Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Carlsson CD20: doping pro třídu B

Třída B zaujímá ve výrobním programu Mercedesu pozici většího, ale také sportovnějšího sourozence třídy A. Carlsson má však o sportovním voze trochu jiné představy.
Zpět na článek
neregistrovaný "Paul"
16. 8. 2005 21:46
Re: Mercedes-Benz
Dík. To je Mercedes. Kdo nezkusí, nepozná. Nezabouchne ony mohutné dveře, na kterých je snad patero těsnění, nesuslyší ten samet V6, V8 či doknce hvězdných V12. Symbol spolehlivosti a bezpečí, který člověku dodává ony pocity...
neregistrovaný "MarioV8"
16. 8. 2005 21:13
Re: Mercedes-Benz
Hezky napsane! Taky mam jednoho doma! Akorat tech koniku je mene... Vase stastna hvezda na vsech cestach!
neregistrovaný "eurus"
16. 8. 2005 15:39
Re: Mercedes-Benz
pán je znalec
neregistrovaný "Paul"
16. 8. 2005 12:46
Mercedes-Benz
Automobilka, jejíž třicípé hvězdě odolá snad jen málokdo. Toho, kdo odolává, dostane AMG, Brabus nebo Carlsson. Auta, která dávají smysl. Samotný pohled zpoza volantu na hvězdu, pyšně se ukazující na mohutných kapotách, zažene depresi, uvolní řidiče a dá mu pocit, že je v bezpečí, ve světě, kde vládne ticho, klid, bezpečí, prostě svět Mercedes-Benz. Splnit jakékoli přání zákazníka je hlavním úkolem této trojky. Auta, která nastárnou. To je Mercedes-Benz.
neregistrovaný "ZZ"
16. 8. 2005 09:19
Re: Modelová řada
Dyť to říkám, že je to trapárna Zajímalo by mě, kolik toho prodali a komu...
neregistrovaný "nos"
15. 8. 2005 21:46
Re: Modelová řada
a viano od brabusu ti nestaci ? www.motormania.sk/ art.ltc/1076
neregistrovaný "Micek"
15. 8. 2005 20:51
Re: Modelová řada
určitě!
neregistrovaný "ZZ"
15. 8. 2005 20:33
Re: Modelová řada
Já myslím, že to dělají jen, aby mohli nabízet upravenou kompletní modelovou řadu MB. Dělají Carlssoni tuning i na Sprinteru?
neregistrovaný "Jirka"
15. 8. 2005 14:55
bez titulku
Vůbec nechápu, kdo si to auto koupí. Tomu, kdo zvolí jakýkoliv MPV na trhu je podle mě úplně ukradený, jak sportovně se auto chová.... MPV nekupují řidiči nadšenci....
neregistrovaný "AliK"
15. 8. 2005 14:05
Re: Fajn
Ty kola sou ok,akorat lidi od Carlssona nedelali asi pruzkum kvality povrchu vozovek v CR .Jinak auto pekny,ta cena asi uz tak pekna nebude
neregistrovaný "Micek"
15. 8. 2005 14:01
Re: Fajn
no jo, to je na tu rodinu nerodinu ještě před dorostem.. nikdy jsem neslyšel o poruchovosti Carlssonů, ale možný je vše.. no a jako na letný nemaj silnici snad nikde... ale je to aspoň efektní, ty nízkogumy
neregistrovaný "Tibby"
15. 8. 2005 13:57
Re: Fajn
Cena je jedna věc, ale co ty včechny řeči o šílené nespolehlivosti/poruchovosti těchto übervozů? A taky ty nízkoprofily..to nelze rozumně používat Když si představím, že s timhle vozím rodinu (je to rodinný vůz, ne?) po silnici na letné před spartou... Asi bych měl na krku rozvod a dorost u ortopeda. Ne že bych ten dorost měl, ale až se jednou někdy oženim, tak si ho (nejspíš) pořídím
neregistrovaný "Micek"
15. 8. 2005 13:51
Fajn
a co to koštuje?? .. asi bych nebyl ochotnej tolik investovat do takovýho auta...