zakucká, ale ta úspora. A tahleta, ta není těhotná. To jen trochu zkombíkovatěla. Takže toho víc unese. No a pro soucitný dušičky tu už brzo budeme mít kočičku, které se stalo neštěstí. Už nemá čtyři válečky. O jeden přišla. Ale tři válce taky dobrý, kulhání skoro není vidět. Je přítulná, jen trochu nevěří lidem.“ Ale Matese ze zasnění vyruší podezřelý hluk za poblíž zaparkovanou Kií. Rychle se otočí čelem zpátky k prodejně, opře se o stěnu, zavře oči a zakřičí: „Před Picantem za Picantem, nikdo nesmí stát, nebo nebudu hrát.“ Opatrně se rozhlídne a co nejtišeji začne Picanto obcházet. Opět zaslechne kroky, jak se někdo schovává stále na opačné straně. Rozeběhne se rychle zpátky ke zdi, ve snaze opět zařvat kouzelnou formulku (doporučil mu jí na posledním sezení jeho psychiatr, když se mu Mates svěřil, že občas vídá velké krtky), jenže to už nestihne. Napůl cesty ho srazí k zemi neuvěřitelným skokem cosi černého. „Kdo si? Zoro?“ vydechne Mates. „Ne, jsem krtek.“ Uslyší odpoveď od toho, kdo mu sedí na zádech. Mates jen tiše zaúpí. „Je to jen sen, je to jen sen“ drmolí si dokola zdrcený Mates „krtci takhle neskáčou.“ „To byl náskok díky technice.“ odpoví krtek a už ho vleče svázaného do šourůmu VW a Audi. Tam už nedočkavě čekají postavy v černých plyšových oblecích. Opět to známé simultání pohupování v bocích a hororovou atmosféru dokresluje do dálky namodralé světlo vrhající obří logo VW. Před únoscem a obětí se automaticky otevřou se zasvištěním skleněné dveře. Mates začíná tušit, že kdyby možná nahradil svoje vrata z dubových fošen a kovaným velikým klepadlem ve tvaru jaguáří hlavy s kruhem v tlamě za podobnou novotu, zvýšilo by mu to prodeje. Ale teď má jiné starosti. Je posazen do nového absolutně měkčeného Passatu. Hlavní krtek s pochromovanýma písmenama G, T a I pověšenýma kolem krku na použitém rozvodovém řemenu se zhostí ochotně vysvětlování. „Všechny plasty jsou měkčené, dřevěné dekorace nahradil korek. Je měkčí na omak a je to korek ze zátek od vín, aby byl chutný i na oliz. Hliníkové ozdoby jsme vytrhali a nahradili staniolem. A proč že je ve středu volantu a před spolujezdcem polystyren? Náš vynález. Nahrazuje airbagy. Ze vzniklé úspory jsme mohli zmenšit spáry mezi jednotlinými díly na 0,01 milimetru. Vůz navíc obdržel maximální možné hodnocení za střet s chodcem. Speciální mechanismus, opět náš vlastní patent, navíc chodci při srážce vsune do kapsi naší vizitku s pozváním na zkušební jízdu.“ Mates začíná být mírně nalomen. „Hmm, cena taky ujde….cože?!! To je v Eurech?“ Vyskočí z auta tak rychle, že kdyby nebyl strop měkčený, udělá si bouli na hlavě, takhle mu Passat jen do vlasů připnul cedulku „Ich liebe VW.“ Dá se na zběsilý úprk. Za běhu si rozepne zip vzadu na kalhotech a ven vyjede jeho asi metrový plyšový ocas. Důležitá výbava na udržování rovnováhy. Hned na to může vyběhnout na sloup a odtamtud se přískokama blíží po konstrukci traverz pod stropem směrem k východu. Krtci zoufale pobíhají dole po dlaždicích z písku (měkčeného mramoru). Jeden křičí: „Rychle, přineste někdo vodní dělo.“ Mates při představě vodní lázně nelibě zaprská ale už se posledním skokem zhoupne k východu a poslušné dveře na fotobuňku ho pustí ven.
Rozbalit vlákno
12
neregistrovaný "Micek"
23. 9. 2005 12:07
Re: Boj o zákazníka III.
>:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes: :yes: :yes: bitevní kocour tě nemine... ;-) >:-[]
neregistrovaný "mates"
23. 9. 2005 12:57
Re: Boj o zákazníka III.
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes: :yes: :yes: Vracis se do starych koleji:-)
neregistrovaný "GTI"
23. 9. 2005 13:23
Re: Boj o zákazníka III.
>:D >:D :yes: Bravo, bravo. Ten rozvodovej řemen... to si pořídím >:D :yes: :yes: P.S. O přístrojovkách už tu nepíšu... nebo se mi bude smát i krtek >:D >:D :yes:
neregistrovaný "ciello"
23. 9. 2005 13:30
Re: Boj o zákazníka III.
>:D >:D >:D >:D ..ty spáry... >:D :yes:
neregistrovaný "Jozki."
23. 9. 2005 14:24
Re: Boj o zákazníka III.
:yes: >:D >:D papinkat i naftičku - to muselo boliet toto napisat co ? >:D
neregistrovaný "KRYŠTOF"
23. 9. 2005 14:31
Re: Boj o zákazníka III.
:yes: :yes: >:D
Kloubouček dolů, vážený pane! Už aspoň hodinku jsem se tak královsky nepobavil ;-) Fantazie bez hranic...jen tak dál!
neregistrovaný "ZZ"
23. 9. 2005 15:08
Re: Boj o zákazníka III.
Měkčený mramor >:D >:D >:D :yes: :-)
neregistrovaný "Jozef"
23. 9. 2005 16:01
Re: Boj o zákazníka III.
„To byl náskok díky technice.“ >:D >:D >:D :yes:
neregistrovaný "Tamin"
23. 9. 2005 17:17
Re: Boj o zákazníka III.
>:D >:D >:D >:D toho Srstku jakobych slyšel.... :yes: >:D ...
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 9. 2005 18:39
Re: Boj o zákazníka III.
Odpoledne jsem byl pryč a teď jsem líný jako veš. Takže všem děkuju za uznání naráz. :-) :yes:
neregistrovaný "Tamin"
23. 9. 2005 19:52
Re: Boj o zákazníka III.
no ještě aby sis stěžoval...............
neregistrovaný "Jozki"
25. 9. 2005 18:18
Re: Boj o zákazníka III.
:yes: >:D >:D
neregistrovaný "Johny"
26. 9. 2005 11:44
Chrysler?
Dovolte mi nieco povedat. Aj mne sa hnusi pomyslenie na Chrysler z bambusu do ktoreho sa pchaa sojova omacka.Pytam sa seba a aj vas- Kde sa podeli poctive americke automobily poriadnej velkosti s V6 alebo V8 motorom a vecne trvajucou kvalitou a designom? CO vsak povazujem za pozitivne na tomoto mini Chrysler-i je rozhodne jeho prisposobenie japoskemu trhu a dobre sance to pri diesly z A-cka ma aj v EU. Som rad ze Chrysler miesto blbych kecov o po*ebanych japoncoch im teraz ukazuje ze to vie a ze mozno coskor sa aj americke auta budu predavat japonsku a trocha im premiesaju trh. Ved ty ryzozruti sa pchaju vsade, ale teraz im treba ukazat silu a premiesat poradie. CO vy nato Mr. Toyoda? a Pan Honda je kde?
Rozbalit vlákno
0