Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Frankfurt živě: inovace Citroënu C3 - z káčátka dravec

Cé trojka dospěla. Baculaté a mírumilovné tvary úspěšného malého Citroënu v poslední době ostře kontrastovaly s hranatějším sourozencem C2 a stylově odlišným C4. Nyní se styl aspoň částečně sjednocuje, příď dostává agresivnější výraz ...
Zpět na článek
13. 9. 2005 15:12
neregistrovaný "ZZ"
13. 9. 2005 15:37
neregistrovaný "KRYŠTOF"
13. 9. 2005 17:05
neregistrovaný "RS"
neregistrovaný "ZZ"
13. 9. 2005 15:12
C3
Nóóóóó. Pěkné, pěkné. Tuhle jsem psal, že C3 je typické auto pro ženskou. Po tomhle faceliftu si v něm už dokážu představit i bejky ;-) 4% bude velmi slušet. Ta tmavá barva je taková elegantní. Jo, povedený krok. Ale dravec z káčátka? No to je kravina. Vždyť to vůbec není cíl toho vozu...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "KRYŠTOF"
13. 9. 2005 15:37
auto jen pro Saxánu????
Je to každým pádem designově povedené autíčko, ve své třídě nabízí prostorný interiér, nadprůměrný kufr + slušnou porci image, ale nepraktičtěji umístěné spínače el. okének mají snad jen automobilový dinosauři z let devadesátých! Řídil jsem ho jen pár km, ale opravdu jsem záměr ergonomů nepochopil. Řidič se musí odlepit od opěradla a pěkně se protáhnout, aby dosáhl na kýžené tlačítko. V dnešní době, kdy ergonomové navrhují i záchodová prkýnka, poněkud výstřední záležitost. Ale budiž, jinak je to opravdu povedený vozík!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RS"
13. 9. 2005 17:05
fejslift
inu, facelift jak na fábii. Změnilo se to k lepšímu, ale prakticky je to pořád to samé :-)
Rozbalit vlákno
0