Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW Golf GTI u nás za 777.200,-Kč

Již brzy se na český trh dostane další vydání Golfu GTI. Nové GTI se v definitivní podobě představilo na autosalonu v Paříži a od 19. listopadu se prodává na německém trhu.
Zpět na článek
neregistrovaný "Gabriel z Polski"
27. 1. 2006 15:17
głos z północy
Golf GTI ;-\ , Skoda Octavia Rs ;-\ , Opel Astra OPC :yes: , Mazda 3MPS :yes: - pozdrawiam fanów motyrazcji z Czech ;-)
neregistrovaný "zigi"
7. 1. 2005 16:19
Re: bez titulku
zepredu hezky.zezadu je divnej.designem je trosku jinde nez dnesni produkce,coz se vetsinou ceni,ale v tomto pripade je to nepovedene-pri pohledu na nej se mi vybavi kulata mazda 626,cili zacatek 90.let.=> VW je trosku dost opozdenej....
neregistrovaný "Klod"
6. 1. 2005 21:40
bez titulku
Alfa je super autíčko,ale to GTI vypadá vcelku dobře oproti tomu běžnýmu golfu.
neregistrovaný "audi"
5. 1. 2005 16:41
Re: bez titulku
co si myslel tym palcom ?
neregistrovaný "Petr"
4. 1. 2005 17:27
Re: idem do toho
Co jsem cetl, tak vsichni nakonec rikaji manual, protoze ten pocit z razeni je neprekonatelny. DSG radi sice automaticky (prekroceni cerveneho pole apod.), ale me na rizeni bavi prave to razeni. Sel bych do manuala!
neregistrovaný "Petr"
4. 1. 2005 17:24
Re: Famozni
No jasne, to je nebe a dudy. Na internetu se uz objevily snimky noveho VW mkV R32. Bude to fajnes auticko. Francouze bych zase ja po velmi spatnych zkusenostech s Peugeotem nechtel ani zadarmo . Kazdy pes, jina ves.
neregistrovaný "petrumr"
4. 1. 2005 17:22
Fiat
Pořád se hádáte o zbytečnostech.V Itálii vyrábí sportovní auta,jak technicky tak opticky.Na ten slovenskej křáp stačí normální sériové Stilo a kdo je od vochu ten si koupí Alfu a kdo chce pohodlí,ten volí Lancii-Jasný.
neregistrovaný "DAVE"
4. 1. 2005 13:06
Re: Famozni
Zdravim,
mě osobně se golf V moc nelíbí, ani jako gti, osobně bych šáhnul po čtyřce gti,nebo Octavii RS - ten motor se dá dobře chipnout a pokud jde o náklady tak spotřeba je dobrá a povinné ručení nízké. Sám mám zkušenost s 1.8T v VW Passat a byl to velmi dobrý motor.S tdi mam take zkusenost, ale popravde receno na techto motorech je dobrá jen spotreba. Ted Vlastním Lagunu V6 3.0 a musim říct že mě překvapila ve všech směrech,i přes to že jsem byl zapřisáhlý VWák. Na francouze má neuveřitelně tvrdý podvozek, který se s houpavým passatem nedá srovnávat. Vyšší poviné ručení a náklady na provoz jsou daní za nejkrásnější zvuk, výkon, kultivovanost a okamžitou reakci na plyn, kterou turbomotory většinou postrádaj. Jestliže bych si měl vybrat mezi Golf IV GTI a R32, šel bych do šestiválce, i když je těžkej jako prase. Všechno je věc názoru a kdo chce kompromis mezi výkon/náklady, tak asi určitě níkoobsahovej motor s přeplňovánim. Já ale zůstanu věrný V6(kdo neřídil a neslyšel nevěří). Tak jsem si tu úspěšně vylil hlavu a Vás všechny zdravim.
neregistrovaný "fero"
4. 1. 2005 12:06
idem do toho
To auto sa mi strane paci. Chcem ho a do leta ho budem aj mat. Len teraz neviem ci kupit s manualom,alebo s DSG??? A k tym alfam-hej su to pekne,dobre auta, len dost ludi a aj casopisov(hlavne nemeckych) tvrdia,ze s kvalitou je to na tom alfa este daleko za nemeckymi znackami(stale sa vsak zlepsuje).No asi na tom nieco bude Ale taka GTA je brutal. Ale spat ku golfu. MANUAL alebo DSG???????
neregistrovaný "dmx"
4. 1. 2005 12:01
Re: bez titulku
hahaha
neregistrovaný "Petr"
4. 1. 2005 11:31
Re: Famozni
1.) Jaky trabant? LOL
2.) Vetsina aut, pokud chces dosahnout velkeho vykonu, musis vytacet motor. Jak CTR, to jde cestou vysokych otacek k vysokemu vykonu jako u motorek. Golf ma jiz pri 1800 otackach dostupny kroutak kolem 280nm. A v tom je ten ROZDIL.
3.) Ja ti ho NENUTIM, jenom nenavidim kecy, typu "protoze je to GOLF".
neregistrovaný "Enzo"
4. 1. 2005 08:29
Re: Famozni
Jo takze v trabantu mas komfortu az az. To byl argument jak hovado. Za druhy je tu rec o golfu GTI ten taky nebude moc komfortne naladenej. Pak nevim proc by pri sesti tisicich mel motor byt zticha. Kdyz jezdis na pohodu tak proc tocit motor do 6000. Trochu rozpor ne? No vec interieru je vec vkusu me se golf zevnitr moc nelibi.A zvenku uz vubec ne. HOWK
neregistrovaný "Petr"
4. 1. 2005 00:03
Re: Famozni
Protoze i kdybych vrazil do alfy 100k, tak nedostanu ten komfort, co mi poskytne Golf. To proste nekteri lide nepochopi.

Priklad, nekomu se libi CTR (stranka vykonu; a na ridicske pohodli apod. mu uz tolik nesejde). Ja mam jinsi priority.
Libi se mi svizne auto, ale proste kdyz uz v tom aute mam jezdit mesicne x tisic kilometru, tak chci urcite pohodli. Nechci, aby mi motor rval pri 6000 otackach, chci pohodli pri rizeni, zakladni ozvuceni vozu a smysl pro vsechny ty detaily, ktere Volkswagen ma. Kdyz se podivate do interieru, tak kazda drobnost je poradne propracovana a me jako ridici doda ten "spravny pocit", ktere mi jine automobilky nedodaji.
neregistrovaný "Petr"
3. 1. 2005 23:57
Re: bez titulku
Profi firmy u nas i v zahranici poskytuji plnou zaruku, takze o nic neprijdes. Za vsechny skody a problemy jsou "zodpovedne", tudiz toho bych se nebal.

Navic turbo v GTI ma velky potencial, nepocitam, pokud by se snad "vymenilo" za jine.
neregistrovaný "griddle"
3. 1. 2005 22:52
Re: bez titulku
ale precipovanim ztratis zaruku, neni-lis pravda?
neregistrovaný "Enzo"
3. 1. 2005 22:32
Re: Famozni
A proc?
neregistrovaný "audi"
3. 1. 2005 21:10
bez titulku
nie zle ale na LEON CUPRA R 1.8T sa nechyta
neregistrovaný "Petr"
3. 1. 2005 19:52
Re: bez titulku
2.0T precipujes na 241koni behem mziku. Motor nemusi mit ani vetsi objem.
neregistrovaný "Petr"
3. 1. 2005 19:51
Re: Famozni
to uz radeji trabanta nez alfu
neregistrovaný "Enzo"
3. 1. 2005 17:07
Re: Famozni
Desingem urcite a technikou stopro taky. Italove umi delat motory a urcite benzinaky maj lepsi nez VW. Ostatne Golf 3 byl taky posledni kterej se mi libil.
neregistrovaný "griddle"
3. 1. 2005 14:44
bez titulku
No radsi si pockam na Mazdu 3MPS ( motor 2,3 a 230 koni...)
neregistrovaný "Juro"
3. 1. 2005 14:28
Re: Famozni
to je potom dobre lebo Golf 3 bol spolahlivejši ako 4 neviem zatial ako to je z 5

p.s. Alfa je nezmar
neregistrovaný "Petr"
3. 1. 2005 14:05
Re: Famozni
Technicky se Golf na Alfu nehrabe ani omylem! Az se u VW nauci udelat motor pro auto a ne pro traktor tak at se teprv pokousi o sportovni vuz. Golf GTI je pateticky pokus o poradne auto. Nechtel bych to ani zadarmo.
neregistrovaný "pepa"
3. 1. 2005 13:06
Re: Famozni
designem urcite, technicky je alfa na urovni golfu 3 vydel jsem i testy na BBC
neregistrovaný "Tom"
3. 1. 2005 12:31
Re: Famozni
Myslím, že vidí. Co třeba právě Astra...
neregistrovaný "Mirek"
3. 1. 2005 12:10
Re: bez titulku
prosim te podivej se na ty fotky jeste jednou
neregistrovaný "mofo"
3. 1. 2005 11:55
bez titulku
Mam jednu otazku.Viete niekto,ci sa bude GTI vyrabat aj ako 5-dverak?? Vopred dakujem za odpoved. Inak je to pekne auto az na ten zadny cierny plastovy naraznik.
neregistrovaný "Enzo"
3. 1. 2005 11:21
Re: Famozni
Radsi Alfu nez tohle.
neregistrovaný "John"
3. 1. 2005 10:31
Re: Famozni
To auto ma jednu velkou chybu. Je to Golf Hnusnejsi auto se nevidi.
neregistrovaný "Petr"
3. 1. 2005 01:45
Famozni
Naprosto skvely, uz na nej setrim!

To auto proste nema chybu.