Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan Zaroot: SUV budoucnosti má křídla

Nejen v Detroitu vystavují automobilky nová SUV. Například Nissan chystá návštěvníkům ženevského autosalonu lehce terénní překvapení jménem Zaroot.
Zpět na článek
1. 2. 2005 20:48
neregistrovaný "Yaroukh"
2. 2. 2005 00:55
neregistrovaný "4x4"
2. 2. 2005 06:46
neregistrovaný "Marko"
2. 2. 2005 09:10
neregistrovaný "briza"
2. 2. 2005 09:55
neregistrovaný "Marko"
2. 2. 2005 16:44
neregistrovaný "briza"
neregistrovaný "Yaroukh"
1. 2. 2005 20:48
nazev & vzhled
tak nejak to k sobe ladi, oboji je dost strasny :o))
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "4x4"
2. 2. 2005 00:55
Re: dvere
skoda len ze ked s nim clovek zaparkuje medzi vozidla neotvori dvere-ale vlastne da sa prepchat aj cez okno
neregistrovaný "Marko"
2. 2. 2005 06:46
Re: dvere
Tym ze je to koncept, tie dvere by ma tak netrapili. Okrem toho, povrava sa (na zahranicnych serveroch), ze koncept ktory Nissan predstavy v Zeneve (teda tento) by mal byt v HRUBYCH RYSOCH predobrazom buducej gen. Terrana.
neregistrovaný "briza"
2. 2. 2005 09:10
Nissan predvadi jeden koncept za druhym
Kdyby radsi naznacili co hodlaji udelat s propadakem zvanym posledni generace Primery
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Marko"
2. 2. 2005 09:55
Re: Nissan predvadi jeden koncept za druhym
Slovne to uz pomenoval, nielen naznacil. Bude to crossover - asi nieco ako Quasqai, len o triedu vacsie. Naviac, zvazuje sa, ze vyroba pobezi vo francuzskom zavode (Sandouville?). Co je podla mna dost nebezpecny krok - ludia nie su zvyknuty (zatial) klasicke auto nahradit crossoverom. Ucite nie vo velkom. Naviac, asi to bude drahsie, ako bezny sedan/kombi. A koncept toho auta sa urcite ukaze, ale Primera ma pred sebou este cca 2 roky, takze najskor buduci rok
neregistrovaný "briza"
2. 2. 2005 16:44
Re: Nissan predvadi jeden koncept za druhym
O Quasqai vim. Ze by to mela byt nahrada za Primeru je pro mne novinka. Ale pokud je to pravda tak to znamena u Nissanu konec sportovne ladenych klasickych aut ve stredni tride. (... tudiz moje rozhodnuti hledat nastupce moji Primery spis u Hondy je zrejme spravne)