Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Navigace v autě (1. díl): vestavěné navigační systémy

První mapa České republiky s plným pokrytím a podrobnou navigací nás přivedla k tématu navigačních systémů v autě. První část seriálu zaměříme na základy navigačních systémů a na to, co nabízejí samotní výrobci automobilů.
Zpět na článek
neregistrovaný "tomleny"
30. 6. 2008 21:25
Vestavěná navigace Renault scenic I
Dobrý den.
Chtěl bych Vás požádat o radu. Je možné aktualizovat ve vestavěné navigaci mapu ČR a vložit do ní češtinu. Koupil jsem ojetý vůz Renault scenic (rok výroby 2001) a rád bych tuto navigaci využíval. Bohužel je jen v Němčině.
Díky za odpověď.
neregistrovaný "Roman"
1. 2. 2005 18:42
Re: Peugeot 607
Díky za váš příspěvek. Mám podobný problém s navigací v mém Renaultu, jedná se o výrobek Siemens VDO. České zastoupení nemá vůbec ponětí jak mapa funguje a jak je to s aktualizací. Neprozradíte mi kontakt?
neregistrovaný "Vladimír"
21. 12. 2004 14:41
Peugeot 607
K Peugeotu 607 jsem jsem v rámci doplnění konfortu zakoupil i navigaci VDO. Velmi mi však překvapila její nefukčnost v rámci ČR, kde CD v ceně 4 500.- neumělo najít menší města v ČR.Očekával jsem, že navigace dodávaná za 70 000,- bude pro účely v ČR funkční. Následně se mi podařilo prostřednictvím Netu sehnat doplňující CD navigačního systému, kde ČR je již obsažená. Jsem však překvapen, že prodejci ¨Peugeota o tomto neví a dodávají do 607 pro ČR velmi málo fukční CD.
neregistrovaný "Pavel"
17. 12. 2004 15:06
Re: Výrobci map
Aha, to jsem nezaregistroval. Tak ted uz to vim.
neregistrovaný "Condor"
17. 12. 2004 11:18
Re: Výrobci map
Otaceni mapy dle smeru jizdy je vzdy otazka programu v navigaci zda to umi.

Jinak chci upozornit autora clanku, ze schopnost prepocitat trasu dokaze jakakoliv GPS aplikace pokud to umi. Udaje o nesouladu jizdy vuci stanovene trase si dokaze program vycist i z GPS udaju.

Jinak je asi dobre pripomenout, ze existuji i reseni pres kapesni pocitace PDA, ktere umoznuji to same, vcetne hlasove navigace, prepocitavani trasy, dynamicke navigace atd. Cena je vsak v tomto pripade za takovehle zarizeni cca pod 13 000,-

[odkaz]
neregistrovaný "Ricz"
17. 12. 2004 07:45
Re: Co je zajimave na navigaci
ty jo, sem nevěděl že sem ženská
neregistrovaný "Google"
17. 12. 2004 00:04
Co je zajimave na navigaci
je moznost prepnuti do rezimu zenskeho a muzskeho provozu. V "zenskem" rezimu je mapa otocena ve smeru jizdy, v pripade "muzskeho" modu je sever nahore...
neregistrovaný "Ricz"
16. 12. 2004 16:41
Re: Výrobci map
Ta druhá firma se už asi před půl rokem přejmenovala z navtech na navteq viz www.navteq.com
neregistrovaný "Pavel"
16. 12. 2004 16:11
Výrobci map
Ta druhá firma se nejmenuje Navteq ale Navtech.