Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Opel
neregistrovaný "vladik"
| 28. 5. 2004 12:45
Opel sopl - nejhorší automobilka na světě strašný ***
Opel
neregistrovaný "Lib"
| 28. 5. 2004 13:48
Ty uz to nechlastej ani redeny
Opel
neregistrovaný "Komanche"
| 28. 5. 2004 13:56
Je to hnus fialovej, tydlecty nemecky znacky :)
Opel
neregistrovaný "none"
| 28. 5. 2004 13:50
mas pravdu,horsie a skaredsie auta ako opel nepoznam!
Opel
neregistrovaný "snoop"
| 28. 5. 2004 14:09
z tvojich slov usudzujem ze velmi inteligentny nie si a preto zrejme ani tvoje esteticke citenie nie je nijako smerodatne
Opel
neregistrovaný "Paulie"
| 28. 5. 2004 17:44
Je to super kara. A co se tyce Opelů, tak jsou rozhodne hezci a lepsi nez treba renaulty - to jsou nejhnusnejsi auta na svete
Opel
neregistrovaný "Nome"
| 28. 5. 2004 18:03
No nevím, Renaulty a všechny francouský auta vypadaj solidně a mají něco do sebe. Což se o Oplech říct nedá první auta který vypadá použitelně je nová Astra a snad i todle.
Jinak ti přeju dlouhé kilometry s tou š120 ve které jezdíš, jinak nevím kdes na takových kydech ohledně Renaultu byl
Opel
neregistrovaný "*"
| 16. 7. 2004 14:20
Zajímalo by mě. kolik Opelů jste vlastnil, že si dovolíte takto hodnotit auto,které jste ještě ani neviděl!
Jste normal?
neregistrovaný "IVOHOE"
| 28. 5. 2004 18:14
Vybíjíte si energii nebo
Jste normal?
neregistrovaný "IVOHOE"
| 28. 5. 2004 18:19
Vybíjíte si energii nebo co?Je jasné,že když někdo řekne,že Opel ,,***,, (já s tím nesouhlasím!),tak se do něj pustí příznivci značky.Každý je přeci jiný!Mně nevadí ani Opel ani Renault (obě značky jsem už měl).Já zase nemusím Škodu,ale je to čistě můj subjektivní názor,tak proč se kvůli němu vraždit?
Jste normal?
neregistrovaný "Yaroukh"
| 29. 5. 2004 18:21
protoze puberta a/nebo mentalni retardace
Jste normal?
neregistrovaný "lonestarstate"
| 29. 5. 2004 18:40
nebo jen musí někam patřit
Opel image
neregistrovaný "Pali"
| 30. 5. 2004 00:56
Nuz, Opel ma u vas v Cz ovela horsi imidz ako u nas.
Objektivne si myslim, ze na poli kvality a designu urobil za posledne tri roky najvacsie kroky. A pouzivat rozne predsudky typu Opel = kara na zahodenie sa skutocne nerata. Pouzite pravdive a vecne argumenty. Uz 10 rokov jazdim na oploch (vsetko astry) a jediny problem bol vypaleny tlmic vyfuku. A prosim, nediskutujte tu o dizajne, je to cisto subjektivna vec, na tomto poli nikdy nebude panovat zhoda. Nie je nic nudnejsie ako citat kecy o tom, co je podla niekoho pekne a co nie.
Opel image
neregistrovaný "Mood"
| 31. 5. 2004 21:44
Naprosto souhlasím a několikrát jsem zde v diskusi na toto téma vystupoval. Číst neustále dokola to samé o tom, jak se někomu líbí značka A a nesnáší značku B je ubíjející. Lidé, kteří věci typu "BMW rulezzz, marcedes Sh*t" či podobné nesmysly zveřejňují, jsou dle mého názoru v naprosté většině pubescenti ve věku 14-17,18 let a absolutně nevědí, co píší. Nebo také těmito skutečně "konstruktivními" kritikami obhajují typ vozu, které používá někdo z jejich okolí. To je posléze radost číst místo nějakého příspěvku k tématu 20x to samé... "peugeot smrdí","peugeot je nejlepší, hyundai je na ...", "nejlepší jsou němci" atd., atd.
Opel image
neregistrovaný "repec"
| 3. 6. 2004 22:57
Taky souhlasím, vystihls to,myslím, naprosto přesně. Ještě si živě pamatuju,když před pár lety můj kamarád horlivě obhajoval Mazdu Xedos 9 jako naprosto nejúžasnější luxusní auto - MB,Jaguar,BMW,..hadr.- jen proto,že ji měl jejich soused. Teď už je normální.
Zas na druhou stranu diskuze o designu jsou tady ,myslím, na místě. Ostatně, proto to snad tady je,ne? Já osobně v Opelu rozhodně nejezdím tak často,abych mohl objektivně hodnotit jeho jízdní vlastnosti,tak si rád zanadávám na jeho,dle mého názoru, nudný a strohý design. Ačkoliv teď asi zaznamenal výrazný posun vpřed...
bez titulku
neregistrovaný "Lucie"
| 1. 6. 2004 09:45
Se starou Tigrou to nemá nic společnýho To auto jsem milovala, dalo se prostě poznat na sto honů, bylo jedinečný. Teď se to podobá Smartovi a 206 CC zároveň
TIGRA - samo o sobě to zní jako něco živější...
neregistrovaný "Jirka"
| 29. 12. 2004 15:05
A) Koupil jsem ženě TIGRU 1,4i 96, pěkně zanedbanou pomlácenou a motoricky nemocnou, jezdí sice hezky, ale :¨
Když jedu např. v Š Octavii 130, myslím, že stojím, ale když jedu 130 osmiletou tigrou, je to krásný pocit z rychlé jízdy, řezané zatáčky, tvrdé tlumiče, nízkopoložená sedačka, šíbr, lehký malý volant, krátké řazení a jemná mechanika. K tomu všemu velmi dobrý výhled a přehled. Prostě pocit jako v malém bouráku.

B) Určitě je TIGRA pro takový vyblbnutí super autíčko, trochu jiné, než ostatní vozítka, neobvyklá.

C) Nový model v mnoha rubrikách popisují, ale nikde jsem se nedočetl koli, že u nás stojí a jaká je dodací lhůta. Na stránkách oplu cz ji nevidím.

D) Jako druhé auto do rodiny ji doporučuji ať starou nebo novou verzi, určitě se nehodí k běžnému podnikání, možná k ženské módě, kosmetice, ne pro chlapa.

E) I mě se ve starém modelu jezdí dobře, šílené jsou ale tvrdé brzdy a nenastavitelný volant, na tu dobu je to elitní kousek.

F) Když jsem začínal, střídal jsem staré pekáče jeden za druhým a v té době byla škodovka žebřiňák a západní značky letadla. Dnes je rozdíl zejména v designu, výkonu a už né tolik v ceně ve srovnatelných třídách.

A tak tedy, já hlasuji pro TWIN TOP, je to první podobný model kupé/kabrio. Je to jako nová technika do starého těla - jako golf dědeček a golf brouček 2004.

Mějte se tu krásně a nebuďte na sebe oškliví !!!!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku