Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Ford StreetKa – první jízdní dojmy

Dubnové počasí ten den zdařile imitovalo léto a tak jsme mohli při testovacích jízdách v okolí nemeckého Halle i stáhnout střechu. A stálo to za to...
Zpět na článek
11. 4. 2003 16:04
neregistrovaný "Kuba"
11. 4. 2003 18:02
neregistrovaný "ace3"
12. 4. 2003 17:37
neregistrovaný "clk"
12. 4. 2003 12:56
neregistrovaný "B."
13. 4. 2003 16:36
neregistrovaný "Yaroukh"
13. 4. 2003 18:03
neregistrovaný "B."
13. 4. 2003 18:40
neregistrovaný "Yaroukh"
14. 4. 2003 10:17
neregistrovaný "Kuba"
14. 4. 2003 10:21
neregistrovaný "Yaroukh"
15. 4. 2003 21:05
neregistrovaný "Trucker"
13. 4. 2003 19:46
neregistrovaný "Scenic"
14. 4. 2003 07:44
neregistrovaný "OnLi"
15. 4. 2003 22:59
neregistrovaný "vedeni"
15. 4. 2003 23:03
neregistrovaný "vedeni"
17. 4. 2003 18:21
neregistrovaný "Martin"
neregistrovaný "Kuba"
11. 4. 2003 16:04
Motor
Tenhle motor ma s tim ve Fieste spolecny akorat objem :-) Minimalne uz rozdil ve vykonu 74 vs. 70 kW by to mel naznacit.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "ace3"
11. 4. 2003 18:02
Re: Motor
paneboze co to je??? design je opravdu peknej, ale co ten interier??? cekal sem ze tomu daj aspon nakou novou hezkou palubku a ne tuhle vobludu! jo a ten motor! co to ma bejt? dneska uz se 1,6 delaj ve vykonech pres 110 koni a tady pride brutalni "jednasestka" s 95 konma..
neregistrovaný "clk"
12. 4. 2003 17:37
Re: Motor
jo exterier je hodne OK, ale ten vnitrek
palubovka naprosto silena a ty necalounene casti dveri lakovane v barve vozu? co to jako ma byt?? tohle snad bylo naposled u prvnich Favoritu, jo jeste myslim Twingo to melo nebo jeste asi ma....kazdopadne tohle do moderniho auta rozhodne nepatri, neni to zadny extravagantni designersky vystrelek, ale ubohost a trapnost na n-tou!!
neregistrovaný "B."
12. 4. 2003 12:56
moc pěkný, ale...
Možná zajímavá hračka. Myslím si ale, že by Ford udělal pro sebe lépe kdyby místo uvádění takovýchto vozítek na trh konečně nabídl (dovezl z Ameriky) vůz vyšší střední třídy (Lincoln LS), SUV (Explorera) a velkoprostorové auto (Windstar - Galaxy je totiž beznadějně zastaralý krám). Jinak se nebude stačit divit, jak rychle bude přicházet o fleetové zákazníky a půjde v nejbližších letech s prodeji dolů. Už šéfové středně velké firmy nebudou totiž jezdit v Mondeu a v praxi to většinou dopadne tak, že další auta se vybírají podle značky auta pana ředitele.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Yaroukh"
13. 4. 2003 16:36
Re: moc pěkný, ale...
Na Lincolna LS jsem se taky tesil, ale asi to nebude tak jednoduchy - proc by to jinak uz neudelali - sly by jim z toho prece penize ... Nejspis maji duvod myslet si, ze predstavy evropskych "limuzinovych" zakazniku jsou jine a ze by se Lincoln LS neuchytil. Navic by se Lincoln LS mohl projevit na prodejich Jaguaru.
neregistrovaný "B."
13. 4. 2003 18:03
Re: moc pěkný, ale...
... a Explorer by mohl ovlivnit prodeje Volva XC90 nebo Range Rovera. Jojo, ve mě měl Ford věrného zákazníka, ve firmě máme Fordů několik. Jenže, když jsem si chtěl teď koupit nové auto místo čtyři a půl roku starého Explorera, se kterým jsem byl celou dobu maximálně spokojený, zjistil jsem, že mi nabídnou tak akorát Mondeo. Takže jsem si šel k dealerovy Toyoty koupit nového LandCruisera. Udělali tam na mě docela dojem, nekončí střední třídou ale mají celou nabídku, navíc obohacenou o Lexus. Takže příší auta pro firmu už budu nakupovat asi také tam... A bojím se, že podobně se rozhodne více bývalých zákazníků Fordu.
neregistrovaný "Yaroukh"
13. 4. 2003 18:40
Re: moc pěkný, ale...
