Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kufr
neregistrovaný "repec"
| 5. 6. 2004 12:29

Otevírání zadního víka mi přijde příliš složité,ale do případné sériovky by se stejně asi nedostalo. Jinak to vypadá dost povedeně a myslím,že by se to v téhle podobě,narozdíl od Avantimu a VelSatisu,mohlo i chytnout. Pokud si nechá pár originálních řešení (viz ty čtecí lampičky), trochu zútulní interiér (který se asi bude dobře vysávat,ale jinak mi přijde trochu jako ve člunu)a pokusí se cenu srazit pod 1 mega,...hm. Vzhledem k tomu,že Renault fakt nemá nic sportovního v nabídce,určitě by to byl pozitivní krok.


Ať žije "tvůrce automobilů"

Kufr
neregistrovaný "RDany"
| 6. 6. 2004 22:11

Souhlasím!Supr kára,ale pod milion bude těžko. Ale konečně zas něco,co není nudný

Kufr
neregistrovaný "Yaroukh"
| 8. 6. 2004 11:29
mne prijde predek celkem OK, ale zadek je strasnej ... nemuzu si odpustit poznamku, ze me potesila studie Pininfarina Enjoy - napadlo me nad ni, ze nekdo pekny auta proste umi, a nekdo si musi pomahat extravaganci (ale to je muj nazor a muj uhel pohledu, kterej nikomu nenutim)
Kufr
neregistrovaný "Patrick le Quement"
| 9. 6. 2004 10:07
Na studii Fluence není nic extravagantního. Tady se jedná o naprosto čistý a vyvážený design. Ano, třeba Vel Satis je zpředu nepatrně překombinovaný, ale Laguna II nebo Espace IV... to je čistota, žádná pomoc extravagance. A ještě víc to platí o studiích Talisman, Ellypse a taky Fluence!
Kufr
neregistrovaný "Yaroukh"
| 9. 6. 2004 11:36
co clovek, to nazor
Kufr
neregistrovaný "SMASHER"
| 9. 6. 2004 11:47

Prostě se *smiř s tim, že Německo je strašný. Z Francie jsou krásné smyslné slečny, z Německa pak obtloustlé pihovaté brejlaté bečky s názvy jako Gertruda, Tanja, nebo Uschi. Nebo třeba porno. V Německu tě bude vzrušovat sejratej kníratej strejc v pumpkách, kamizole a s kloboukem, co bude v druhý ruce držet půllitr Warsteineru. Ve Francii to bude brilantně natočená podívaná s krásnými lidmi. Tohle není zkrátka o individuálním vnímání. Tohle je o celkové kultuře a jejím pojetí. Někdo je holt dál.

Kufr
neregistrovaný "Yaroukh"
| 11. 6. 2004 18:16
legracni nesmysly
bomba
neregistrovaný "vdave"
| 11. 6. 2004 08:49
tak to je po delsi dobe auto ktere me vzhledem fakt chytlo. ne ze by se me treba nelibil 6 kupe od BMW ale tohle je fakt pro me bomba. zvlast zadek se mi hrozne libi, a to otevirani kufru vypada nahodou taky zajimave. z boku uz mi to tak senzacni neprijde ale jinak Renault bravo. a sup s tim do vyroby
Skvost na kolech
anonym
| 1. 12. 2006 08:29
Renaultův design je opravdu skvostný.Model nabízí jako vždy originální záď,ladné čisté linie a krásný, Futuristicky tvarovaný interiér.A ten jeho designový styl bez výrazné masky chladiče je fantastický !

Jen tak dál! :-) :yes: