Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Piaggio APE na českém trhu

Firma Piaggio, známá i v České republice svými skútry, se snaží prosadit na našem trhu se svými lehkými tříkolovými užitkovými vozidly APE, což v překladu z italštiny znamená včela.
Zpět na článek
neregistrovaný "Sergei"
24. 1. 2005 12:05
Re: Dokonalost
ÚÚÚÚžasný... za rok dva to budu mít Mimochodem to Tempo, cos viděl, bylo rozhodně v Drážďanech, že? Taky jsem ho tam viděl...
neregistrovaný "Alex"
25. 11. 2003 11:00
Re: Dokonalost
Me se tyhle trikolky moc libi. Je to opravdu dost, ze se k nam zacaly dovazet, i kdyz se mohlo u nas davno vyrabet neco podobneho.... Jenze ja vim, u nas proste nic nejde, nejsou penize atd atd...... Proste obligatni vymluvy. Je ovsem ze Paggio v nich ma skoro sedesatiletou tradici a vyrabi je ve velkych seriich, coz by u nas asi hned neslo..... I tak jsem rad, pro drobne a jeste drobnejsi zivnostniky je tohle paradni volba. Mimochodem: v Italii jezdi mnohem starsi modely nez dvacet let a treba v Nemecku jsem potkal dokonce trikolku Tempo (ta vypadala vic jako auto :-) vyrabenou pred valkou :-). Byla udelana jako pojiydna prodejna parku v rohliku nebo cehosi :-)
neregistrovaný "Radim Janoš"
24. 11. 2003 11:48
Dokonalost
Musím souhlasit, že se konečně objevil tento super kousek u nás v republice. Měl jsem možnost se projet ve firmě AP3 a je to největší free vozidlo co znám sa super prachy. Jako reklama pro firmy nemá konkurenci. Už aby se objevovali ve velkém počtu. Piaggio the best off
neregistrovaný "Paja"
22. 11. 2003 19:41
Re: NO KONEČNĚ!!!!
Souhlasím. Konečně se i do našich končin dostane závan středomoří. Už se těším až je budu potkávat na každém kroku. Ta cena mě příjde vcelku přijatelná
neregistrovaný "jirka36"
22. 11. 2003 16:45
NO KONEČNĚ!!!!
Konečně to sem někdo začal dovážet! Viděl jsem lítat všude po světě od Německa přes Anglii po Afriku. Všude to používaj jako opravdovýho dělníka a maj třeba 20 let starý modely! Opravdu bezva - asi jich pár koupím do firmy - nic to nežere a je to reklama jako blázen...
A maj moc pěkně udělanej web, klobouk dolů!