Dakar 2021
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kupujete auto? Ověřte si přes SMS, že není kradené

Koupě ojetého vozu má několik úskalí, jedním z nich je riziko, že koupíte kradený vůz. Ministerstvo vnitra nabízí od nového roku novou službu. Ověření konkrétního vozidla v databázi odcizených vozů přes SMS.
Zpět na článek
neregistrovaný "Mr.Slider"
12. 1. 2005 19:09
Re: paraziti
Ahoj, rozčiluješ se tu neprávem, raději se rozčiluj na redaktory za nepřesné informace. Službu registr odcizených aut opravdu provozuje ministerstvo vnitra, ale zcela zdarma. Je přístupná na webu na adrese: [odkaz]
Službu přes SMS provozuje firma Fincom-Materna Communications, a.s z HK a úřtuje si za ni 20 Kč. Stejnou službu za různou cenu může provozovat kdokoli, viz: [odkaz]
Takže pokud si naprogramuješ aplikaci v Javě pro mobil a budeš posílat dotazy přes GPRS, máš to prakticky zadara, pokud máš tarif data non-stop, tak úplně zadara. Chce to jen si takovou aplikaci naprogramovat. Něco takového se chystám udělat až budu mít čas, protože se mi to zdá jako okrádání. Proč za něco, co můžu mít zadara, mám platit.
Takže pánům ministrům z toho nic do kapsy nejde, jak píšeš. Příště chce prolézt víc zdrojů a něco si o tom ověřit (třeba na stránkách ministerstva vnitra)
Jinak, podobný článek vyšel i zde: [odkaz]
neregistrovaný "petrumr"
11. 1. 2005 19:51
paraziti
Jsou to paraziti národa-to má být zadarmo-je to mafie.na každou SMS dají odpověd,že není v databázi hledaných vozidel.Má to být na netu zadarmo a né aby v rodinách ministrů se tak bohatlo z našich daní.Na netu má být po zadání spz-barva,typ,motor,rok výroby,vin,atd.Nikdo by nekoupil auto kdyby zjistil že barva se liší,rok výroby je starší atd.Zamyslete se ,a hýbněte tym zadkem nebo půjdete sedět za napomáhání kradení aut.Co to je za číslo,kde to má sídlo.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku