Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mansory GT 63 – větší síla pro Bentley

Malá německá firma Mansory představila v Essenu velmi zajímavý projekt Mansory GT 63, který je zdařilou úpravou vozu Bentley Continetal GT, která disponuje velmi svalnatým srdcem.
Zpět na článek
1. 12. 2004 09:01
neregistrovaný "free"
2. 12. 2004 22:13
neregistrovaný "jirka"
15. 9. 2005 23:17
neregistrovaný "REN"
neregistrovaný "free"
1. 12. 2004 09:01
krasavec ....
Krasavec ale překvapilo to obutí
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jirka"
2. 12. 2004 22:13
ach ta čeština
zdravím. Článek je to fajn a auto taky. Jen mě mrzí ta čeština. Třeba sluvko "který" se objevuje strašně často a to i dvakrát v téže větě... A taky bych Vám doporučil projít si v pravidlech používání slůvek jež, jenž a podobně. "Jež" patří k ženskému rodu, takže "řídící jednotka, jež" a nikoliv "jenž"...
Já vím, vypadá to hnidopišsky, článek je čtivý a díky za něj, ale tyhle chyby mi kazí radost.
Díky, Jirka
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "REN"
15. 9. 2005 23:17
Překvápko
Zdravím ,


Zvláště zdravím ty kteří jsou toto značkou nadšený , ovšem nemohu tak docel souhlasit s titulkem tohoto příspěvku . Úpravu Bentley Continetal GT skutečně má ve svém sortimentu malá německá firma Mansory , málokdo by ovšem tušil že se jedná z 70 % o práci zlatých Českých ručiček . Věřte že je tomu tak protože já pro tuhle firmu aktivně pracuji a tohoto krasavce znám od chvíle kdy se poprvé na to auto sáhlo špachtlí . Tak zatí se tady mějte fajne .
Rozbalit vlákno
0