Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hamann pro nové BMW řady 5

Nová „pětková“ řada BMW je obdařena stylingem v novém stylu, ale i ten se dá dále šlechtit. Důkazem toho je firma Hamann, která připravila vzhledové i technické vylepšení.
Zpět na článek
2. 2. 2004 15:29
neregistrovaný "matej"
2. 2. 2004 17:57
neregistrovaný "MH"
2. 2. 2004 15:59
neregistrovaný "Afterdark"
2. 2. 2004 19:14
neregistrovaný "Vašek"
2. 2. 2004 19:46
neregistrovaný "us"
4. 2. 2004 13:41
neregistrovaný "lala"
4. 2. 2004 15:56
neregistrovaný "anonym"
2. 2. 2004 20:09
neregistrovaný "Lukas M."
2. 2. 2004 23:25
neregistrovaný "vedeni"
3. 2. 2004 09:03
neregistrovaný "MH"
4. 2. 2004 23:49
neregistrovaný "Klakson"
neregistrovaný "matej"
2. 2. 2004 15:29
Super M5
Jsem teda zvedavej co udela Hamann s budouci M5, to bude peknej narez. Ty doplnky kolem hodne vylepsili image vozu. Fakt supr. Ale ke koupi tohoto auta potrebuju.
1.barak v dobry ctvrti
2.garaz s hlidacem
3.dalsi auto, abych mohl v klidu prespat na navsteve u rodicu
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "MH"
2. 2. 2004 17:57
Re: Super M5
Je to supr, mám měsíc starou 530i, prostě bomba, problém je v tom, že pokud chcete jaékoli příslušenství, tak vám řeknou, že je příliš nové a až tak nejdříve za půl roku. Obávám se, že tak to bude i v tomto případě, vše je již nafoceno, vše funguje, ale dokoupit profi navigaci si lze až za 6 měsíců... Jinak potvrzuji, že bez druhého auta to nejde, to by byla věčná škoda jezdit po Praze stále s 5kou.
neregistrovaný "Afterdark"
2. 2. 2004 15:59
bez titulku
Toto je nádhernej kus auta, kam se hrabou MB nebo Audi! Technicky i designově bezkonkurenční .....
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "AMG"
2. 2. 2004 16:48
Re: 75.BMW 5 ---6,4% 96.BMW Z3---7,7% pěkný místa ==hihih
12.Mercedes SL---3,2%
14.Mercedes SLK 3,3%
32.Mercedes S 4,4%
neregistrovaný "Vašek"
2. 2. 2004 19:14
Re: BMW: Probleme mit der Hinterachse!!!!!!!!!!!!!!!!!
fakt super vozítka ale tak pro větnamce,ty to hned zmastěj.
neregistrovaný "us"
2. 2. 2004 19:46
Re: Korejska auta to sou, hihihihi
Kluci teoretici maji zase spoustu prispevku. Korejci, chichichi. *, chachacha . Napiste jeste neco, treba ze BMW jsou pekny. Aspon jednou! Vzdyt vam to neublizi, pochvalte treba motory, tam vas to tolik bolet nebude.
Na medvedackejch forech tasili hezke fotky, taky sem se snazil nejake najit. A nejake porad hledam. Pomozte. Je to tuning 6, ale ten model mel prid po vzoru stare 6 a vypadal naprosto bombasticky. Kdybyste o nich nekdo vedel, prosim, napiste mi link. Dikes
neregistrovaný "lala"
4. 2. 2004 13:41
Re: AMG je uprava
AMG je uprava tim padem seriove BMW nema sanci musis srovnavat upravu s upravou AMG vs.Alpina a myslim ze AMG je hodne vzadu. Seriovy Medved nesaha pokotniky BMW ani nahodou.A jeste jeden rozdil kdo ma prachy ten si poridi upravu od AMG ale u Alpiny se musi cekat jestli budou mit zajem to auto upravit takze Exclusivita.Kdyz to shrneme tak AMG si dnes muze dovolit kazdy idiot a podle tehle diskuze se ani nedivim :-))
neregistrovaný "anonym"
4. 2. 2004 15:56
Re: AMG je uprava
Neda mi to a musim se vyjadrit: mam tu cest (a i stesti) mit jak AMG (CL55) tak Alpinu (M3cab), tak Hamann (F355). Nikoho jsem se nikdy nemusel ptat, jestli mi to auto prodaji, ale oni se ptali, zda mam zajem si ho od nich koupit...co se tyka exklusivity, mám za to, že každý ten kousek je dost exklusivní sám o sobě, nota bene tři pohromadě... Je to opravdu snadné, čím více prostředků na takové hračky máte, tím se slova jako "exklusivní", "nejlepší", nejrychlejší". "nepřekonatelný" dostávají do úplně jiných dimenzí. V běžném silničním provozu se nejlépe používá CL55, na závodění F355 a v létě M3. Vlastně můžete namítnout, co dělám v zimě, samé sportovní zadokolky. Ano, na zimu mám Range Rover, ale ten není upravený, takže to sem asi nepatří.. Mimochodem, pokud byste měl zájem a chtěl vejít do vašeho "exklusivního světa", tak tu Alpinu prodám...
neregistrovaný "Lukas M."
2. 2. 2004 20:09
pekne
No ked uz tak rozoberate to BMW. Tak musim priznat ze co sa tyka exterieru je nova 5 mooc pekna. Ale ten interier... Ked si to porovan s Mercedesom tak vazne nic moc. Je jasne ze niektorym ludom to tak vyhovuje ale 7 ma o moc lepsi interier. Skuste si sadnut do 5 a potom do MB- CLK s bledou kozou. Je to rozdiel. Aspon mne sa to viac paci
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "vedeni"
2. 2. 2004 23:25
Re: pekne
...nejsem zoofil, abych si sedal do mercedesu s bilou kozou. Teda, baca se nezapre!
neregistrovaný "MH"
3. 2. 2004 09:03
Re: pekne
Souhlasím s tím, že Interiér je úplně odlišný, ale nejde jenom o interiér. Mé zkušenosti vychází ze srovnání Mercedes E a BMW 5. Mercedes působí interiérem ale i zvenku, jak to říci, luxusněji? usedleji? Zatímco BMW je prostě dravec. Uvnitř minimum ovládacích tlačítek, oproti Mercedesu i "méně vychytávek". Pocit z jízdy je samozřejmě individuální. Pokud bych měl rozdělit skupiny uživatelů, tak Medvěd je jednoznačně pro rozvážné povahy (právníci, bankéři, apod..) zatímco BMW je pro sportovní povahy s pocitem luxusu. Já jsem zvolil variantu BMW a jsem s 530 zatím moc spokojenej, super motor (benzín) a oproti Ecku jeznoznačně lepší pocit z jízdy.
neregistrovaný "Klakson"
4. 2. 2004 23:49
Made in China
Bmw jsem měl vždy rád, ale co provedli s tím předkem to už trochu pos.... moc křivek a ten zadek to je Subaru
Rozbalit vlákno
0