Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet Spark také s automatem

Chevrolet Spark bude možné v Evropě pořídit také s čtyřstupňovou automatickou převodovkou, oznámila automobilka.
Zpět na článek
27. 7. 2005 11:43
neregistrovaný "anonym"
27. 7. 2005 11:58
neregistrovaný "ciello"
27. 7. 2005 14:39
neregistrovaný "Coroner"
27. 7. 2005 16:43
neregistrovaný "Ace2"
27. 7. 2005 16:56
neregistrovaný "mates"
28. 7. 2005 09:43
neregistrovaný "anonym"
27. 7. 2005 18:57
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 21:39
neregistrovaný "Marko"
28. 7. 2005 00:47
neregistrovaný "Yaroukh"
28. 7. 2005 09:01
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 20:11
neregistrovaný "Michal H"
27. 7. 2005 21:10
27. 7. 2005 22:02
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 22:18
27. 7. 2005 22:41
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 22:47
neregistrovaný "Marko"
28. 7. 2005 09:55
neregistrovaný "Coroner"
28. 7. 2005 10:01
neregistrovaný "Marko"
28. 7. 2005 11:06
neregistrovaný "Coroner"
28. 7. 2005 11:23
neregistrovaný "Marko"
28. 7. 2005 11:34
neregistrovaný "Coroner"
28. 7. 2005 12:02
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 22:58
neregistrovaný "misoo"
27. 7. 2005 23:17
neregistrovaný "genX"
28. 7. 2005 08:35
neregistrovaný "Lonestarstate"
28. 7. 2005 00:52
neregistrovaný "Yaroukh"
28. 7. 2005 14:05
neregistrovaný "mates"
29. 7. 2005 15:59
neregistrovaný "Micek"
neregistrovaný "anonym"
27. 7. 2005 11:43
tohle se musi prevrhnout jen kdyz zafouka ;)
... no mam pocit, ze tohle auto se prevrhne v "losim testu" tak pri 45km/h ... nemam v umyslu ho hanit ... jen chci navazat na predchozi diskusi o Loganu ... je fakt, ze od nekterych aut se proste nedaji cekat zazraky, ale meze v jakych se testuji asi bezny ridic nikdy nebude ... a o tom to je
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "ciello"
27. 7. 2005 11:58
Re: tohle se musi prevrhnout jen kdyz zafouka ;)
..no jenže ve městech nefouká tolik, že by se to mělo převrhnout... to jsem zase klidný.... Jasně Punto nebo Panda to není, ale kdo chce nový auto, nezáleží tolik na designu nebo zpracování a vlastnostech a rozhoduje cena.. tak myslím, že mají svoje místo....
neregistrovaný "Coroner"
27. 7. 2005 14:39
Re: tohle se musi prevrhnout jen kdyz zafouka ;)
A taktiež nebehajú po meste losy... hihi takže sa im netreba vyhýbať.
neregistrovaný "Ace2"
27. 7. 2005 16:43
Re: tohle se musi prevrhnout jen kdyz zafouka ;)
tak ve městě máš zase Mesíky na skůtrech
neregistrovaný "mates"
27. 7. 2005 16:56
Re: tohle se musi prevrhnout jen kdyz zafouka ;)
V tom pripade by se mel delat messengerovsky test a ten losi prenechat severskym zemim a Kanade Navrhni to tem testovacum jako zlepsovak Metodika by se urcite musela dopilovat, protoze ten poslicek je vyrazne mensi nez los, jeho chovani je predvidatelnejsi a bude asi mirne rychlejsi ( a asi vic smrdi ).
neregistrovaný "anonym"
28. 7. 2005 09:43
Re: tohle se musi prevrhnout jen kdyz zafouka ;)
ale zase je na silnicich spousta der, ktere neni radno projizdet
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 18:57
Off topic, but perfect!
