Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Multipla: Facelift

Zpět na článek
13. 2. 2004 00:09
neregistrovaný "Ada"
13. 2. 2004 08:36
neregistrovaný "anonym"
14. 2. 2004 17:43
neregistrovaný "Automechanik.."
17. 2. 2004 14:59
neregistrovaný "zigi"
17. 2. 2004 18:34
neregistrovaný "doubt"
17. 2. 2004 19:42
neregistrovaný "zigi"
18. 2. 2004 10:25
neregistrovaný "anonym"
18. 2. 2004 11:50
neregistrovaný "zigi"
18. 2. 2004 15:13
neregistrovaný "doubt"
19. 2. 2004 10:08
neregistrovaný "Enzo"
13. 2. 2004 03:48
neregistrovaný "pedro"
13. 2. 2004 07:45
neregistrovaný "Adyn"
13. 2. 2004 13:58
neregistrovaný "Svoboda"
14. 2. 2004 20:33
neregistrovaný "jano"
13. 2. 2004 11:09
neregistrovaný "War"
13. 2. 2004 19:11
neregistrovaný "marek max"
13. 2. 2004 21:18
neregistrovaný "pampalini"
14. 2. 2004 00:11
neregistrovaný "vedeni"
14. 2. 2004 00:46
neregistrovaný "dzonek"
14. 2. 2004 09:42
neregistrovaný "Michal"
15. 2. 2004 21:28
neregistrovaný "TRUCKER"
15. 2. 2004 23:35
neregistrovaný "Apropo"
16. 2. 2004 08:59
neregistrovaný "Alex"
neregistrovaný "Ada"
13. 2. 2004 00:09
Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
Je to Fiat.
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "anonym"
13. 2. 2004 08:36
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
promluvil skutečný znalec.
typický čech poblbnutý výzkumem tuv, sečtělý časopisů AUTOTIP a jim podobných německých periodik a svými kamarády kteří slyšeli od svého kámoše že fiat není auto.
tak se měj ada a bacha ať si náhodou nekoupíš fiata.
neregistrovaný "Automechanik.."
14. 2. 2004 17:43
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
Já to říkám taky . Je to Fiat.Nebo že by někdo kpíroval jejich znak?To by bylo nemilé...
neregistrovaný "zigi"
17. 2. 2004 14:59
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
promin vis,ale no ja nevim jak to rict at ti to moc neublizi.pokusim se nejak jemne.pro me je taky fiat synonymem trakare a ne auta.kdyz se podivas na italy jak ty jejich fiaty po dvou letech provozu vypadaji pochopis ze tato auta nejsou vyrobena na nejake dlouhe jezdeni...mentalita naroda se hold promita i do aut ktera vyrabeji.neco jineho jsou sportaky.ty toho totiz nenajezdi tolik a kdyz se neco po.... tak jim to mile rad promines.ale u fiata nemuze byt o emocich ze sportu ani rec takze mu to neprominu...jeste k te mentalite itali apon fiaty my prokazujeme svymi vozy akorat nasi debilitu kdyz jsme nechali padnout legendy...
neregistrovaný "doubt"
17. 2. 2004 18:34
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
Ty jelito, starej se o svůj Wartburg a neotírej si držku o Fiat. Zase jeden chytrák, který tvrdí, že Fiat hnije už za výkladem, aniž by o tom něco věděl. Můj otec má Bravu osmý rok, za tu dobu jediná závada - podsvícení displeje v integrovaném autorádiu (původ: Grundig, Německo). Strýc Punto sedm let, taky no problem. Netvrdím, že je to nějaký vrchol kvality, ale doba Fiatů 125 apod. už je dávno pryč!
neregistrovaný "zigi"
17. 2. 2004 19:42
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
zdravim pane.neni nad to kdyz se clovek umi nejak normalne vyjadrit.je videt ze tuto automobilku hodne milujete kdyz jsem vas tak rozohnil a dohnal k takovim emocim wartasa nevlastnim vlastne zadne auto mi pane nerika jezdim pouze s VW passat 2.8 synchro.cili jsem uzivatelem toliko zatracovane znacky jenze narozdil od vas jsem si na ty pripominky uz zvykl a dokonce i uznal ze jsou i pravdive.ja vam vas fiat neberu jen rikam ze tato znacka mne neoslovuje.pravdepodobne jsem to ponekud prehnal za coz se vam omlouvam a doufam,ze jsem vam nezposobil nejake srdecni problemy nerad bych vas mel na svedomi.
S pozdravem … jelito
neregistrovaný "anonym"
18. 2. 2004 10:25
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
Okej, taky sem to trošku přehnal (sorry), ale kromě té první věty si za tím stojím. Jinak mě je Fiat docela ukradený, ostatně jediné rozumné (tj. takové, co bych si koupil :) auto, které v současnosti vyrábí je Stilo 3D - jestli to tak pude dál, tak vážně zkrachuje i s celým GM Já teď žeru Mazdu.
neregistrovaný "zigi"
18. 2. 2004 11:50
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
ja jsem po stilu prilis nepatral.neznam zadne nazory uzivatelu,ale faktem je ze stilo je auto diky kteremu jsem zacal fiata registrovat.opravdu pekny ze predu teda urcite.panda neni moje krevni skupina,takze na fotkach jsem to spis odsuzoval,ve skutecnosti to ale neni zase tak zly no a to mrnavy auto co a nem tady v novinkach pisou tak to je parada,ale nic na plat nejspis mam hlavu popletenou tema nemcama nebo co.fiata bych nechtel.jo a stou mazdou souhlas.a nesmim zapomenout na volvo.
