Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová centrála GM Powertrain Europe

Po rozpuštění společného podniku GM Fiat Powertrain Group letos v květnu vznikla v Turíně nová centrála zaměřená na vývoj a výrobu motorů a převodovek. Asi 130 zaměstnanců, kteří dříve pracovali v GM Fiat Powertrain pracuje na vývoji vznětových motorů.
Zpět na článek
24. 6. 2005 10:36
neregistrovaný "GTI"
24. 6. 2005 11:06
neregistrovaný "ciello"
24. 6. 2005 11:21
neregistrovaný "Správce"
24. 6. 2005 11:42
neregistrovaný "ciello"
24. 6. 2005 11:44
neregistrovaný "Lonestarstate"
24. 6. 2005 12:16
neregistrovaný "GTI"
24. 6. 2005 14:07
neregistrovaný "ciello"
24. 6. 2005 14:23
neregistrovaný "GTI"
24. 6. 2005 14:28
neregistrovaný "ciello"
neregistrovaný "GTI"
24. 6. 2005 10:36
GM DOVOLÍ
jen letmou, ovšem aktuální odbočku - tak jsem to ráno zprubnul - otevírám garáž, beru cyklohelmu, jeden nikdy neví... lezu do auta, vzadu autosedačky, nemám sice děti, ale co kdyby někdo cestou potřeboval odvézt...vyjíždím a - bodík, nemám pas... vystupuju, zavírám dveře garáže a jedu...áááá nesvítím - bodík, ... najíždím na kulaťák, nějakej ožrala tu krouží od půlnoci... tak se tam vtěsnám a jen tak tak stačím vyjet - jenže nestačím dát blinkr - bodík... do toho mi píše někdo zprávu - jsi děda, - hergot, vždyť já nejsem ještě ani táta ... (teda doufám)... to jsou fóry , tak to vyšokovanej zaseknu na zákazu stání - bodík. V klidu se rozjedu, bližím se k přechodu - sleduju nejakého potenciálního sebevraha, co péruje v kolenou na chodníku, tak zastavím a do mě to zezadu napere nějakej blázen, mám další 4 body za ohrožení jiného řidiče..., už to ani nepočítám... nejhorší bylo, že jsem si spletl ještě k tomu městskýho strážníka na Simsonu s Pekelným andělem, a to už bylo moc i na záštitu bezpečnosti u nás na vsi. Kulka naštěstí proletěla skrze zadní a přední okno... No, dostal jsem k těm bodíkům doživotí, to by ještě šlo, ale jak já si je teď odmažu....
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "ciello"
24. 6. 2005 11:06
Re: GM DOVOLÍ
..hele tady nejsme na kuželkách... tady nejde o to nasbírat co nejvíc za jednu session... no ale pokud ten blázen co to do tebe napral zezadu má pojištění u Český... tak je to v klidu... brácho...a uber plyn... no takže teď budeš na tom přechodu pérovat v kolenech ty... No jéje... to abych si dával bacha.... A kolik má vlastně promile jedna Chivaska.... to abych si spočítal body....
neregistrovaný "Správce"
24. 6. 2005 11:21
GM nedovolí
Patří k základní etiketě psát k tématu.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "ciello"
24. 6. 2005 11:42
Re: GM nedovolí
Tohle ale moc k tématu nebylo.....
neregistrovaný "Lonestarstate"
24. 6. 2005 11:44
Re: GM nedovolí
Patří k základní etiketě neměnit si nickname na jediný příspěvek. Co že tu vlastně spravuješ?
neregistrovaný "GTI"
24. 6. 2005 12:16
TÉMA TÉMAT
Zkouším psát k tématu... ale nějak mi to moc nejde... ono, psaní k tématu... to je téma samo o sobě. Někdy napíšeš geniální myšlénku a neruzumíš jí ani sám, pak třeba najednou z ničehonic chceš něco k tématu napsat, jenže vidíš, že ti uteklo téma samo... není to prostě jednoduché. Ale, abych byl konkrétní, je jedno téma, na kterém se shodnou všichni - a sice, že je hodně témat, u nichž forma vítězí nad obsahem... ovšem ještě více je témat, u nichž obsah vítězí nad formou... v podstatě lze jen těžko najít spojnici mezi těmito, sice neantagonistickými vztahy, nicméně vztahy u nich historicko globální metodou empírie nelze než dojít k závěru mírné odlišnosti, přesto určitou paralelu zde akcentovat nepochybně lze. A právě míra podobnosti těchto vazeb konfrontovaná s nepřímou úměrou panující v přesvědčení o opaku, dává jednoznačnou odpověd ve prospěch optimistického směřování při hledání vzájemné korelace, a to jak v čase, tak v prostoru. No, co dodat závěrem... asi už nic...
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "ciello"
24. 6. 2005 14:07
Re: TÉMA TÉMAT
.. tak sem si to přečetl 3x... pak jsem si raději 5x zopakoval - strč prst zkrz krk - pak sem šel na cigáro a přišel jsem na to, že se asi raději v září nahlásím zpět do školy.... až se mi z toho zamotala hlava... No ale k tomuto tématu nemám co bych dodal, tak nebudu zabírat místo plodnějším a verbálně vyzbrojenějším kolegům, kteří by tu mohli ledacos přidat.. NO, co dodat závěrem... asi si rozmotám jazyk... půjdu opět na cigáro a zkusím to přečíst ještě jednou... třeba se popáte neztratím u druhé věty... a nějakýmu slovíčku z té latiny porozumím...
neregistrovaný "GTI"
24. 6. 2005 14:23
Re: TÉMA TÉMAT
No jo, ty aby ses neozval P.S. prosím tě už to nečti. Třeba bys došel k závěru, že jsem nepsal k tématu... a tu už bych nesl těžce
neregistrovaný "ciello"
24. 6. 2005 14:28
Re: návrat k TÉMATU
... by mě zajímalo, kolik zaplatí General Motors Powertrain Europe účet za telefon...