Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autotelegraaf: Seat chystá kombi Toledo Vario

Nizozemský server Autotelegraaf.nl zveřejnil zprávu, podle které by se již příští rok mělo na trhu objevit nové Toledo s karosérií kombi...
Zpět na článek
11. 5. 2005 09:43
neregistrovaný "empi"
11. 5. 2005 10:02
neregistrovaný "ciello"
11. 5. 2005 10:05
neregistrovaný "radio"
11. 5. 2005 10:15
neregistrovaný "JP"
11. 5. 2005 14:06
neregistrovaný "Manga"
11. 5. 2005 10:37
neregistrovaný "zigi"
11. 5. 2005 10:41
neregistrovaný "theo"
11. 5. 2005 11:06
neregistrovaný "Marko"
11. 5. 2005 10:50
neregistrovaný "GTI"
11. 5. 2005 15:26
neregistrovaný "pikapik"
9. 7. 2005 16:55
neregistrovaný "wartburg"
11. 5. 2005 10:51
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 11:06
neregistrovaný "Marko"
11. 5. 2005 11:10
neregistrovaný "Marko"
11. 5. 2005 11:21
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 11:38
neregistrovaný "Marko"
11. 5. 2005 11:56
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 13:44
neregistrovaný "GTI"
11. 5. 2005 15:45
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 15:34
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 12:03
neregistrovaný "von Richthofen"
11. 5. 2005 14:02
neregistrovaný "petr"
11. 5. 2005 15:33
neregistrovaný "pikapik"
11. 5. 2005 17:50
neregistrovaný "Karl"
12. 5. 2005 17:19
neregistrovaný "pikapik"
11. 5. 2005 19:21
neregistrovaný "ricz"
28. 5. 2005 19:13
neregistrovaný "Dr.Diesel"
11. 5. 2005 20:46
neregistrovaný "Dano"
17. 5. 2005 13:09
neregistrovaný "Palo"
19. 11. 2005 20:16
neregistrovaný "Manekyn"
neregistrovaný "empi"
11. 5. 2005 09:43
Hmm
Sice se mi to moc nelibi, ale priznivce si to asi najde ...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ciello"
11. 5. 2005 10:02
Avia
..to je hrozný auto... nevím k čemu bych to přirovnal, ale zadek má ještě větší převis než Passat skoro jako Avia.... to když to naložím a rozjedu se, tak se musím převrátit... dost odpudivý...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "radio"
11. 5. 2005 10:05
OBLUDÁRIUM
no vím, že to bude voda na mlýn jednomu spisovateli, přesto to napíšu - to už i ten passat je hezčí. spisovatel by však neměl zapomenout, že být předposlední v žebříčku krásy aut zase taková výhra není ...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JP"
11. 5. 2005 10:15
Seredky
No vypada to, ze pro vetsinu lidi se Seat stal sbirkou seredek. Docela me zajima, jak se na ne budou lidi divat tak za rok. BMW jeste nedavno taky bylo obludne a kdyz dostatecne s predstihem predstavuje sve modely, aby si lidi mohli zvyknout, tak to docela jde. Nehcci tohle srovnavat s BMW - to totiz nejde - ale urcite se za par mesicu najde dost lidi, kterym se to bude libit. (Jinak souhlas s prilis velkym zadnim previsem....)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Manga"
11. 5. 2005 14:06
Re: Seredky
Ano, možná se začnou líbit, ale problém Seatu je v tom, že Altea, Leon, Toledo i tohle vypadají stejně..
neregistrovaný "zigi"
11. 5. 2005 10:37
seaty
pamatujete seat tango?kde ten jenom zmizel?to byla parada,takovy posel toho jak budou seaty vypadat.kdyz prisla altea vypadalo to jako krok spravnym smerem,ale co je toto? v seatu byli nejspis tak nadseni ze sveho vytvoru,ze se asi jeste dockame 5. a 6. a X. varianty stejneho modelu.no na to,ze chteji byt sportovni znackou,ktera ma chytnout za srdce teda nic moc...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "theo"
11. 5. 2005 10:41
lochnesská příšera
Tak to už je dost silný kafe... vypadá to, že Valtro di Silva co šel k Seatu od Alfy se pomátl nebo v tom nemá prsty
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Marko"
11. 5. 2005 11:06
Re: lochnesská příšera
Steve Lewis spachal Toledo aj Leon
neregistrovaný "GTI"
11. 5. 2005 10:50
POZDRAV Z TOLEDA
Můj první pohled (foto) na Toledo měl dohru na WC Fakt jsem nevěřil, že se to bude takhle vyrábět. Asi moc nejdou, protože si nevybavuju, že by proti mě na silnici jel. A kdybych ho předjížděl, tak to bych nezapoměl určitě. Jenže. Já ho jel, a před tím než jsem ho jel jsem ho naživo sjel. Můj naturel, estetika, a cítění o autech vůbec je na hodně honů vzdálené estetice nového Toleda. Jenže. Já na něho koukal ze všech potřebnejch stran a - normálně mi do hlavy přitom vjela myšlénka, že to není nelogické, že to není trapné, prostě, naživo to zapůsobí úplně jinak, celistvě, a to i s tím kufrem. A mám obavu (jo, zatím tomu říkám obava), že tenhle jakostyl se stane stylem. Vevnitř je to prostorné, vysoký posaz, tak nějak na mě složité, mělo to automat, naftu, odvázaný jsem nebyl. Můj závěr je ten, že to není nepovedené. Je to něco jiného, nejsme zvyklí, nemáme nakoukáno. Jinam asi design takovýchto aut nepůjde. Naopak.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "pikapik"
11. 5. 2005 15:26
Re: POZDRAV Z TOLEDA
urcite me budete brat za silence ale me se moc libi Altea, kterou jsem jeste i videl na vlastni oci... a o toledu si uz dlouho ctu na techto strankach a jeste jsem ho ani nevidel nazivo a uz ho chci!!!! je to originaalek co si asi jen tak obycejny clovek koupit netroufne a to se mi prave libi.. myslim ze design Seatu je od Altey strasne pekny... jsou tam krivky ktere maji opravdovy smysl jsou funkcni i esteticke, novy Leon kypi silou na prvni pohled.. je to stilisticky naprosto bezchybne, souhlasim ze tento design je opravdu novinka, a kdyz kouknu do historie, tak opravdu prevratna novinka to nikdy ze zacatku nemela lehke, myslim si a souhlasim ze jakmile si lidi treba do Toleda posadi a prestanou se bat te odvaznosti, doufam ze se jejich pocit prevrati o 180 stupnu!!! pral bych tomu autu uspech uz jen za tu odvahu si to zaslouzi... a doufam ze nedopadne jako Multipla, na kterou lidi asi diky prilisne odvaznemu designu uplne zanevreli Toledo na me pusobi proste uprime, protoze neni podbizive... naopak nabizi moznosti probuzeni fantazie doslova rika " stan se originalem spolecne se mnou "
neregistrovaný "wartburg"
9. 7. 2005 16:55
Re: POZDRAV Z TOLEDA
Ja som nadseny, mne sa paci ci Altea, Toledo alebo novy Leon. No az noveho Toleda Vario som uplne nadseny. Zatial sice sedlam len novu Ibizu, no ak budem mat dost penazi tak sa hlasim ako prvy na nove Toledo Vario. Ja som na rozdiel od predchadzajucich komentarov "absolutely delighted"
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 10:51
Citajte pozorne:-)
Zrejme ste pozorne necitali clanok "Ke spekulativní informaci připojujeme také naši představu o možné podobě nového kombi." Takze prezentovana velryba je zrejme praca redaktorov auto.cz Inak v SR sa uz Toledo predava s velkymi zlavami, takze si tazko viem predstavit predajnost takejto obludy
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "Marko"
11. 5. 2005 11:06
Re: Citajte pozorne:-)
Neni to praca redaktorov AUTO.CZ. Toledo Vario je avizovane od minuleho roka napr. V AutoBilde, nemeckom AMS, a v spanielskom magazine AutoHoje sa objavili obrazky (sice ine ako tieto, ale auto boo rovnako hnusne).
