Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové Audi A6 Avant od 1 189 900 Kč

Praktičtější Audi A6 lze již nyní objednávat u českých dealerů, poprvé také s adaptivním pneumatickým podvozkem. Proti limuzíně musíte na kombi připlácet 78 tisíc korun.
Zpět na článek
16. 2. 2005 15:19
neregistrovaný "ciello"
16. 2. 2005 16:29
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 09:01
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 09:50
neregistrovaný "ciello"
17. 2. 2005 10:23
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 10:54
neregistrovaný "ciello"
17. 2. 2005 11:14
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 12:45
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 12:51
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 13:11
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 13:52
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 14:36
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 14:56
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 15:48
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 16:00
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 16:32
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 16:51
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 17:44
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 18:09
neregistrovaný "mates"
18. 2. 2005 10:31
neregistrovaný "Viper"
18. 2. 2005 14:48
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 17:49
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 11:43
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 12:03
neregistrovaný "ciello"
17. 2. 2005 12:19
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 12:50
neregistrovaný "STAVROS"
17. 2. 2005 12:42
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 12:49
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 12:52
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 15:35
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 16:05
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 22:56
neregistrovaný "radio"
18. 2. 2005 08:56
neregistrovaný "ciello"
27. 8. 2005 20:38
neregistrovaný "anonym"
18. 2. 2005 11:23
neregistrovaný "GTI"
12. 6. 2005 17:12
neregistrovaný "anonym"
17. 2. 2005 10:28
neregistrovaný "V70"
16. 2. 2005 16:37
neregistrovaný "mates"
16. 2. 2005 15:47
neregistrovaný "markus"
16. 2. 2005 19:58
neregistrovaný "bxb"
16. 2. 2005 20:00
neregistrovaný "bxb"
16. 2. 2005 23:52
neregistrovaný "JP"
neregistrovaný "ciello"
16. 2. 2005 15:19
kombik...
no jasně.. je to kombi.. ale z fotek skoro není poznat jestli to je A4 nebo A6.. Krásný čistý linie a přetažená kapota přes kufr.. přesně jako kdysi u žigulika sedan a kombi.. Moc se mi nelíbí... je to docela šedej průměr...
Rozbalit vlákno
37
neregistrovaný "GTI"
16. 2. 2005 16:29
Re: kombik...
Běhám tu jak lev v kleci. Jakej žigulík? Kdo to píše? Jistě Ciello. Jak jinak. Šedý průměr. Jistě. Tohle je nějakej slepeckej klub? Bílé hole prodávaj za rohem, můj vážený kolego. Ctím tě. Čtu tě. Registruju tě. Tohle ale ne. To je na souboj. Já přijedu v kombi A6. Přicouvám, neboť tohle auto je hezčí zezadu. Je šíleně dokonalé. Je tak dokonalé, že ti kolem musí vymýšlet jiné tvary. Jenže. Jenže ony vymyslet vlastně už nejdou. Cielo, vyber si vůz. Tohle nemohu nechat bez odezvy. Házím Ti rukavici.
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 09:01
Re: kombik...
no já bych skromně připojil jen malý názor, že volva mají taky pěkný kombíky, teda jako hezčí než audi na případný souboj nepůjdu
neregistrovaný "ciello"
17. 2. 2005 09:50
Re: kombik...
co tě tak rozhodilo..? To, že když to auto jednou projede, podruhé už se za ním neotočím, že si ho iž ani nevšimnu, protože je to malinko obyčejný auto, s konzumním designem, jen v kabatě kterej je prostě "konfekční".. Že se nadchneš zrovna pro tuhle hromadu železa.. Proč myslíš (když jsi zmínil slepce), že je to vyfocený tak aby to auto nebylo pořádně vidět..?? Aby nebylo vidět že tam není na co koukat..!! A když budeš couvat, tak asi proto, aby jsi v tom provozu aspoň něčím byl zajímavej.. Jo snad kdyby jsis na to nechal dát fialovou barvu.. a na střeše vozil nahou ženskou.. pak tipuju, že bych se možná otočil ještě podruhé..! Hlavně mi neříkej, že tam sedí každej šroubek... aby ne v autě za 2 mil. V současnosti vážně skoro nepoznám rozdíl mezi (nyní již) téměř odpudivou A4 a A6... zvenku..! Jen jsem se znovu podíval na fotky.. přežil jsem to.. a opravdu mě na tom autě nic nenadchlo.. Chceš vůz..?? Krásný kombi dělá Volvo, Alfa Romeo, ale když chceš vůz tak prosím... Land Rover Discovery III......!! A věř tomu, že s tímhle autem nebudu couvat aby jsi si mě všimnul, a rozhodně mě uvidíš hned, zato co já tě budu hledat pul dne mezi záplavou konfekčních... však víš..
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 10:23
Re: kombik...
Ok. Z duelantů je úspěšný vždy jen jeden, to jsem nedomyslel. Nerad bych přišel o někoho, jehož texty rád čtu. Já se dívám na to A6 a tak nějak mě uklidňuje, hledám chyby (na autě) a nacházím jen drobnosti. Větší problémy mám s combi Volvo. Dodnes jsem nezkousl zadní blinkry, jinak samozřejmě cením bezpečnost a nadčasovost. Combi Alfa je Combi Alfa, v tom bych to umněl. Tu A6 beru. A tebe také.
neregistrovaný "ciello"
17. 2. 2005 10:54
Re: kombik...
ono totiž audi nemůže experimentovat.. snaží se stale byt technicky vyspělý, konzervativní sportovní vůz pro vyšší třídu.. z toho důvodu je takové jaké je, není to výstřelek, proto se mi nelíbí.. V podstatě je taková filosofie celého VW. Snad jen Seat "má dovoleno" experimentovat s designem, ale to taky proto, že je to relativně mladá automobilka co se ještě nemusí držet nějakých tradic a očekávání tak jako právě audi, nebo Mercedes... Designově propracovaní jsou právě švédi. Skvělá je XC 90, jejich kombíky mají styl a důraz na celek, kterej plní i jené funkce než Audi.. Volvo má svoji tvář a styl a v tom může jít jinam než audi.. moc se mi třeba líbí A3.. a méně už řada 40/50 od Volva.. ale třeba stará V40 je stále skvost.. Toho LR Disco jsem řekl záměrně, protože v současnosti je to opravdu jedno z nejlepších aut celkově. Design, technika, tvář atd.. právě to audi v celku je daleko za ní..! Opravdu. A jsou cenově srovnatelná.. vhodil si mi rukavici a já odpověděl Discoverou, protože jsem věděl, že soudnej člověk potom musí vhodit do ringu jen ručník.. Co mi třeba přijde na nové A6 prapodivné, tak přisuzování kokpitu a palubky retro stylu.. to je hloupost protože "klasické" retro je ještě o pár let zpět než saoučasná palubka inspirující se ve vozech 100/200 před 15-20 lety..! Designově se mi líbí PT Cruser.. jsem ten co je asi mimo řadu, takže to auto je tak škaredý až je nádherný.. a to hlavně zepředu v černé barvě na velkých kolech prostě nemá konkurenci..
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 11:14
Re: kombik...
Tahle otazka plati i pro GTI. Jak se vam libi combi Jaguar X-type? Trochu OT, ale to je cela debata Je to hodne kontoverzni auto, tak by me zajimal vas nazor.
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 12:45
Re: kombik...
Jaguára miluji jen v temně zelené. Jako sedan. Combi prostě ne! Je mi jedno, jak vypadá, combi ne! Kdo nemiluje Jaguára, ať přečte od Simela Láska je jen slovo.
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 12:51
Re: kombik...
Zajimal me tvuj nazor, protoze me zezadu strasne pripomina Volvo. Zajimalo me, jestli patris k tem, kteri striktne odmitaji u Jagu combi a naftu. Mas problem s timhle combi nebo s combi u Jagu obecne?
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 13:11
Re: kombik...
Jaguar by neměl vyrábět Combi. O naftě raději ani nepíšu.
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 13:52
Re: kombik...
Mas pocit, ze je to przneni znacky? Nebo jaky jsou tvoje duvody?
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 14:36
Re: kombik...
Myslím, že jaguar proste nemá mít potenci na dopravu vany z Ikei na jeden zátah. Ale vážně. Myslím, že Jaguár nemá mít potenci na dopravu vany... Tak teď už vážně. Jaguary nechávám frčet vedle mně a vnímám je jen periferně jako klasiku, co to má těžké. Oceňuji zadek toho menšího,předek toho většího a jako celek toho největšího (ten by tu vanu koneckonců odvezl, viď). V combi, jak trefně píšeš, se przní značka. Já vlastně nevím, proč to dělaj, možná mladá šlechta teď ty vany vozí taky. Jako my. Nemám jaguár combi.
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 14:56
Re: kombik...
Zajima me nazor lidi na tohle auto, tot vse, bez spekulaci o vanach Asi i na slechtu (mysleno Jag) dolehl kapitalismus a musi vydelavat, proto to rozsireni spektra modelu. Proc je to vnimano tak negativne, kdyz ty auta splnuji vse co se od znacky ocekava? U ostatnich (MB, BMW, Audi) to nevadi?
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 15:48
Re: kombik...
Jaguar je, teda než šel do combi byl aristokrat. Myslím, že tuhle ambici nemaj jiná auta. Proč také. Je tu Rolls, Bentley, a přístupný (asi) Jaguar. Od kombi je jen krůček k náklaďáku (u nás vlastně už Jaguary montéři jezdí - můžeš odpočítat DPH). Daj tam pevnou přepážku a je to. To jsou konce...
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 16:00
Re: kombik...
Jag ale neni srovnavatelny s RR a Bentley. Me totiz zarazi, proc je E-klasse combi OK a Jag ne? To combi ze sve aristokraticnosti (fuj to je slovo) totiz nic neztraci. Materialy jsou stejny jako u sedanu, servis stejny, sluzby stejny atd. Nejak to nemuzu pochopit a doufal jsem, ze treba budes mit nejakou teorii proc to tak je.
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 16:32
Re: kombik...
Jen pocitově. Eklasse combi je možné, jag ne. Totiž, v combi je potence té vany. To si přece s jagem nemúžeš přát. U jaga jde o to, že kolem tebe všichni ví, že vanu si necháž zásadně přivézt. U toho éčka (které teda v combi nebaštim) tu vanu jakoby přopouštíš. Taková nuance.
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 16:51
Re: kombik...
Ale to je stejne jako by Oktavka mohla byt combi a Golf ne. Koneckoncu Jag prece neznamena, ze jsi nejak extra bohaty. Ceny jsou stejne , a leckdy nizsi, jako u MB, BMW a Audi. Ja teda majitele Jagu nevnimam jako slechtu, ktera je konzervativni az za hrob a naprosto ingnoruje situaci kolem. Proc nikoho nepohorsuji sportovni combi od Audi (tim je nehanim), ale podle takove filozofie by to bylo zverstvo
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 17:44
Re: kombik...
Výchozí situace. Audi na sobě pracuje a někam se dere. I v combi. Jag se nemá nikam drát. Má důstojně být. Sedan. Na jaga má člověk mít nejen peníze. Na audi stačej jen ty peníze. Pokračuju zítra.
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 18:09
Re: kombik...
Takhle to chapu. Bohuzel za dustojne byti jim dneska nikdo nezaplati Doba je takova, prodavej nebo pojdi A nechat pojit Jag, to radsi 10 combi modelu a klidne v nafte
neregistrovaný "Viper"
18. 2. 2005 10:31
Re: kombik...
na vsechno stacej jenom penize. jiste, jaguar znamenal vzdy neco vic, ale v dnesni dobe tradice ztracej svuj puvab. jaguar musi neco udelat jinak proste skonci tradice netradice. bez dieselu se by v zapadni evrope jenom dal ztracel.vem si porsche. kdyby spolehalo jen na 911 tak by dnes taky uz mozna nebylo. zachranil ho boxter a cayenne /btw hnusny auto/...
neregistrovaný "mates"
18. 2. 2005 14:48
Re: kombik...
Tak to je! A kdyz mas Jag rad, tak se s tim smiris!
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 17:49
Re: kombik...
Jo, ještě k tomu golfu. Kombi golf, to je vizuální trága. Octávka může být i za traktor. Zvládl se její nástup. Zapadla. Myslím až neočekávaně. Perfektně stanovená cena.
