Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Seat León prototipo - fotogalerie z osobního setkání

Před několika minutami jsme pořídili fotografie ze stánku Seatu na 75. ženevském autosalonu.
Zpět na článek
1. 3. 2005 15:11
neregistrovaný "GTI"
1. 3. 2005 19:02
neregistrovaný "Lonestarstate"
1. 3. 2005 19:18
neregistrovaný "Zachar"
2. 3. 2005 09:37
neregistrovaný "Alcides"
3. 3. 2005 15:50
neregistrovaný "movie-star"
3. 3. 2005 19:39
neregistrovaný "Alcides"
7. 3. 2005 00:59
neregistrovaný "Levinson"
neregistrovaný "GTI"
1. 3. 2005 15:11
BERTOŇÁK
Tady Bertoňák. Vracíme se ze Ženevy. Cesta tam, to teda byla kláda. Jarda zezadu navigoval, sehnal protektorátní mapu, takže nám to z Prahy ubejvalo. Stopětka se akorát v Tatrách dost zadejchala, ale jak jsme přijeli do Budapěšti, tak už to šlo. Profrčeli jsme Vídní, krásný město, skoro jako naše stopětka. Na dálníci za Vídní jsme měli lehkej konflikt s policií. Zastavili nás až po dvacetikilometrový honičče. Tu litinovou vanu můžem jen doporučit. Vystříleli do nás tři plný zásobníky z těch jejich Glocků a nic. Nakonec to zvládl Jarda, je dobrej, umí rakousky. Křičel na ně Ženeva anšlus, Ženeva anšlus. Pustili nás, asi poznali, že vezem stopětku na výstavu. Cesta už pak byla bez potíží. Na výstavišti nás nechtěli pustit dovnitř. Vzal jsem si sebou kladivo, že u stánku Alfy jim ze stočtyřicetsedmičky vybouchám za tři minuty tu novou Breru. Aby jako poznali, umění tuningu v praxi. No, ale kladivo jsme museli nechat v šatně. Nedalo mi to, a jak jsem tu Alfu zmerčil, žačal jsem jí zpracovávat pěstma. Stihnul jsem jen předek, pak nás vyvlíkla ochranka. Jak jsme letěli, zahlídli jsme pár pěknejch kousků, ale nic, co by posouvalo design světovýho automobilovýho průmyslu jako naše stopětka. Na parkovišti nám ji kupodivu nikdo neukradl, tak jsme se do ní nasoukali, Jarda zatáh za lanka, šoup tam zelenou, hůlkou mi přišláp spojku a hurá dom. Taková dálka. Už abysme byli v garáži. Bertoňák. P.S. Zkusíme s Jardou přebouchat stopětku na Leona. Líbí se nám. Bude to facha v tý tmě.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Lonestarstate"
1. 3. 2005 19:02
Re: BERTOŇÁK
Koukám, že se dali na cestu zločinu
neregistrovaný "Zachar"
1. 3. 2005 19:18
Bomba...
Lepší a lepší. Je to krasavec. Ještě aby fungoval, frajeřina mu půjde zdá se dobře.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Alcides"
2. 3. 2005 09:37
tomu říkám krasavec....
Tak tomu řikám že to je pořádný slušný náčiní..je dost podobný Altei,ale jen předku jinak je fakt dost krásný. Je úplný opak Toleda...Nový Leon je nádherný jak z venku, tak i ze vnitř...Doufám, že bude mít i dobré jízdní vlastnosti, bo vypada dost dravě...Bral bych ho všemi deseti
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "movie-star"
3. 3. 2005 15:50
Re: tomu říkám krasavec....
....tak to ten Seat s Alfou Romeo mysli opravdu vazne...bitva zacala...potece ruda krev
neregistrovaný "Alcides"
3. 3. 2005 19:39
Re: tomu říkám krasavec....
...u mě vede 101% SEAT v tomto souboji a to i z ekonomické stránky..není tak poruchový a nemá drahé nahradní díly ale u designu,jsou oba osobité..
neregistrovaný "Levinson"
7. 3. 2005 00:59
Re: tomu říkám krasavec....
Ano ano... Výrazný vliv Waltera da Silvy je u Seatu výrazně znát... Jinak musím říct, že tenhle prototyp je úžasná věc, ale má to právě tu jedinou chybu - je to SEAT... Takhle měla vypadat nová Alfa 14x (..8 nebo ..9 ??) Walter se pozitivně podepsal i na polidštění Audi - alespoň zvenku mu to dovolili... A když se to tak vezme, tak Audi a teď i SEAT se hodně snaží vykřesat něco z tý pověstný školy italskýho designu - a daří se jim to... A Alfa?? Jestli je 159 míněna vážně, potom pochybuju,že může zopakovat fenomenální úspěch 156...