Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Astra Caravan: Premiéra v Madridu!

Opel dohání náskok Volkswagenu a představuje kombi Astra Caravan již před začátkem letní sezóny. Světová premiéra tedy nebude na velkém pařížském autosalonu v září, ale na méně významné výstavě v Madridu. První fotografie a informace byly právě zveřejněny
Zpět na článek
neregistrovaný "Honza"
26. 7. 2004 14:56
Re: Na první pohled hnusné, ale......
Ještě bych to upravil, Octavia 2 na fotkách i ve skutečnosti hrůza. To auto nemá nápad. Jinak ta Astra v porovnání s Golfem nebo Octavíí je naprostá krasavice... :-)
neregistrovaný "SCHELBY GT500"
23. 7. 2004 13:20
Re: nehezke
desing bol zvoleny s ohladom na batozinovy priestor, preto vyzera tak ako vyzera, a nie je to najhorsie
neregistrovaný "Murdoc"
30. 6. 2004 17:32
Re: Dobry
POčkám si až ho uvidím na ceste, potom sa uvidí.
neregistrovaný "lonestarstate"
24. 5. 2004 12:40
Re: No neviem....
frantíci kvalitnější než Opel? dobrej fór
neregistrovaný "Duke"
24. 5. 2004 10:42
No neviem....
Ako Slovák fandím viac VW no nemám rád masové autá typu Golf, Fabia Octavia... a nikdy si také auto ani nekúpim. Design Oplu sa mi nepáči snáď jediné auto ktoré ma od nich zaujalo je Meriva no v tom segmente je výhodnejší zasa Fiat s Ideou... A ďalšia vec ktorá ma od Oplu odradzuje je ich kvalita, to už radšej nejakého frantíka...
neregistrovaný "ricz"
21. 5. 2004 11:29
Re: Vydařený design
No ono to máš těžký - Signum je drahý jak kr*va, a přitom to nemá ani takovou blbost, jako je automatická recirkulace u klimošky. Vůbec mi ty Oply přijdou jako že jim vždycky něco chybí, nad čím člověku zůstává rozum stát...
neregistrovaný "ricz"
21. 5. 2004 11:25
Sedačky
A to ty sedačky nejdou víc sklopit? K čemu je kombi se "schodem"? !!!
neregistrovaný "Lucky"
20. 5. 2004 15:34
Re: bez titulku
Kufr jsem videl, ale moc neprohlizel, na prvni phled se mi zdal podobne veliky, jako jsem mel kdysi u Nevady a ten byl docela super...
neregistrovaný "Já"
20. 5. 2004 14:32
Re: Na první pohled hnusné, ale......
Souhlas
neregistrovaný "Preceda"
20. 5. 2004 13:49
Dobry
Jsem sice Golfista, ale tohle se mi libi. Rek bych, ze v realu to nebude vypadat tak dobre jako na fotkach.
neregistrovaný "Radek"
20. 5. 2004 12:47
Re: Vydařený design
Souhlasím s tebou, že Opel má nyní osobitý design. Podle tebe je vydařený, podle mě ne. To je právě věc názorů, ale je fakt, že úspěšnost designu lze změřit úspěšností modelů na trhu a tam, bohužel, Opel s novou Vectrou a Signumem nezabodoval. Obávám se, že Astra v kombíku bude tento trend následovat.
neregistrovaný "Pavel"
20. 5. 2004 11:06
Vydařený design
Modely nová generace Oplu - Vectra i Astra - jsou stylově čistá osobitá a pěkná auta, která nesledují současný trend některých jiných značek vyrábět amorfní bubliny s proporcemi vždy tak napůl a la MPV bez ohledu na segment. Předchozí Oply nebyly moc výrazné, design se kterým přichází Opel teď , je podle mě velice vydařený.
neregistrovaný "lonestarstate"
20. 5. 2004 08:43
Re: nehezke
ano. evropská auta mají stálý design. ustáleně po deseti letech vypadají jako hranatá popelnice bez nápadu. těžko z nich asi jednou budou hodnotní veteráni.....