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 11:43
Re: kombik...
a to už se ti nelibí alfacross ani aero
neregistrovaný "ciello"
17. 2. 2005 12:03
Re: kombik...
to jo, je to ten švédskej design, 9-3 celkově taky jedno z nepřekonatelných aut a to Aero jednoznačně... ale to je na diskuzi.. až uvidím kombi naživo, pak budu moct mluvit konkrétně.. já to ještě neviděl.. kdybych se měl bavit o SportHatch v té původní verzi tak je to bomba.. která vedle A6 bude vypadat mnohem líp.. Ale Discovery jsem řekl záměrně, aby odpadla ta diskuze.. Disco je totiž opravdu někde jinde... dál.. a to auto znám tak můžu hodnotit...
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 12:19
Re: kombik...
no nové disco je pěkné to bez pochyby, takové klidné, harmonické, sladěné, ale zdá se mi, že se až moc přiblížilo RR, to však není na škodu, škoda je, že si nemohu některý z těch mý snů splnit a proto chtě nechtě musím koukat do konfekce
neregistrovaný "STAVROS"
17. 2. 2005 12:50
Re: kombik...
to Ciello: musim ti dat za pravdu, LR Discovery III je neuveritelny vuz, rekl bych v kategorii do 2 mil. Kc, absolutne nevsestranejsi a pro posadku nejprijemnejsi. Sam jsem absoloval predvadeci jizdy celkem trikrat a jeste jsem s tak prijemnym vozem nejel. Kdo nezkusil vzduchove perovanani a system Terrain response, tak neuveri. Asi ho nutne potrebuji v garazi.
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 12:42
Re: kombik...
To velké volvo beru i s blinkrama. 40/50 je krátké. Disco mě uchvacuje ze předu svou jistotou - úžasně jistý designér, drze to střihne a vnutí mi tu krásu.. PT neberu vůbec. A3 je bez kazu. Vadí mi, že v něm jezdí ženský. Ten PT... To bych do tebe neřekl. Černá barva, jasně, kola, jasně. Ale ten PT, nevím, nevím. Na něj nemám. Myslím pocitově. Vlastně i... no to je jedno.
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 12:49
Re: kombik...
mě by moc zajímalo, co bysis koupil, (nemyslím to ironicky) bez ohledu na peníze, vyber jen jedno auto, které je ti nejbližší, počítám s pěkným zdůvodněním
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 12:52
Re: kombik...
GTI: zajímalo by mne, jaké auto by sis koupil bez ohledu na peníze, jaké je ti nejbližší, docela se těším na tvoje zdůvodnění - nehledej v tom ironii, zajímá mě to, spíše teda to zdůvodnění
neregistrovaný "GTI"
17. 2. 2005 15:35
Re: kombik...
Ty mně teda naháníš. Tak tedy:
Svého času (k luxusu patřila barevná televize) jsem vlastnil Škoda 110 R Coupé. Červená barva, chromové nárazníky, chromové (originál) poklice na středech kol. Bylo bez opěrek hlav, jedno z prvních vyrobených. Klíček, to z něj, co máš v ruce, opatřený gumou pro lepší úchop. V šeru. No, spíš ve tmě - 911. Skoro. Miloval jsem ji. Střechu rámovala hliníková lišta, kterou jsem leštíval silichromem tak, dokud nebyla jako ty psí kulky. Boční okna byla bez rámů. Koženková anatomická sedadla v černé barvě. Všechno bylo uvnitř černé. Jen chromové rámečky kolem rychloměru, otáčkoměru, teploty vody, stavu benzinu a - a tlakoměru oleje, jo, jo, tak ty zářily do té černě. Krátká řadička (pak že na délce nezáleží)na ni dřevěná koule se čtyřlístkem z Tuxexu za 18 bunů, páka ruční brzdy a na ní - můj patent - navlečený jeden prst ustřižený z kožené rukavice. Z atrojky (ne audi, kazeťák) to prali Led Zepp - Whole lota love... ta dá da da ta, ta dá da da ta... Ručka otáčkoměru na 4apůl tisíce. Stopětepadesát (nebylo omezení) letím po betonce tam kolem Vltavy směr Slapy. A do toho rázy od přední nápravy (betonka) přesně do rytmu velkého bubnu Johna Bonhama. Točil jsem tam vždy těch 4apůl tisíce. Dole pod kopcem ve Štěchovicích zatáčím k pumpě, levou rukou tahám za páčku u levého kolena. Z předního blatníku vyskakuje zátka s logem výrobce, jištěná matičkou. Plnou. 32 litrů supru s olovem. Pumpař čistí přední sklo modrým hadrem. Platím o 3 koruny víc. To dělám vždy. Přichází ke mně nějakej týpek a říká, hele koupím to za 60tisíc. Můj život pane, si cením víc. Zavírám zadní boční výklopná okénka. Nasedám. V přihrádce pro spolujezdce mám kožené rukavice bez prstů. Ty si tady, pod kopcem navlékám vždy. Řadím a točím na 5tisíc. Lehce se zhoupnu na posledním hupu a začínám stopat těmi vlásenkami. Tu poslední jezdím vždy pod plynem v plné tři. K bezpečnému projetí je potřeba podřadit 100 metrů před zatáčkou. Řadím vždy v 60ti metrech. Jsme nahoře, teplota vody 110, přesně tolik kolik mám tep. Zastavuji, otevírám ty krásně vyklenuté dveře. Stojím s plným levým rejdem. Obejdu erko a špičkou boty jej lehce kopnu do levé přední, jo, zvláli jsme to. Vždycky to zvládnem. Příště zkusím podřadit v padesáti metrech.
Stačí? Nebo mám být konkrétnější?
neregistrovaný "mates"
17. 2. 2005 16:05
Re: kombik...
Tak tohle je za 100 bodu!!!!!!
Ale , ja uz jinej nebudu, stejne jsi mu neodpovedel
neregistrovaný "radio"
17. 2. 2005 22:56
Re: kombik...
báječné, unikátní, nenapodobitelné, famózní, ale už jsem se smířil, že odpověď nedostanu, nevadí, za ten zážitek to stálo. mám takový divný pocit, že za tvým nickem se někdo skrývá, mám 2 tipy, ale tady je psát nebudu, napiš mi, prosím, tvuj mail
neregistrovaný "ciello"
18. 2. 2005 08:56
Re: kombik...
..GTI nikdy neodpoví, nebo nikdy nechrlí fakta.. to on dokáže říct 1000 slov a ani jedno nic neznamená... a málokdy ho rozčílíš.. to jen když mu sáhneš na profíky a Coleyho jak se prohánění v Capri a hlavně na novou A6 combi... ha ha..!
neregistrovaný "anonym"
27. 8. 2005 20:38
Re: kombik...
neregistrovaný "GTI"
18. 2. 2005 11:23
Re: kombik...
Mám také smysl pro humor. Nicméně tu kouli řadící páky mám schovanou dodnes, dřevo na ní je úplně oleštěné... Napiš ty dva tipy, nějak elegantně (ne s mým krátkým životopisem) a taky tam včleň nějaký elegantní identifikační znak tvůj, to zas pro mé tipy. Dík.
neregistrovaný "anonym"
12. 6. 2005 17:12
Re: kombik...
neregistrovaný "V70"
17. 2. 2005 10:28
Re: kombik...
souhlasim, ze audi je predrazena konfekce a ze VOLVO ma skvele kombiky, jen skoda, ze pod kridly PAG se na nove modely odklaneji od klasicke "cihly na kolech" a trochu zacinaji vypadat jako mazda. tak krasne kolmy zadek ma uz jen v70 a LRD3.
neregistrovaný "mates"
16. 2. 2005 16:37
Re: kombik...
Zigulem GTI moc nedrazdi Vis, ze on by do "tanku okupanta" nikdy nesednul (nevi co bylo dobry )
neregistrovaný "markus"
16. 2. 2005 15:47
...
vec osobniho vkusu, fakt je ze vcera dostalo nejdulezitejsi titul "World Car of the Year" ktery udeluje 50 novinaru z celeho sveta
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "bxb"
16. 2. 2005 19:58
Re: ...
jestli jsou to ti samy novinary ktery vyhlasili za "Auto roku 2004" kram zvany Fiat Panda tak bych netvrdil ze oceneni "World Car of the Year" je nejdulezitejsi titul... pani novinary spis hlasuji dle toho, kolik jim ta-ktera automobilka nabidne penez...
neregistrovaný "bxb"
16. 2. 2005 20:00
Re: ...
sakra blbej pravopis, dnes uz do ty bedny nebudu cumet
neregistrovaný "JP"
16. 2. 2005 23:52
Re: ...
O penezich to asi nebude. Fakt je ten, ze tyhle oceneni pomahaji prodavat auta.