neregistrovaný "doubt"
18. 2. 2004 15:13
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
Jo jo, Volvo má určitě své kouzlo. Takovou S60-ku bych si rozhodně nechal líbit...
neregistrovaný "Enzo"
19. 2. 2004 10:08
Re: Ted uz to ma jen jednu nevyhodu:
Nazdar ty chytraku.Posadil bych te do FIATA Coupe 2,0turbo 20 v a pak bych te vystrelil na mesic :) abys poznal ze Italove auta umej.Mentalita naroda a takovy chlisty o tom si pis nekde jinde.Je spousta lidi co je spokojenejch a nikdy by nemenili a je spousta lidi co Fiat zatracujou to je vec nazoru ale takovy kecy ze po dvou letech vypadaj pod obraz no promin ale to ti trosku ujelo Cuz
neregistrovaný "pedro"
13. 2. 2004 03:48
To snad ne...
Originalita pryc, at zije stilo-vy kockopes!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Adyn"
13. 2. 2004 07:45
Retro
Jo, líbí se mi. Trochu jsem se bál jak bude vypadat, že bude strašně nevýrazná, ale přední kapota s obrovským prolisem vypadá fakt správně retro. Jen mi to nesedí s tou zadní partií. Předek agresivní (světla alá krví podlité oči) a zadek kulatý jak na staré multiple.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Svoboda"
13. 2. 2004 13:58
Re: Retro
Retro ??
Fakt je to retro??
neregistrovaný "jano"
14. 2. 2004 20:33
Re: Retro
presne takyto prispevok som chcel napisat, dakujem ze si mi usetril namahu
neregistrovaný "War"
13. 2. 2004 11:09
Hmm
Ted to vypada jako Meriva
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "marek max"
13. 2. 2004 19:11
je skvělá
strašně jsem bál, co z faceliftu vyleze - punto se podle mě moc nepovedlo - ale je tohle je super. řekl bych, že je to jeden z nejlepších faceliftů za poslední dobu - to auto má úplně jiný charakter a předek mi přijde krásný - zvlášť protvarovaná kapota. fiat jde prostě nahoru - takové trepiuno bude absolutní trhák - to vím, protože jenom já so koupím aspoň dva (jeden abarth).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "pampalini"
13. 2. 2004 21:18
dost dobry
Myslim si, ze se facelift povedl. Chtel jsem si ho pred cca dvema roky koupit, ale vadilo mi tam par veci. Od rychlosti cca 100km se ozyval neprijemny aerodynamicky hluk asi od prednich sloupku nebo vnejsich zrcatek. Predni sedadla mela spatne vedeni v zatackach a operadlo bylo nizke. Radici paka byla perfektni, ale branila ovladacum topeni atd.. Jestli udelali i neco s vnitrkem, tak to nema opravdu chybu!
Tomu petrolinovi, co rika neco o jedne nevyhode atd., bych chtel vzkazat, ze mam Passat B5 a o kvalite a "nemecke kvalite" bych pomlcel.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "vedeni"
14. 2. 2004 00:11
Re: dost dobry
Ten interier Multilply byl fakt tragickej - jako kdyz se rozsypou casti pristrojovky a zustanou na hromade. :) Kdovi, jestli vylepsili i to. Ale kazdopadne tri sedadla vepredu jsou super!
neregistrovaný "dzonek"
14. 2. 2004 00:46
Re: dost dobry
No konečně to vypadá normálně předtím to byl hnus na/n
neregistrovaný "Michal"
14. 2. 2004 09:42
Re: dost dobry
tři místa ve přední řadě má v USA kde kdo......zase někdo objevil Ameriku. Tentokrát Fiat. Ale není sám. Třeba BMW od letoška objevilo americký head-up displeje a Audi se studií LeMans objevilo "podřadný americký podvozek" s magnetickým pérováním. Nevím proč kopírujou us podvozky do "nejlepších sporťáků", když jsou ty americký auta "tak blbý".....
neregistrovaný "TRUCKER"
15. 2. 2004 21:28
bez titulku
Možná si o mě řeknete, že jsem divný, ale mi se původní Multipla fakt líbila (je pravda, ta přístrojovka teda fakt nic moc, ale exteriér fakt good). Bohužel většina zájemců o kompaktní MPV měla jiný názor a úspěch se nedostavil. Myslím, že tahle slátanina s Ideou je dost ubohý počin a dle mého názoru měli raději ukončit výrobu, pokud se neprodává, protože Multipla byla od počátku vyvíjena jako velice originální auto a tohle změkčování kvůli záchraně prodejů podle mě stejně nemá smysl. Ale jak jsem si tak pročítal předchozí příspěvky, tak se asi mýlím. Nechám se tedy překvapit, jak to nakonec ve skutečnosti dopadne....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Apropo"
15. 2. 2004 23:35
*
Tak tohle je tak neuvěřitelná kaše, že by to nezvládla udělat KIA nebo Daewoo. Původní fantastickej koncept a originalni design jsou totálně v *.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Alex"
16. 2. 2004 08:59
Re: *
Originalni multipla se mi moc libila, vzdyt kdo predpokladal v Parizi 1996 ze se TAHLE ZBESILOST BUDE ZA DVA ROKY SERIOVE VYRABET? Originalni a neotrele auto... Facelift se nese v duchu noveho designu Fiatu.... no dobre, mohlo to dopadnout i hur.....