Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche 911 Carrera Cabrio: podrobné informace

Porsche 911 Carrera Cabriolet, tradičně velmi úspěšné v Americe, se dočkalo nové generace, která se představí evropským zákazníkům na ženevském autosalonu. Rychlá jízda otevřeným Porsche prý bude opět o něco větším lákadlem.
Zpět na článek
21. 2. 2005 15:26
neregistrovaný "ciello"
21. 2. 2005 15:31
neregistrovaný "Bimbo"
23. 2. 2005 11:39
neregistrovaný "Steve"
21. 2. 2005 16:03
neregistrovaný "mates"
21. 2. 2005 15:42
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 15:59
neregistrovaný "ciello"
21. 2. 2005 16:08
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 16:20
neregistrovaný "mates"
21. 2. 2005 16:20
neregistrovaný "ciello"
22. 2. 2005 23:49
neregistrovaný "TRUCKER"
22. 2. 2005 23:51
neregistrovaný "TRUCKER"
21. 2. 2005 16:02
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 16:31
neregistrovaný "anonym"
21. 2. 2005 16:32
neregistrovaný "radio"
21. 2. 2005 17:02
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 17:13
neregistrovaný "ciello"
21. 2. 2005 17:29
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 17:16
neregistrovaný "radio"
21. 2. 2005 17:31
neregistrovaný "GTI"
27. 2. 2005 12:34
neregistrovaný "*S*"
neregistrovaný "ciello"
21. 2. 2005 15:26
k nevíře
..ač je to k nevíře, to auto je hezčí než tak koc co vedle toho stpjí... To se nestává často. Třeba to je ten význam..
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Bimbo"
21. 2. 2005 15:31
Re: k nevíře
no jo, vypada jako stara rasple, ale treba je to kvuli tomu, aby vyzdvihli krasu auta... BTW nemky nebyly nikdy pekny
neregistrovaný "Steve"
23. 2. 2005 11:39
Re: k nevíře
Ta fotka s tou zenskou se mi teda nelibi, proc davaj k necemu tak nadhernymu jako 911 tak osklivou zenskou ....
neregistrovaný "mates"
21. 2. 2005 16:03
Re: k nevíře
Ja teda Porsche moc nemusim, spis bych vydrzel tu raspli
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 15:42
CARRERO, OPĚT BEZ VADY
Ciello mi bere myšlénky. Jenže, já jich mám jěště tisíc. Pro tohle auto. Co mám vybrat? Nevím. Opíšu zatím něco třeba z diskuze nad crosskou z Fabie - Ta Carrera, je krásná, nádherná, je super, jdu do toho, kdy ji budou prodávat, je to senzace, je to bez chyb (včetně té modelky, Ciello), kdo to designoval?, umí. Je tu jeden malej rozdíl. Na tuhle Carreru, tak na ní tohle všechno sedí. Tohle není ani konkurence pro Ferrari, nebo pro ti Zonga, nebo jak je to. Tohle je ta ikona, která vlastně konkurenci nemá. Nebo je tady snad někdo, komu se při prohlížení fotek nevyškrábal tep ke stoosumdesáti?
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "ciello"
21. 2. 2005 15:59
Re: CARRERO, OPĚT BEZ VADY
..jo máš pravdu, dokázal bych si se představit za tím volantem... asi opravdu ano.. musel jsem chvíli přemýšlet.. s tepovou frenkvencí jsem na tom dobře ani při běhu ji nemám stále na 180.. nicméně ani nyní.. No, je to pěkný auto... Jen pro info.. Saab má cx=0.29 také a sklápění střechy stejně tak... Tohle je asi rychlejší.. Nicméně nenadchne ani nepohorší, a jde s tradicí takže asi všichni vědí co od toho auta čekat.. takže dokázal bych se v tom představit..
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 16:08
Re: CARRERO, OPĚT BEZ VADY
Ciello, prosím tě. Prosím tě! Respektuji tě, ale když porcuju humra, nevybaluj přede mnou tlačenku z igelitky. Jinak samozřejmě Saab má můj respekt. Ale, prosím tě...
neregistrovaný "mates"
21. 2. 2005 16:20
Re: CARRERO, OPĚT BEZ VADY
Co mas proti tlacence?
neregistrovaný "ciello"
21. 2. 2005 16:20
Re: CARRERO, OPĚT BEZ VADY
čeče, ale je to tak... kdyby to nebyla pravda, tak to nepíšu... konečně i jiný auto umí sundat střechu za jízdy.. a ten odpor¨vzduchu, to jen pro představu všem těm co si nad tímto kvalitním autem (porsche) ucvrknou... Jinak opravdu skvělý auto... který ale (mě) moc nenadchne.. není tak osobitě pichlavý, takový provokující.. (snad jen ta barva ala Telecom), agresivní.. je to rychlej sporťák s tím pravým názvem... už to asi bude jiný než v Carrera z let 80.. V tom když jsem jel, tak to byl rozdíl oproti normálnímu autu.. ty sedadla, ten volant, jen ty odpudivě krásný ovladače na rovné palubce.... Kdybych se projel v tomhle tak bych asi mluvil jinak, ale i ten vzhled mi připadal ostřejší a mrkavější... Ale opravdu nad tou fotkou sedím a rád bych seděl za tím volantem...
neregistrovaný "TRUCKER"
22. 2. 2005 23:49
Re: CARRERO, OPĚT BEZ VADY
No tak tohle se mi u fotek nestává s tím tepem. Dokážu obdivovat, někdy mi padá brada, někdy mi tečou sliny, ale tep až v reálu. A nejlépe v sedačkách (u téhle krásky ale asi celkem utopie, tak bohaté známé nemám a ze snů o mé milionářské budoucnosti jsem se probudil už před pár lety) a úplně nejlépe za volantem, to tep letí k závratným výšinám! Je to prostě nádhera, ale i když vím, že Tě tím vůbec nepotěším, nemůžu ignorovat ten pocit, že tohle už jsem vlastně viděl mnohokrát a že takové Ferrari je prostě někde jinde a snad i blíž mému srdci. Ale neboj, až přijde Turbo, to už určitě zavřu hubu, pro ně jsem měl vždycky slabost, jsou prostě takové.....svalnatější, ta dravost z nich přímo srší. Už se těším, to zas bude pokoukáníčko!!!
neregistrovaný "TRUCKER"
22. 2. 2005 23:51
Re: CARRERO, OPĚT BEZ VADY
Jo a ještě s tou tlačenkou to bylo vážně kouzelné přirovnání !!!
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 16:02
Mimochodem
Mimochodem, Radio ( ), Matesi ( ), ale hlavně Ciello - - já umím ksichtíky. Tam jak píšem o Ženěvě, tak tam mně to jeden (Marko) n a u č i l. -
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "anonym"
21. 2. 2005 16:31
Re: Mimochodem
no né, umíš xichtíky, to si víc než nad carrerou ucvrknu nad tvojí zprávou
neregistrovaný "radio"
21. 2. 2005 16:32
Re: Mimochodem
sem byl já
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 17:02
MOJE CARRERA
Tak ta Carrera. Jsou chvíle, kdy mně nezajímá, jstli to co slyším je klapot jehlovejch podpatků na pramorový podlaze hotelu Hilton, nebo stanografickej záznam mýho doživotí. Přesně takhle jsem se cejtil, když na mně vyštěkla zpoza rohu. Byla stříbrná. Teda celá stříbrná. Kolem krku, žednej načinčanej límec, všechno, jak má bejt. Dobelhal jsem to akorát k přechodu, když jí, zrovna naskočila zelená. V lidskym životě hrajou hlavní roli jen vteřinový okamžiky, ty vo tobě rozhodnou. Jako tehdy vo mně. Lehce, jen lehce hrábla a spodnim tónem naznačila, kdo z nás bude mít vždy navrch. Za křižovatkou na mně počkala. To bylo nadějný. Trému jsem se naučil zvládat už dávno, no někdy se mi to jěšte vrací. Tak jsem celej rozechvělej do ní zajel. Jo, jo, tam na rohu pětapadesátý. Pár hošanů málem vypadlo z okolních oken. Kůži měla hladkou, ale ne zas úplně, tak to mám rád. Prostě jsem ji tam chvíli hladil. Vrněla lehce od spodu. A ty spodní tóny, tak to bylo něco. Jenže, znáte to, má-li to vo něčem bejt, no, to se pozná jen v letu. Tak jsem ji nakop. Jo, vzala to vode mně jako žádná jiná. A pánové, to BYLA jízda. To byl fakt let. Rovně to umí každej. Změnit polohu a vohnout to na suchym asfaltu kolem kandelábru už každá neumí. Tahle jo. S přehledem. Za chvíli jsem funěl víc než ona. Jsem bejk, tak se nenechám zahanbit, bušim do ní tři, čtyři a plná pět. To už to na mně lezlo. Úplný mrákoty. Musel jsem brzdit. Jo, jenže mám představu, poměrně rozsáhlou vo brzdách, ha, ha. Tohle šlo ale silně a sametově zároveň. Trhalo mi to kšandy, který jsem teda zrovna na sobě nemněl. Rozumíme si, ne? Vod tý doby jsem ji párkrát potkal. Zdá se, že po mně trochu ještě jede. Mám ale ukrutnej strach to na ni znovu rozbalit. Nerad bych se spálil.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "ciello"
21. 2. 2005 17:13
Re: MOJE CARRERA
..asi bys mě čeče přesvědčil.. jen kdyby měla dlouhý nohy... .. a místo stříbrné černá... ale zas tak si vybírat nemůžu... tak sem s ní jak je.. na chvíli.. Stejně se nejsem schopen ubránit pocitu, že je Porsche už trochu na každým rohu a ztrácí ten svůj lesk.. Bohužel jsme v takové době..
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 17:29
Re: MOJE CARRERA
Prosím tě, chvíli mlč. A tiše popatři tu nádheru. (jinak jsem sjel tu diskuzi o ESP, připadal jsem si tam sice jak blbec, ale je to tam ok, i ten tvůj příspěvek). Jinak jasně, že tmavá, že se střechou v plechu. Kdybych tady shora napsal, že byla černá, tak mám oplejtačky s mravnostním, kapišto?
neregistrovaný "radio"
21. 2. 2005 17:16
Re: MOJE CARRERA
pro dnešek skol
neregistrovaný "GTI"
21. 2. 2005 17:31
Re: MOJE CARRERA
jo
neregistrovaný "*S*"
27. 2. 2005 12:34
Re: Fantastický příspěvek GTI
Fantastický příspěvek GTI Ať se Ti daří!