neregistrovaný "Marko"
11. 5. 2005 11:10
Re: Citajte pozorne:-)
Ehmm... sorry, myslel som fakt, ze taky projekt existuje. To foto odvolavam
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 11:21
Re: Citajte pozorne:-)
inak musim povedat, ze Altea sa mi paci velmi, ale Toledo uz nie. Zadna cast je zjavne inspirovana Vel Satisom, ale na rozdiel od Renaultu nezapada do celkovej koncepcie auta (moj nazor). Inak Vel Satis je parada A este k Toledu Vario - ako vaznu konkurenciu vidim Octaviu Combi (ktora vyzera o dost dynamickejsie) a tiez Golf Variant. Teda pri predpokladanom minimalnom predajnom uspechu Toleda sa mi zamer prist s dalsou jeho variantou javi ako nestastny...
neregistrovaný "Marko"
11. 5. 2005 11:38
Re: Citajte pozorne:-)
Mne sa javia nestastne vsetky auta co prisli po Altea. Toledo nemozem ani vystat (chvalabohu okrem cesty okolo showroomu Seat, kedy mozem odvratit zrak, na to ani nemam prilezitost). Btw.: v tejto suvislosti sa v headline reklamneho textu hovori nieco o sportovom sedane: co je zly vtip! A Vel satis - mne sa to tiez nepaci, nielen zadok, ale celok. Auto bolo vraj navrhovane znutera von. Tak by som Renaultu nabuduce doporucoval tu standardnejsiu cestu... A este spat k Seatu: novy Leon - prototypo sa mi pacilo, a tesil som sa na seriovku, lenze potom som objavil nieco co to auto zrazilo k zemi: [odkaz] Ta ruplne rovna podlaha v kontraste so zaoblenymi a prilis natiahnutymi tvarmi (obzvlast po A-stlpik) a nizka silueta. To u mna dobrotu moc nerobi... A Toledo Vario? Aj ked sa GTI snazil najst v Tolede nieco pozitivne, pravda je kruta: auto je predajna mrtvola. A derivat z mrtvl bude zas iba mrtvola. Tadialto cesta nepovedie. Aj ten Vel Satis je hlboko pod predajnymi planmi.Minuly rok predali tusim nieco vyse 7tis kusov, rocny predpoklad bol 30tis. Katastrofa je aj Opel signum. A Toledo tiez.
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 11:56
Re: Citajte pozorne:-)
No musim priznat, ze Leon ma naozaj sklamal, Prototipo bol vyborny , takze ostava len dufat, ze v takej podobe pride ako Cupra R , aj ked tie 19nastky neviem... A ku vsetkemu by mohol byt cenou nizsie ako GTI, takze volba by bola jasna Ale to bol iba taky humor, kvalitou bude GTI zrejme lepsie, aj ked je to rovnaky koncern. Nechajme sa prekvapit. Co sa tyka Vel Satisu tak predaj je urcite daleko za ocakavaniami, ale mne sa velmi paci ta mohutnost a vynimocnost toho auta. Vnutri to inak naozaj vyzera ako v obyvacke, takze keby som kupoval flotilu firemnych aut v tejto triede, jeden z nich by urcite bol Vel Satis 3,5 V6 Iba z dovodu mojej radosti PS: Tvoje prispevky pod 911 su vyborne, len nemam cas citat celu diskusiu, snad vecer musim docitat, ako to GTI "shrnul"
neregistrovaný "GTI"
11. 5. 2005 13:44
Re: Citajte pozorne:-)
Už je to tam
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 15:45
Re: Citajte pozorne:-)
neregistrovaný "miRec"
11. 5. 2005 15:34
Re: Citajte pozorne:-)
...daleko "zaostava" za ocakavaniami som chcel povedat
neregistrovaný "von Richthofen"
11. 5. 2005 12:03
Re: Citam, citam!
Mě se ty Seaty taky nezdají. V Toledu vypadá každej řidič jako když si dělá srandu... To auto je jako karikatura sebe sama. Altea celkem ujde (vedle T.), ale světla a úzká mřížka chladiče auto opticky zužují, což je dost nešťastný. Místo Altey bych radši Golf Plus (vlastně bych si nekoupil ani jedno). Ať žije Bratislava!
neregistrovaný "petr"
11. 5. 2005 14:02
no, super
To se zase Seatu něco povedlo. Altea se mi líbila, ale její design je teď už tak vydojený, že pro mě ztratila své kouzlo. Nicméně jestli z hnusného Toleda chtějí udělat ještě hnusnější kombík, ať si poslouží. To už snad nekoupí nikdo, možná tak za polovinu ceny.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "pikapik"
11. 5. 2005 15:33
Re: no, super
Asi ti zkazim naladu, ale jakmile nasporim dostatek penizku tak jdu do autosalonu Seat pro nove Toledo, a jestli bude za polovinu ceny, to by bylo suuuprrrr byl bych totiz jeho pouzivanim nadnesene okouzlen o to driv
neregistrovaný "Karl"
11. 5. 2005 17:50
Nový Toledo ?
Měl jsem první typ Toleda TD. Na svoji dobu dobrý prostorný rodinný auto. V roce 2000 jsem koupil nové Toledo 1,9 Tdi -81 Kw, příjemný svezení , živý auto, příjemná spotřeba, dobrý podvozek, pěkný sportovní tvar. Těšil jsem se na nové Toledo. Když jsem to viděl, vím, že se musím poohlédnout po jiné značce. Tyhle bachratý škatule Made in France nebo Japan fakt nemusím.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "pikapik"
12. 5. 2005 17:19
Re: Nový Toledo ?
made in japan???? ja jsem v japonsku uz rok a nevidel jsem tu nic ani trosku podobne novenu Toledu....
neregistrovaný "ricz"
11. 5. 2005 19:21
fotka
ta fotka je teda hodně amatérsky udělaná
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Dr.Diesel"
28. 5. 2005 19:13
Re: fotka
Kdyz se podivam za zadni kolo, tak tam autor navic zapomnel cernou caru stetcem
neregistrovaný "Dano"
11. 5. 2005 20:46
2 fotky v jednom
Táto fotka je super 100% koláž ak sa dobre pozriete.Koniec toledo a predok altea
Rozbalit vlákno
0
11. 5. 2005 22:07
GURU SESTŘELIL MB-E
Tak tohle, to je zpráva. Čtu tisk, je zde test. Porovnávačka, což tedy zrovna nemiluji, jenže. GURU, velký Apoštol, ikona střední třídy, tak Guru smetl MB-E. Óoóóó´, tak tohle se musí nechat vyznít. Pánové, minutu ticha. Tohle jsem si nedovolil ani v uplynulých 14 dnech byť lehce naznačit. Tiše, zvolna, našlapuje GURU k velkému skoku.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Palo"
17. 5. 2005 13:09
bez titulku
Skutočne strašné
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Manekyn"
19. 11. 2005 20:16
bez titulku
CHlapci serte na to.Vsetko zalezi od vkusu cloveka.Mne sa tiez Seaty pacia /dokonca ho aj vlastnim/.Stale sa len hovori o Seate a Skodovke.Aj ked neviem co na nej je.Seaty maju vsetky nove prvky moderneho dizajnu . Ako je strihana trebars Oktavka ? Stale rovnako,strohy a fadny dizajn.Styl karoserie spred 10 rokov.Ako keby nejazdilo po Europe kopu inych lepsich aut,ako trapna Skodovka.Stale sa na SLOV. a CES. rozprava o predajnosti Skody v inych krajinach .Ako keby sa trebars ten Seat nepredaval rovnako. /pozrite min.roc.predaj seatu a skody.Nevidim ziadny rozdiel/A keby aj bol,niekto musi byt aj druhy.Preco neporovnavate AUDI-SKODA -VW./kvalita ,predaj atd.../To by sa asi niektori posr...Som zvedavy,az sem pride ta zlta pohrama (CINA)a bude vyrabat nejake lacne "draky",ako pojde predajnost tej vasej super-skody a aj inych znaciek.Takze bacha ... :-! :yes:
Rozbalit vlákno
0