Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW Caddy life: Levná alternativa Tourana

Máte velkou rodinu, chcete VW, ale nemáte na něj milion? Pak je tu pro vás VW Caddy life.
Zpět na článek
4. 3. 2004 12:45
neregistrovaný "Martin"
4. 3. 2004 15:06
neregistrovaný "Mojma"
4. 3. 2004 16:08
neregistrovaný "josef"
6. 3. 2004 22:24
neregistrovaný "lyžař - zabiják"
1. 5. 2004 12:48
neregistrovaný "pietro"
5. 3. 2004 09:05
neregistrovaný "Ivo"
6. 3. 2004 23:39
neregistrovaný "Rico"
29. 3. 2004 00:39
neregistrovaný "Jenda"
neregistrovaný "Martin"
4. 3. 2004 12:45
bez titulku
1,4 55 kW v sedemmiestnom aute- to bude naozaj bomba
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Mojma"
4. 3. 2004 15:06
Re: bez titulku
No, to mas pravdu, ale myslim ze zaklad bude spis 2.0 SDI. Jo a jinak se mi ten Caddy liby o moc vic nez en puvodni hnusnej Touran, este by mohli prihodit 4Motion, trochu zvednout a byl z toho peknej konkurent Renaultu Kangoo 4x4, ale on by to asi zadnej konkurent nebyl, protoze od VW by to stalo 2x tolik, co ten Renault:o(((
neregistrovaný "josef"
4. 3. 2004 16:08
Re: bez titulku
neni pravdou to stou cenou, ktom toho seděl jste v touranu? tak to zkuste a zpomenete na caddyho!!!idkyž pravda cena je jinde - ale nezpomenout, přestavěná dodavka nebude nikdy komfortní jako původně MPV stavěné jako MPV. Myslím, že Turan natrhne scenikoj vejfuk....
neregistrovaný "lyžař - zabiják"
6. 3. 2004 22:24
Re: bez titulku
Ta poslední věta je opravdu velmi vtipná a velmi naivní.
neregistrovaný "pietro"
1. 5. 2004 12:48
Re: bez titulku
je dobre srovnat si tyto auta v trochu sirsim pohledu. Docela dobre uz je znam. Zasadni rozdil mezi Caddym a Touranem je v puvodnim ucelu vyuziti kazdeho z nich: Touran je rodinny vuz s viceucelovym vyuzitim, Caddy je uzitkovy automobil s viceucelovym vyuzitim (mluvime-li o petimistne verzi). Rozdil v cene techto dvou s priblizne stejnou vybavou splha ke 200.000 Kc, coz znamena, ze mezi nimi rozdil musi byt. Ten taky je: touran ma cely interier oblozeny kvalitnimi plasty, viceprvkovou zadni napravu, lepe anatomicky tvarovana sedadla a spoustu dalsich moznosti a ptakovinek / Caddy naopak lepe vyuzity prostor, praktictejsi druhou radu dveri, moznost kridlovych dveri vzadu a dalsi.
Kdych bych mel takove auto koupit jako to prvni a reprezentacni, asi volim Tourana, pokud by to ale mel byt uz druhy automobil (takovy ten vseumel) bude pro me rozhodne lepsi Caddy s kridlovymi dvermi.
Jeste k motorum: pro tyto vozy, che-li clovek jezdit ekonomicky, je nutne zapomenout na benzinove motory. Ty patri mozna do Golfa, Octavie, ale ne do auta, ktere ma o 30% vetsi celni plochu. Mimochodem nove SDI 2,0 me skutecne mile prekvapilo, se starou 1,9 je to naprosto nesrovnatelny motor, proste skvely zaklad!
Ciao,
Pietro
neregistrovaný "Ivo"
5. 3. 2004 09:05
pekna varianta
chalani hovorte si co chete, ja jazdim uz pol roka tourana, mne islo vzdy o funkcnost a ucelnost, jazdne vlastnosti vdaka zadnej naprave nekompromisne. Samozrejme cenu mame asi najvyssie, ale tu mam vsetko v serii a inde priplacam... vsadil by si niekto na zadne bubnove brzdy u MPV Zafiry?
ale na druhej strane som si isty, ze tento cerveny krasavec nebude krokom vedla... je jasne, ze je tu orientacia na "zivnostensky" sektor...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Rico"
6. 3. 2004 23:39
Re: zivnostnici
To je jasne urcene pre zivnostnikov. na slovensku sa da iba malo aut ( oproti cecham ) ospisat DPH, dufam, ze toto bude to prave pre malych podnikatelov. Nemecka kvalite je drahsia, ale radsej si priplatim, ako jazdit na hrkajucom kangoo.
neregistrovaný "Jenda"
29. 3. 2004 00:39
Ultimátní příklad...
... blbnutí s platformama... Z MPV odvwodit užitkáč a z něj MPV odlišné od vwýchozího :-) Sice mam VW hodně rád ale tohle je docela divwoký i na mě :)
Rozbalit vlákno
0