No ja nechci tvrdit, ze Jaguar je duvod, proc sem LSko nakonec tak nejak "nedorazilo". Chci rict, ze to bude asi kapku slozitejsi nez jenom "dovazet LSko". Ale dost mozna ze nejsem od pravdy vubec daleko - precijenom v luxusnich limuzinach to Fordu zatim moc neslo. Vezmeme Scorpio - mne osobne se libilo moc (tedy do roku 94, nejvic pak look 92-94), v roce uvedeni (snad 85 nebo 86) dokonce ziskalo titul Car of The Year, ale Ford si jim obchodne udajne zrovna moc nepolepsil ... Takze pokud se XJcek prodalo vic nez vsech ostatnich Jaguaru v historii dohromady, mozna u Fordu usoudili, ze Jaguar je jejich zelizkem v ohni luxusnich limuzin, a nechteji mu to kazit Lincolnem (ktery bude navic nejspis trochu vzdalen od toho, na co jsou evropsti majitele luxusnich limuzin zvykli a co od nich ocekavaji) ...
Ale treba to Ford sam se sebou v luxusnich limuzinach jeste zkusi, a Mondeo nezustane jeho nejvetsim "osobakem".
K tomu, ze vas dira v palete modelu Fordu "vyhnala" k Toyote, se da rict jenom "dobre jim tak" a "uvidime, co bude dal". Der maji nejspis vicero; uvidime jak dopadne "nahradnik" za Cougara - skicy noveho Capri me zrovna neoslovily (Mk.3 se mi libi porad) - to uz by se mi vic zamlouvalo potkat obcas na nasich silnicich noveho Mustanga (kdyby se me nekdo ptal, rekl bych, ze by jim tu s Mustangem ruce utrhali :o) ...
Naopak Fusion mi prijde byt modelem navic - ale treba se jim to "rentuje". :o)
neregistrovaný "Kuba"
14. 4. 2003 10:17
Re: moc pěkný, ale...
Mozna Vam to nedoslo, ale pokud by sem mel Ford zacit vozit Lincoln, tak to pro nej znamena vybudovat dealerskou a servisni sit, vyskolit servisaky, homologace.............. a to tech cca 10 aut za rok nezaplati. Jinak neni problem si to auto dovest individualne, ale kdyz se neco pos... tak se z toho potom pos.... zase Vy.
Add Scorpio - stejny pripad jako Renault Avantime - nekomu se libilo, nekomu ne, ale prodeje staly za h... tak se to muselo zrusit. Jinak obecne, dostat se do nejaky zavedeny tridy je moc tezky - proc si budu kupovat VW Phaeton, kdyz si muzu koupit Mercedes (BMW, Audi.......). Muzou byt treba o trochu mensi/horsi... ale furt je to Mercedes ... a ne "jenom" VW.
neregistrovaný "Yaroukh"
14. 4. 2003 10:21
Re: moc pěkný, ale...
To o Lincolnu asi nepatrilo mne, ze ? Ja jsem psal, ze to s Lincolnem nejspis nebude tak jednoduche. :o)
neregistrovaný "Trucker"
15. 4. 2003 21:05
Re: moc pěkný, ale...
Hmm, o tom Fusionu s Tebou musím souhlasit. Myslím, že nejen na našem trhu nemá uplatnění (možná se pletu). Nechápu, proč dělají zvýšené auto "pro volný čas" když stejně pokud s tím vyjedete mimo asfaltku třeba na bláto do mírného kopce, pouze s předohrabem stejně nemáte šanci. Zase čtyřkolka by asi byla neúměrně drahá. Jestli někdo našel praktické využití pro toto auto, nebo ještě lépe jestli je mezi námi nějaký majitel Fusionu, prosím o vyjádření.
neregistrovaný "Scenic"
13. 4. 2003 19:46
bez titulku
Pro 20-letou kočku co má "sponzora" to není tak špatný!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "OnLi"
14. 4. 2003 07:44
Fakt jen od sponzora.
Tuto auto bych si pořídil leda za přispěn nějakého sponzora a i tak bych ty prachy ulil spíš do auta střední třídy, nebo pořádně vybavenýho z nižší střední. A k tomu interiéru - FAKT HRŮZA!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "vedeni"
15. 4. 2003 22:59
fuj
Kacko je hnusny a tohle samozrejme tim padem taky... a za ty prachy... rek bych, ze i blondynam se bude vic libit treba 206CC nebo Mini Cooper. Mne teda jo.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "vedeni"
15. 4. 2003 23:03
Re: fuj
...jo a ted sem si este vsim - ten vypinac airbagu spolujezce pod tim vydechem... no nazdar. to i to jiz zminovany twingo to ma zboku pristrojovky - neni to totiz moc hezkej prvek. :)
neregistrovaný "Martin"
17. 4. 2003 18:21
motor...
Líbí se mi to až na ten motor...
Rozbalit vlákno
0