neregistrovaný "Ronald Holzer"
20. 5. 2004 00:35
Re: Na první pohled hnusné, ale......
tak subjektivně u Octavie II je tomu právě naopak. Na fotkách OK, v reálu celkem hrůza. Díky výšce kufru je to vizuálně těžší na zadek než Octavia I (a to je sakra už co říct).
neregistrovaný "cool-hand"
20. 5. 2004 00:18
Rozvor
Jsem zvědavý kolik vytěžili z toho nataženého rozvoru. Třeba takovej Megane Grand Tour ho má oproti krátký verzi také delší, ale vevnitř nic moc. Třeba ve srovnání s Oktávkou to bylo jen o málo větší, zdaleka ne o tolik, co činí rozdíl rozvorů. J mam oktávku a kámoš dosavadní Astru oba kombíky. Ta Astra má delší rozvor, ale vevnitř jsou ty auta úplně stejný. No nic, soplu fandim tak doufam, že to bude fajn
neregistrovaný "paja"
20. 5. 2004 00:01
nelíbí...
Fakt to vypadá divně...nelíbí se mi to, OPEL se vydal na podivnou cestu, už nová (poslední) Vectra vypadá děsně (nejhůř z trojice Vectra, Passat, Mondeo-nejhezčí), tak Astra se v 5dv docela dá (lepší než nový Golf a možná i než Focus II, který se tady objevil, ale uvidíme na oficiálních fotkách), ale tohle je nepěkné, to se fakt nepovedlo, neladí to dohromady.
neregistrovaný "anonym"
19. 5. 2004 18:17
bez titulku
moc se povedl a kdybych měl tolik financí tak bych si ho hned koupil.Měl jsem 4 roky G astru a byl jsem s ní moc spokojen.Koupil jsem ford focus
kvůli ceně a výbavě, ale pořád fandím opelu
neregistrovaný "repec"
19. 5. 2004 16:35
Re: nehezke
Naprostý souhlas. Řekl bych,že je to proto,že záď se svou mírnou a užitkovou povahou naprosto nehodí k dynamickém čumáku s velkými světlomety. Podobný hybrid jako Vectra Caravan
neregistrovaný "performer"
19. 5. 2004 14:20
Na první pohled hnusné, ale......
...... myslím, že je to jedno z těch aut, které se člověku začnou líbit až po delším čase. Navíc v reálu to bude vypadat lépe než na fotkách (podobně jako OctavieII)
neregistrovaný "Radek"
19. 5. 2004 12:53
Re: bez titulku
Já je mám celkem rád, a proto je mi líto, když udělají takové auto. Nicméně design je otázkou vkusu, a tak chápu, že se to někomu může líbit. Jen nevěřím, že s tímhle nějak ohrozí Golfa. Také doufám, že ten kufr bude vydařenější než u Vectry, u které, jak jsi jistě viděl, je neúměrně malý vzhledem k vnější velikosti auta.
neregistrovaný "Lucky"
19. 5. 2004 12:30
Re: bez titulku
Nahodou me se libi jak Vectra, tak Astra a to musim rict, ze Opely nemam rad.
neregistrovaný "Radek"
19. 5. 2004 12:27
bez titulku
Musím bohužel jen souhlasit, že se tohle moc nepovedlo. Po designu nové Vetry je to další nepovedený kombík od Oplu a to je fakt škoda. Takhle toho Golfa rozhodně nesmetou...
neregistrovaný "Radek"
19. 5. 2004 12:24
bez titulku
Musím
neregistrovaný "opel"
19. 5. 2004 12:06
Re: nehezke
Nechapu co Vam na tom pripada "fakt silenyho". Navic kdyz rikate, ze hatchback se Vam libi... Je to moderni design, stalejsi v case nez ocucani Japonci...
neregistrovaný "Jirik"
19. 5. 2004 10:47
Re: nehezke
Je to fakt hnuj, osklivi !!!!!
neregistrovaný "vedeni"
19. 5. 2004 10:40
nehezke
Teda, jak se mi hatchback libi, tak tohle je fakt sileny.