Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Motocyklem roku je BMW R 1200 GS

Přes 40 000 lidí hlasovalo v anketě Motocykl roku 2005. Veřejnost a odborná porota vybírala z 36 přihlášených motocyklů, které soutěžily celkem v 6 kategoriích. Zde je přehled vítězů.
Zpět na článek
11. 3. 2005 00:10
neregistrovaný "Toman"
12. 3. 2005 11:19
neregistrovaný "ACE"
11. 3. 2005 11:15
neregistrovaný "Paja"
11. 3. 2005 19:16
neregistrovaný "Tomáš Votruba (AUTO.CZ)"
11. 3. 2005 17:22
neregistrovaný "bArokna"
neregistrovaný "Toman"
11. 3. 2005 00:10
Ten naháč je fakt gut!
Moc mě potěšilo, že vyhrála Yamaha MT-01. To je fakt brutalitka. Ale dost mě překvapilo, že vyhrálo BMW sportovní silniční. BMW mě neberou, měl to vyhrát nákej japonec
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "ACE"
12. 3. 2005 11:19
Re: Ten naháč je fakt gut!
Já nevím, proč by měl kategorii sportoví silniční vyhrávat pořád nějakej japonec. Jedna jsi zapoměl, že taky jsou Ducati a ty taky nejsou špatný a pak tenhle bavor má techniku srovnatelnou s japoncema. Srovnej si výkon motoru, pak je motor nosnou částí rámu a je v něm napříč, takže není typická reakce při přidání plynu u podlélně uložených motorů. Má relativně nízkou hmotnost a v neposlední řadě není to ryze supersport, což je cesta kterou se ubírá většina nových japonských motorek. Ale většině lidí se kterými se bavím se poslední vývoj sportovních japonských motorek moc nelíbí. U mnoha z nich je znát důraz na jízdní vlastnosti a to zejména na okruhu, ale co když chceš jet s takovou motorkou na dovolenou a ještě náhodou ve dvou? Slyšel jsem zkušenost majitele Fireblade 03 a říkal, že za rok jede s Banditem, že tohle byla poslední kapka. My starší co máme radši více pohodlí už prostě stroje typu CBR RR, YZF Rx a nebo GSX-R moc nevyhledáváme a ten Bavor je přesně tam kde se to mě líbí, je pohodlenej a dá se s ním jet skoro jako s japoncem a ještě jede krásně z nízkých otáček lépe jak můj ThunderACE. Už vím čím ho vystřídám
neregistrovaný "Paja"
11. 3. 2005 11:15
HD Felixe ? :-)
Žeby HD přejmenoval svůj model Softail deluxe na FELIXE?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Tomáš Votruba (AUTO.CZ)"
11. 3. 2005 19:16
Re: HD Felixe ? :-)
Opraveno
neregistrovaný "bArokna"
11. 3. 2005 17:22
juhú BMW!
měl jsem tu čest svézt se na R1150GS a to byl požitek. kdybych měl těch 400 papírů, tak neváhám. je to můj sen
Rozbalit vlákno
0