Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Oficiální Video: Aston Martin DB9

V krátkém prostřihu Vám představíme bonbónek - plnokrevníka pravého angického rodu. Tentokrát nechybějí ani pořádné jízdní záběry s prezentací akcelerace a krásným zvukem motoru!
Zpět na článek
26. 10. 2004 11:56
neregistrovaný "pepe"
26. 10. 2004 12:23
neregistrovaný "HUFUH"
26. 10. 2004 12:39
neregistrovaný "Tomas (AUTO.CZ)"
26. 10. 2004 12:48
neregistrovaný "Yaroukh"
26. 10. 2004 18:28
neregistrovaný "Máňa"
6. 11. 2004 11:48
neregistrovaný "misoo"
neregistrovaný "pepe"
26. 10. 2004 11:56
bez titulku
no tohle je bomba... takhle si představuju upoutávku na sporťák ... škoda žeto není delší vydržel bych na to koukat celý . Nešlo by časem sehnat ještě takovéto video od Gallarda a pak Continental GT ???? jinak moooc dííík
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "HUFUH"
26. 10. 2004 12:23
Re: bez titulku
souhlas bomba ... naproti tomu to Lambo minule bylo dost nudny
neregistrovaný "Tomas (AUTO.CZ)"
26. 10. 2004 12:39
Re: bez titulku
Jasně že bychom vám chtěli "pouštět" jen takové super videa, ale někdy je to holt natočeno ve stylu Gallarda
Pracujeme na dalších !
neregistrovaný "Yaroukh"
26. 10. 2004 12:48
Re: bez titulku
taky jsem si pochrochtaval; diky :o)
neregistrovaný "Máňa"
26. 10. 2004 18:28
Mňam....
Grandiózní ukázka stylu,elegance,dravosti,noblesy,....Takh… to umí právě Aston Martin!Můj sen....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "misoo"
6. 11. 2004 11:48
Videa...
Super, podarene videjko. Velmi sa mi pacili zabery na akceleraciu vo velkej rychlosti. A ten zvuk motora - parada !!! Taketo nieco sa nevidi tak casto.
Zaroven si dovolim par postrehov k Vasim videam.
Nie ze by som bol nevdacny za videa, ktore robite, ale zda sa mi zbytocne poskytovat dve velmi podobne kvailtou (t.j. aj velkostou). Podla mna by ste mohli davat jedno male pre ludi s modemom cca 2 - 5MB a jedno velke v dobrej kvalite, kludne aj 50MB. Radsej si minutku - dve pockam a potom si vychutnam kvailtu.
A co sa tyka obsahovej stranky videi, tak si myslim ze je zbytocne davat do videi zabery typu : ako si clovek sadne na zadne sedadlo, roztahuje nohy, ukazuje rukou kolko ma miesta nad hlavou a tvari sa blazene. Viem ze to robite koli tomu aby mali ludia co najviac informacii o celom aute, ale uprimne povedane, toto si mozem vyskusat aj v predajni. A ako mam vediet ze budem mat aj ja tolko miesta nad hlavou ked neviem aky je dany clovek vysoky, a podobne... Su to zbytocne informacie, ktore potom zaberaju drahocenne MB. Tak isto aj staticke zabery na interier a exterier auta, ktore si mozem pozriet na obrazkoch alebo rovnako aj v predajni. Skor by ste sa mohli zamerat na jazdu a to hlavne z interieru vozidla. Napriklad kamera medzi hlavovymi opierkami prednych sedadiel (tachometer s otackomerom v rohu obrazovky) od nastartovania cez vsetky prevodove stupne az po dosiahnutie maximalnej rychlosti a potom brzda az na nulu. To by bolo nieco. Toto su informacie, ktore si my, obycajni ludia nemozeme nikde stiahnut ani vyskusat. A o takychto zaberoch v drahych exkluzivnych modeloch, ktore by boli asi jedine v nasom zivote ani nehovorim...
Vela stastnych kilometrov zela Michal
Rozbalit vlákno
0