Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

nelibi se mne to
neregistrovaný "vedeni"
| 13. 1. 2004 16:54
Teda to je humac... vyvarovat z tak staryho auta (navic hnusnyho uz v dobe svyho vzniku), no nevim nevim... Aspon, ze neprepalili tak tu cenu jako u Streetka. Ale tohle je v podstate uplne vobycejny Kacko, az na svetla...
nelibi se mne to
neregistrovaný "I Love Ka"
| 14. 1. 2004 08:42
Tady je zas někdo chytrej jako rádio! Nemůžu si pomoct, ale mě se Káčko líbí a teď ještě víc. Navíc se koukni na jízdí vlastnosti, podlí v předu, spolehlivost. Tento model je už taková rádoby frajeřinka, ale normální Káčko je NEJLEPŠÍ volba pro dvoučlennou rodinu. Pokud má někdo kolem 100 000 Kč, tak koupí tohoto vozu neprohloupí.
nelibi se mne to
neregistrovaný "vedeni"
| 14. 1. 2004 08:56
Ja za to nemuzu, ze mas Kacko. ale uprimne receno, v tomhle segmentu je lepsi treba Twingo, lepsi vnitrni prostornost, relativne vykonej uspornej motor.... Nebo Honda Jazz, ale to uz je cenove nekde jinde.
nelibi se mne to
neregistrovaný "I Love Ka"
| 14. 1. 2004 09:54
Twingo má můj strejda a sám říká, že jeho koupí udělal chybu - je spíš dětské autíčko a zejména má velkou nevýhodu - digitální rychloměr a všechny ukazatele, které jsou za slunečného počasí absolutně nečitelné.
nelibi se mne to
neregistrovaný "Radek"
| 14. 1. 2004 13:55
Nemohu s tebou souhlasit, že je Ka spolehlivé a rozhodně není pro dvoučlenou rodinu nejlepší volbou. Motor 1,3 rozhodně nepatří k nejspolehlivějším a hlavně nepatří ani mezi průměrně hospodárné. Jeho spotřeba je zejména u verzí s posilovačem řízení zoufalá a to asi žádnou rodinu nepotěší. Né, že by Twingo bylo mým idolem, ale má hospodárnější motor a hlavně spoustu místa vzadu i v kufru. Káčko má kufr na nic a "fígl" se zvětšením kufru naklopením zadních opěradel je trapným pokusem o originalitu. Jinak má Káčko fakt dobrý jízdní vlastnosti a desing je spíš otázkou vkusu. Osobně bych si v cenové kategorii 100.000,- mezi ojetinami vybral Feldu. Má pět dveří, slušný kufr a levný servis.
nelibi se mne to
neregistrovaný "I Love Ka"
| 14. 1. 2004 14:21
Zajímavý názor. Bohužel moc lidí co mají s Káčkem zkušenosti neznám. Jen vycházím z testů, které jsou na internetu nebo v různých časopisech. Jízdní vlastnosti budou asi nepřekonatelné, o tom není sporu. Co se motoru týče, tak se s ním (prý) dá jezdit za 6-7 l a slyšel jsem i názor, že je to nedoceňované auto, jehož motor v pohodě zvládne 300 000 Km. Otázkou je, zda to nebyl reklamní tah nějakého bazaru či firmy Ford. S tou Feldou bych měl asi strach - sice je levný servis, ale o to víc poruch a navíc cena 100 000 Kč by odpovídala ročníku 1996/1997 - a to jsou stále ještě feldy se starou tváří. A ukaž mi dnes feldu se starou tváří tohoto roku výroby (která nebyla garážovaná) a není rezavá. Další varianta auta této cenové relace by pak u mě byla Fiesta s motorem 1,25 16V.
nelibi se mne to
neregistrovaný "Radek"
| 14. 1. 2004 16:43
Máš pravdu s problémy s korozí u Feldy, zejména pak páté dveře jsou průšvih. Každopádně mám s tím autem určité zkušenosti a nevidím důvod k obavě z hlediska poruchovosti. Nemyslím si, že by byla o něco horší než srovnatelná auta (stáří a cena). S Káčkem mám ujeto pár tisíc kilometrů a rozhodně ho nechci zatracovat, ale mě vycházela spotřeba s posilovačem těsně pod 8 litrů a to mi přijde prostě dost. Navíc motor 1,3 OHV, který je v Káčku a byl i ve Fiestách měl celou řadu neduhů. Hlavním problémem bylo nadměrné opotřebovávání vačkového hřídele a následná oprava v řádech mnoha tisíc korun. A spíš mi na tom autě nevyhovoval vnitřní prostor. Ale motor 1,25 ZETEC 16V ve Fiestě nebyl špatnou volbou.
nelibi se mne to
neregistrovaný "VK"
| 14. 1. 2004 14:44
Je to věc názoru. Já mám Káčko z druhé ruky, r.v. 98, najeto 54 tis. km, já jsem s ním najel 7 tis. a s motorem žádné problémy nebyly. A co se týká spotřeby, tak ta se pohybuje v pruměru kolem 6,5 l (a to jezdím docela svižně). A co se týká Felicie. Sice má 5 dveří, velký kufr, ale oproti Káčku je dost těžká a hlavně, většině těch, co jsem viděl, korodují páté dveře a nikdo s tím nic nenadělá (ani továrna, ani servisy, ptal jsem se tam na tento problém a sami říkají, že nevědí, co s tím).

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku