Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dynavix Mobile 2005: Autonavigace z české dílny

Nabídka automobilek je velmi široká, zahrnuje jednoduché systémy vestavěné do autorádia až po samostatné systémy s velkými barevnými obrazovkami. Při rozhodování o systému autonavigace by neměly být opomenuty kapesní počítače a navigační programy.
Zpět na článek
neregistrovaný "Martin Kysela"
24. 1. 2006 15:09
kde sa chyta na TomTom navigator 5, pozrite si www.mypda.sk
na TomTom Navigator 5 sa absolutne nechyta, odporucam pozriet www.mypda.sk
neregistrovaný "Petr"
5. 9. 2005 23:12
Re: pocketkim
ve skutecnosti je mluvne slovo na videu trochu pozadu proti realu. zvuk je mnohem cistejsi, ty radky dole se daji ruzne nastavovat a za jizdy je tam spousta hodnot (video je ze simulace). Co ale neni z videa videt, je reakce programu na jizdu. Hlasova navigace je profi a pri sjeti z trasy se hned spocita nova trasa - bleskove. Funkce jako nastaveni podsvetleni, rezim den/noc, nastaveni hlasitosti, super databaze cilu, hledani az k cislum domu aj. - proste super. Chce to videt...
neregistrovaný "dodo"
5. 9. 2005 22:12
Re: pocketkim
nie zeby to nebolo dobre, no daco mi tam chyba, neviem to presne vysvetlit
neregistrovaný "dodo"
5. 9. 2005 22:11
Re: pocketkim
videl som, no nejako ma to neoslovilo.
neregistrovaný "dodo"
5. 9. 2005 22:10
Re: pocketkim
Dynavix a navigon sme popravde neskusali, Tomtom 5 ano, no nejako nam nesadlo ovladanie.
Mali sme naposledy na test GARMIN street pilot XXX, ten sa nam zdal najlepsi a asi na neho prejdeme.
neregistrovaný "petr"
5. 9. 2005 20:57
Re: pocketkim
proc se nepodivas na video?
neregistrovaný "Kuba"
5. 9. 2005 18:01
Re: pocketkim
Ve vsem. ale hlavne je to navigace - to znamena ze vam rika a ukazuje kudy jet, na rozdil od pochybneho pipani Kimu. doporucuji TomTOm 5 nebo Dynavix - ale pro slovensko je volba zatim pokud vim jen Kim nebo Navigon
neregistrovaný "dodo"
5. 9. 2005 13:35
Re: pocketkim
hmmm, v com je dynavix az o tolko lepsi?
Neviem, neskusal som a necham si poradit.
Ktory navigacny SK a CZ by ste odporucili?
neregistrovaný "Petr"
4. 9. 2005 23:03
Re: pocketkim
Tak Pocket KIM opravdu nesaha Dynavixu ani po kotniky (netroufam si nazvat ho navigaci :no: ). Pravda ale je, ze Dynavix nema zatim funkce jako Knihu jizd, ale je to uplne novy program a nove funkce v temi rychle pribyvaji >:D
neregistrovaný "dodo"
4. 9. 2005 21:16
pocketkim
nechcem robit reklamu, my jazdime s pocketkim CZ a SK sme s nimi velmi spokojni, mozno preto ze nejako hlbsie sme ine netestovali. CZ je v pohode, SK je omedzenejsia no velmi pomoze. A chlapci na kamionoch sa boja funkcie monitorovania prejdenej trasy, resp. dodrziavanie prestavok. Tacho odrbu, Pocketkim zatial nie, aspon dufam.
neregistrovaný "bob"
2. 9. 2005 22:10
Dynavix je super
máme zatím ve firmě jeden a teď budeme objednávat druhý. Asi pořídíme další servisním technikům, ušetří to spoustu času a peněz.
neregistrovaný "Petr"
2. 9. 2005 20:03
Re: nema konkurenci?
Znam oboji a prijde me Dynavix lepsi nez TomTom. Navic vyrobce je mistni - fakt bleskova odezva technicke podpory, reaguji na prani uzivatelu a rychle dopnuji nove funkce. Evropa ma byt ted nekdy a 3D ma byt do konce roku... A aktualizace jsou zdarma.
neregistrovaný "anonym"
2. 9. 2005 18:13
Re: Vhodna GPS do auta.
Zajímalo by mě, jestli existují navigační systémy "personalizované" pro nákladní vozy, tzn. že program naplánuje cestu tak, aby se vozidlo nedostalo třeba k nízkému podjezdu pod který se nevejde, nebo k nízkotonážnímu mostu, přes který se nedostane.
neregistrovaný "Kuba"
2. 9. 2005 11:29
Re: nema konkurenci?
prave ze tam je pokryti celych cech. tou moravou sem myslel celkem znamou chybu u TT - na morave mala mesta a vesnice nejsou na rozdil od cech s kompletni ulicni siti ale jen castecnou ale rozhodne to neni zadna tragedie a zadne mesto nebo vesnice tam nechybi. problem je pouze ten ze nektera mista na morave nejdou vyhledat - to je chyba programu jinak v podkladech fyzicky jsou
neregistrovaný "Jan"
2. 9. 2005 10:28
Re: nema konkurenci?
Ono je to právě ono. Mě se líbí pokrytí celé ČR a ne jen čechy kolem prahy.
neregistrovaný "Kuba"
1. 9. 2005 20:10
nema konkurenci?
nechci vam brat iluze ale ja jezdim s TomTomem 5 a myslim ze pokryti mapy je rozhodne srobvnatelne (az na moravu a mensi mesta tam to uznavam) a pokryti body zajmu taky. myslim ze je to vice nez zdatna konkurence, navic levnejsi a v cene je mapa cele evropy. a 3D navigace je spicka
neregistrovaný "Jan"
1. 9. 2005 13:39
Re: Vhodna GPS do auta.
nejlepsi je NAVMAN (mercedes mezi navi), zel zatim nenabizi mapy pro vychod. eu. Asi by ho pro vysokou cenu lide na vychode nekupovali
neregistrovaný "Jak Kočíř"
31. 8. 2005 19:55
Vhodna GPS do auta.
Autor článku zapoměl na produkty YAKUMO nebo TYPHOON, které mají integrované GPS přímo v PDA a jsou dodávany s veškerým příslušenstvím vhodným pro použití v autě.

[odkaz]

[odkaz]