Posledne dni nemam vobec cas sa zapajat do diskusii, ale toto vam musim ukazat. 1.) oficialna skica od Porsche - 2009 Panamera! Nadhera! Koncept takmer iste na IAA: [odkaz]
2.) mozna podoba nastupcu Ferrari 575M Maranello - podla niektorych zdrojov uz tiez na IAA: [odkaz]
Rozbalit vlákno
5
27. 7. 2005 21:08
Re: Off topic, but perfect!
Je vidět, že PORSCHE bude PORSCHE. A pozor na Ferrari - vidím tam předek parádně zakousnutej do šedesátejch let... Starý pán by měl určitě radost...
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 21:39
Re: Off topic, but perfect!
Musim povedat, ze to Porsche ma prijemne prekvapilo. Cakal som nejakeho priserneho mackopsa na sposob Cayenne. Ale tu sa ten 4dverak ukazuje ako....kto by bol tusil, ze to raz poviem....nadherny krok spravnym smerom. tak len dufam, ze ta realita nebude daleko od tohto obr. Teraz fakt drzim Porsche palce. A Ferrari - ano, ten "kukuc" (naraznik) pripominajuci 250 GT a spol. je ciro-cira nadhera. Inak, ked vymenis v adrese jenotku za dvojku, je tam obr. odzadu. Vsimni to riesenie za prednym kolesom. Je trosku radikalne, ale necatli sme nakoniec pred par mesiacmi, ze Ferrari chysta radikalnu zmenu designu? A toto by tomu mozno aj zodpovedalo. napriek tomu si ale myslim, ze tu sa autor Ferrari z toho tal. magazinu nechal trosku uniest. Realita asi nebude az taka dramaticka....
27. 7. 2005 21:51
Re: Off topic, but perfect!
Vyměnil jsem 1 za 2 - je to velice potentní...
neregistrovaný "Yaroukh"
28. 7. 2005 00:47
Re: Off topic, but perfect!
Mne to Porsche prijde nuda-nuda-sed-sed ... Od GT, Cayenne, novy 911 - i tohle vypada, ze bude porad to stejny. (Chapu, ze dokud se to dobre prodava, zakaznik asi noc noveho nechce.)
neregistrovaný "Marko"
28. 7. 2005 09:01
Re: Off topic, but perfect!
Ano, 911 je dokola furt to iste. To je pravda. Ale toto aspon zboku vyzera tym predlzenim a zadnu castou dost dynamicky. Firma, ktora neodbitne opakuje ten isty namet u 911 a teraz uz aj u Boxtera (Cayenne nepocitam - to je fujto, a Carrera GT prilis exkluzivna a kratko vyrabana vec) potesi kazda zmena.
neregistrovaný "Michal H"
27. 7. 2005 20:11
tak akorát
Tak má vypadat auto. Přiměřeně velké, přiměřeně rychlé. Myslím, že podvozek bude ok. Někdo tady psal o převracení. Já myslím, že ševrolet by si něco takového na triko nevzal, takže předpokládám jízdní vlastnosti zhruba jako fiesta nebo něco podobného. Do města se hodí spíš ten automat a na rozjezdu taky nebudu brzda. Shodli jsme se s manželkou, že do toho ševroleta asi půjdem. Přece je to jenom kus ameriky a ta nízká pojistka...
Rozbalit vlákno
14
27. 7. 2005 21:10
Re: tak akorát
Půjdete do něho každej, nebo napůl Ty nás teda trénuješ
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 22:02
Re: tak akorát
No neda mi to nezareagovat.... Tej ameriky v tom nie je ani kusok, a uz vobec nie kus. (teda ak neratam kusok toho znaku vpredu a vzadu napis znacky). Zato je v tom kus Korey. Chvalabohu Juznej. Ked to ludia u Daewoo navrhovali, ani este nevedeli, ze to nebude druha gen. Daewoo Matiz, ale nejaky Chevy Spark. To iba potom GM rozhodlo, ze auta Daewoo bude mimo ROK predavat ako Chevy. Cim nas GM, ako by GTI povedal, dost "vytrenovalo". Mat malilinky Chevrolet z Korey - skrz naskrzk korejsky, to je... . Tym len chcem povedat, ze Chevrolet si pri tomto aute nestihol nic moc dovolit, alebo nedovolit. Vsetko si totiz dovolili korejci. A "dovolili si" podla mna dost! A propos, jazdne vlastnosti. V nejakom britskom teste (tie nebyvaju neobjektivne- obvykle) som sa docital, ze Chevy Spark je este horsi, nez jeho prva generacia v podobe Daewoo Matiz. Inak, co sa jazdnych vlastnosti tyka: dost pochybujem, ze to auto bude dosahovat kvality Fabie, Pola, Corsy a spol. A uz urcite nie Fiesty, ktora je znama , rovnako ako ostatne Fordy, vyrazne nadpriemernymi jazdnymi vlastnostami. Nechcel som Ta tymto odradzovat od kupy auta, je to Tvoja / vasa volba, ale myslim ze existuju aj lepsie volby. (Ak teda nie je hlavnym kriteriom cena, ako uz bol vyssie podotkol kolega ciello).
27. 7. 2005 22:18
Re: tak akorát
Pěkně napsáno Pozor na MichalaH, je to šibálek... dělá si z nás legraci...
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 22:41
Re: Srandicky? tak sorry!
Aha....tak to sa ospravedlnujem, ze som to bral vazne. Dnes rano som totiz zazil toto a uplne vazne: znama ma poziadala o to aby som s nou a jej muzom isiel vybrat nove auto. Okey. Ona vybrala Fiestu. Okey. Ideme k Fordovcom. Po ceste zistujem, ze jej muz povazuju kupu Fiesty za vyhadzovanie peniazov. Po dalsej chvili, ze vobec kupa auta je vyhadzovanie peniazi. A kym sme dosli k fordovcom, ze vobec kupa cohokolvek je vyhadzovanie penazi. Pri Fieste sa jeho postoj prejavil naplno a oznamil nam, ze ked chceme vidiet dobre auto, musime do Peugeotu - skuknut 207! Jeho zena, kedze ma veci nastudovane, sa ohradila, ze taky Peugeot nie je. On jej na to, ze je slepka a ze sa ma spytat toho odbornika co zobrali zo sebou (ako mna). Ja som sa mu snazil taktne vysvetlit, ze v poctoch nie je nalepsi a ze sa bud sekol o jedna, alebo o stojedna. Uz som nebol odbornik. Zacali sa ale veci diat! Smer Blue Box Peugeta. V souruuume na predavaca uplne vazne: Mohli by ste nam ukazat P 207? (Ja som sa skryval za 807, pretoze som cakal, ze ako najvacsie auto okolo zakryje tu hanbu. Jeho, zena bola dvadsat krokov za nim.)Predavac na to samozrejme ze tak auto nema. Chlapik nato vyrobil skandal, ze ak mu nie su schopni ani predviest P 207, tak uz P nikdy nechce.A ze predavac sa v tom nevyzna, atd... TOTO UPLNE VAZNE. Cesta spat: Ja a jeho zena ticho. po trapase co sme zazili sa ani inak nedalo. taky trapas si uz ani nepamamtam. Chlapik spokojny s tym, ze mu nikto nevyvratil ze neexistuje P 207. A ja sa dufam, ze P. predstavy 207 co najskor. Pretoze ak by to urobil buduci tyzden, chlapik bude na koni. Tak preto moja reakcia na Michala H. Takze este raz sorry, ze dnes som nepochopil srandu.
neregistrovaný "Marko"
27. 7. 2005 22:47
Re: Srandicky? tak sorry!
...A ja sa dufam .... 207 co najneskor.... (Pardon za chyby, vsetky)
neregistrovaný "Coroner"
28. 7. 2005 09:55
Re: Srandicky? tak sorry!
Úprimnú sústrasť... Asi by som sa ani nepriznal že takého magora poznám. Keď sa raz v niečom nevyznám, tak nerobím machra. Inak som na parkovisku omrkával 1007, uff, no neviem, treba mať na kúpu niečoho takého "gule".
neregistrovaný "Marko"
28. 7. 2005 10:01
Re: Srandicky? tak sorry!
Ja ho ani nepoznam, vcera som ho videl prvy krat. A myslim, ze naposledy. Jeho zena je akurat kamoskina kamaratka. Takze ju tiez viac-menej sprostredkovane. Kamaratka mi hovorila, ze on je svosky - ale do vcera som si pod tym nevedel nic konkretne predstavit. Inak, ja si myslim, ze v poslednej dobe treba mat odvahu na akykolvek Peugeot.
neregistrovaný "Coroner"
28. 7. 2005 11:06
Re: Srandicky? tak sorry!
Súhlas, nejak si neviem zvyknúť na tie ich "tlamy" a pri 407 aj na ten pretiahnutý čumák. Osobne nemám s Francúzkymi autami dobré skúsenosti, sklamal ma Renault i Peugeot, Citrák som nemal no C3 si pred pár mesiacmi kúpil foter no ten jazdí minimálne takže by mu to mohlo vydržať. Predával 9 ročnú Cordobu a mala nabehané 70.000km.
neregistrovaný "Marko"
28. 7. 2005 11:23
Re: Srandicky? tak sorry!
Ja mam teraz aktualnu Lagunu - a spanombohom! Pri predaji som netusil, ze okrem benzinu to auto bude zrat aj moje nervy.
neregistrovaný "Coroner"
28. 7. 2005 11:34
Re: Srandicky? tak sorry!
Hmm, tak tak, najviac ma štve že na tých autách odchádzajú veci ktoré s nabehanými km nemá nič spoločné. Odišiel mi centrál, zadný stierač, regulátor ventilácie a bonbónik - za jazdy odpadol vzduchový filter!!! Nehovorím o motore kde praskla rozvodová reťaz, brrr...
neregistrovaný "Marko"
28. 7. 2005 12:02
Re: Srandicky? tak sorry!
?....u mna: palubny pocitac - funkcia dojazdu do najblizieho cerpania. 2x uvolneny kryt vyfuku. Uvolnene tesnenie ramu dveri. Uvolneny vnutorny plastovy prah dveri. Nefungujuce radio ako dosledok neprijatia kodu (teraz sa kod nasiel, ale zistilo sa, ze radio niekto pred predajom vymenil za ine!). 3x preprogramovany motormanagement (z toho 2x zvolavacka). Auto bolo pred 3,5 rokmi kupovane ako nove! (A toto su iba veci na kt. si teraz spomeniem).
neregistrovaný "misoo"
27. 7. 2005 22:58
Re: Srandicky? tak sorry!
jasne, ja by som do toho chevroletu, tiez siel... je to prava amerika, dlhe, siroke s obrovskou kapotou a s vodnymi postelami namiesto sedaciek... nieco ako manta v morskej risi... ziadna skapata akvarijna rybka...
neregistrovaný "genX"
27. 7. 2005 23:17
Re: Srandicky? tak sorry!
a ten HEMI v tom
neregistrovaný "Lonestarstate"
28. 7. 2005 08:35
Re: Srandicky? tak sorry!
Máš dobrý vkus. Logo holt dělá s autem divy.
neregistrovaný "Yaroukh"
28. 7. 2005 00:52
krok vpred
Co se designu tyce, je to rozhodne zmena k lepsimu. ("A matesovi se urcite ulevilo, ze to ma i novy jmeno." ;o)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "mates"
28. 7. 2005 14:05
Re: krok vpred
Neboj, timhle komplexem jsem netrpel
neregistrovaný "Micek"
29. 7. 2005 15:59
bez titulku
zlatý VW Lupo
Rozbalit vlákno
0